Balsuokite už labiausiai prajuokinusį laidos dalyvį!

Alfa.lt
2013-04-03 12:26

Ieškančius geros juoko dozės kiekvieną antradienį BTV kviečia įsijungti humoro šou „JUOKO KOVOS“, kurio dalyviai už komiko talentą ir sugebėjimą prajuokinti turi galimybę išlošti pinigų. Pasirodymus vertina visada dosnūs ir geranoriški Vitalijus Cololo, Violeta Mičiulienė ir Asta Baukutė, o šou teisėjauja laidos vedėjas Justinas Jankevičius.

Išradinguosius ir linksmuosius raginame pildyti anketą www.btv.lt ir dalyvauti, o vis dėlto nedrįstančius kviečiame bent jau pažvelgti, kaip juokauja kiti ir balsuoti už, Jūsų nuomone, patį juokingiausią.

Šįkart išprovokuoti juoką ar bent jau išspausti šypsenas komisijos narių veiduose dalyviai bandė savos kūrybos eilėmis ir trumpais anekdotas! Štai vyriausias Juoko kovų dalyvys Algimatas, pasižymintis savitu humoro jausmu kaunietis, pasakojo trumpus anekdotus, kad užbaigus anekdotą neužsimirštų pradžia. Ir kad nekiltų niekam neaiškumų, paaiškino kiekvieną anekdotą. Komisija teigiamai įvertino Algimanto pastangas ir papildė jo piniginę keletų žvangančiųjų. Taip pat puikiai pasirodė Zofija deklamavusi savo kūrybos eiles tarmiškai su dzūkišku akcentu, galima pridurti, kad ji yra ne vienos knygos autorė, tad jos profesionalumą įvertino ir komisija. Šį kartą komisija buvo dosni visiems, kurie įdėjo daug pastangų savo pasirodymui. Štai Evaldas atėjo į sceną, papasakojo trumpų anekdotų, paaiškino kas yra “sėkmės trišakis” ir išėjo pilnomis kišenėmis. Štai taip mūsų dosnieji komisijos nariai įvertina pasiruošusius dalyvius.

Kviečiame alfa.lt skaitytojus peržiūrėti vaizdo klipus ir balsuoti už savo dalyvį favoritą. Tai padaryti galite iki kito pirmadienio. Nugalėtojas bus paskelbtas BTV laidoje „Juoko kovos“, antradienį 20.30 val. Jam atiteks specialus alfa.lt prizas!

Balsavimas baigtas.

 

Alfa.lt apklausa