Laimėkite filmo „Pabėgimas iš planetos Žemė“ prizus

„Pabėgimas iš planetos Žemė“
„Pabėgimas iš planetos Žemė“
© „Garsų pasaulio įrašai“
Alfa.lt
2013-04-09 09:37

Balandžio 19 dieną „Garsų pasaulio įrašai“ Lietuvos kino teatruose pristato lietuviškąi dubliuotą animacinį filmą visai šeimai „Pabėgimas iš planetos Žemė“. O jūs turite progą dalyvauti šio filmo konkurse ir laimėti porą puikių prizų: kvetimą dviem į filmą ir saulės baterija varomą kosminį laivą. Žaislinį, žinoma.

Jums tereikia atsakyti į klausimą:

Kokio filmo kūrybinėse grupėse dirbo „Pabėgimo iš planetos Žemė“ režisierius Calas Bunkeris?

A. „Ledynmetis“.

B. „Žemynų atsiradimas“.

C. „Tomas ir Džeris“.

D. „Simpsonai“.

Registruotis ir atsakymus rašyti galite čia. Būtinai paminėkite, ar norėtumėte laimėti kvietimus į kiną, ar kosminį iš dalių surenkamą laivą. Laimėtojus išrinksime burtų keliu ir skelbsime balandžio 15 dieną.

Lietuviškai dubliuotas animacinis filmas visai šeimai 2D ir 3D formatais Lietuvos kino teatruose pasirodys jau balandžio 19 dieną. Smagią istoriją apie drąsą, šeimos svarbą ir neįtikėtinus nuotykius vaikams bei jų tėveliams papasakos spalvingi ir draugiški ateiviai.

Narsusis – mylimiausias Babos planetos gyventojas. Tai greitai reaguojantis ir niekad nemąstantis personažas, darantis gerus darbus savo gimtajai planetai. Tarp gausybės gelbėjimo darbų Narsusis randa laiko susitikinėti su gražuolėmis, pozuoti fotosesijose bei filmuotis reklamose. Nepaisydamas brolio nerimo, Narsusis nusprendžia būti vienas karys lauke ir iškeliauja į Tamsiąją planetą, kurioje jį pagrobia.

Narsiojo brolis Žydrūnas – genialiausias mokslininkas visatoje. Jis – raketų kūrėjas, inžinierius ir išradėjas. Žydrūnas remia ir skatina Narsųjį ginti Babos planetą, bet nuolat pataria jam būti atsargesniam. Išradingasis Žydrūnas – protingas, bet smulkus ir nedrąsus mokslininkas, tačiau nutikus nelaimei jis išlekia į pagalbą įkalintam stipriajam broliui.

Devynmetis Žydrūno sūnus Kipas – didžiausias dėdės Narsiojo gerbėjas. Vaikis svajoja užaugęs tapti tarpgalaktiniu didvyriu ir Babos planetos garsenybe. Jis dar mažas, tačiau niekada nepasiduoda. Kartu su buvusia pilote, mama Kira, Kipas tampa vienas svarbiausių Narsiojo gelbėjimo operacijos dalyvių.

Žydrūnui gelbėti brolį padeda ir iš skirtingų planetų atgabentų ateivių trijulė. Iš pirmo žvilgsnio atrodantys kaip grupė keistuolių, padėjėjai iš tiesų yra gudriausi savo rūšies atstovai. Gigantiška ir irzli krabė – Vienaakė, trimis akimis žvelgiantis, nuolat atsipalaidavęs šliužas – Turmanas ir gauruotas, viską ryjantis, švelniakailis genijus, peliukas Dokas. Visi kartu pagrobtieji ateiviai sukuria skraidantį laivą ir grįžta į savo namus.

 

Laimėkite filmo „Pabėgimas iš planetos Žemė“ prizus

„Pabėgimas iš planetos Žemė“
+9