Po nelaimės prekybos centre – šokas policijoje

Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ (imageshack.us nuotr.)
Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ (imageshack.us nuotr.)
  © Archyvas
ELTA
2013-03-13 07:36

Prekybos ir laisvalaikio centro administracija apie mažametės sveikatą šeimos pasiteiravo tik po „Kauno dienos“ skambučio. „Mes atsisakėme pretenzijų, tačiau pokalbis su tardytoju buvo šokiruojantis“,- nusiraminti negalėjo moteris ir sakė netgi paklausiusi tyrėjo, ar tik jis nebus „Megos“ advokatas.

Moterys pasakojo, kad, būnant Klinikose, pareigūnai pasiūlė atvažiuoti į Santakos policijos komisariatą ir parašyti prašymą.

„Man tiesiai šviesiai buvo pasakyta, kad mane gali perduoti nepilnamečių inspektoriams dėl vaikų nepriežiūros, nes aš mažametę paleidau vieną. Esą jei būčiau buvus šalia, gal būčiau sulaikiusi tą plokštę“, – „Kauno dienai“ sakė moteris.

Moteris stebėjosi pareigūno pastabomis, esą ji nieko nelaimėtų, nes pati yra kalta. „Sutinku, greičiausiai esu kalta, kad dukrai vienai leidau eiti, bet faktas yra nukritusi plokštė ir toje vietoje galėjo būti ir ji, ir aš“, – svarstė Daiva.

Labiausiai ją įžeidė tyrėjo pastaba dėl girtavimo. „Jis sakė, kad gali surašyti protokolą dėl nepriežiūros ir dėl mano girtavimo tuo metu“, - ji taip pat stebėjosi, kad vakarienė gali asocijuotis tik su girtuokliavimu.

„Megos“ rinkodaros vadovė, paklausta, ar žino, kokia pacientės būklė, sutriko: „Nežinome, bet pasiteirausime“. Santakos policijos komisariato viršininkas Raimondas Abugelis apgailestavo: „Jei tyrėjas ėmė drausminti artimuosius, jis pasielgė neapdairiai“.