Dar vienos skyrybos: Jurgos ir Ričardo Anusauskų šeima santuokoje deda tašką

Anusauskai pristatė savo antrąjį fotoalbumą „Mandarininė antelė“
Anusauskai pristatė savo antrąjį fotoalbumą „Mandarininė antelė“
© Eimantas Genys
Alfa.lt
2013-04-10 12:39

Trečiadienio popietę apskriejo žinia, kad skirtingais keliais suka Ričardas ir Jurga Anusauskai. Žinoma menininkų pora atrodė neišskiriami: kartu praleidę ne vieną dešimtį metų jie buvo ne tik stipri šeima, bet ir puikūs verslo partneriai, kelionių bičiuliai.

Dar prieš dukters dainininkės Evelinos Anusauskaitės-Young vestuves kalbėjusi Jurga atviravo, kad Evelina jau didelė, žino, kaip elgtis, juolab kad augdama matė puikų pavyzdį. Pora taip pat turi ir du sūnus: Mindaugą ir Haroldą.

Pristatę ne vieną knygą ir parodą apie keliones Anusauskai tvirtindavo, kad, tiek laiko praleidę kartu, žino, kaip atskirti verslo ir šeimos santykius. Neslepiama, kad po skyrybų bendrų darbų jie neapleis.

Metų pabaigoje, kai Jurga dalyvavo projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“, kalbėjo, kad šokiai – jos nauja aistra. Tąsyk kalbinta, ar šeimoje nekyla barnių dėl neplautų indų ar neparuoštos vakarienės, galų gale, elementarios dėmesio stokos vyrui, moteris sakė: „Oi, gaminti aš labai mėgstu. Pusryčiais ir pietumis pasirūpinu prieš išeidama, vakariene – jau grįžusi. Vyras alkanas tikrai nelieka.“

 

reklama