Dizainerė Kristina Sviderskaitė pataria: 7 daiktai, kuriuos privaloma turėti pavasarį

Dizainerė Kristina Sviderskaitė pataria: 7 daiktai, kuriuos privaloma turėti pavasarį
Dizainerė Kristina Sviderskaitė pataria: 7 daiktai, kuriuos privaloma turėti pavasarį
  © Asmeninis albumas

1. Smaragdinio žalumo trikotažinės timpės, pėdkelnės, kelnės

Smaragdas (žinoma, ir kiti žalumos atspalviai) šį sezoną būtinai turėtų įsisukti į tavo spintą. Labai praktiška, nes vasarą puikiai maskuoja, kelia nuotaiką ir tiesiog labai žalia!

2. Didelis kimono tipo megztinis

Lyg kimono susiaučiamas, labai didelis (oversized dydis ir vėl tarp svarbiausių tendencijų) medvilninių siūlų ir pynių raštų megztinis. Labiausiai rekomenduotina – šviesių tonų! Argi neprimena jūros ir ilgų vasaros vakarų?

3. Pastelinių spalvų trikotažiniai marškinėliai

Pasteliniai tonai yra šio sezono favoritai. Švelnūs atspalviai lengvai dera tarpusavyje, sukurdami trapumo įspūdį arba puikiai suskamba prie tamsių tonų, pavyzdžiui, prie paprastų ir pamėgtų džinsų.

4. Chameleoninio audinio trumpa suknutė

Moderni mažos juodos suknutės interpretacija būtinybė tavo garderobe šiltuoju sezonu! Tik nepamiršk, kad šį „įnoringą“ chameleoninį audinį geriau derinti su minimalistiniu suknelės modeliu.

5. Batukai - guminukai

Be galo patogūs ir įvairiausių modelių – nuo klasikinių balerinų batelių iki batų su platforma. Siūlau rinktis ryškią (galbūt net neoninę) spalvą arba kodėl nepasakius „taip“ leopardiniui raštui? Be to, su guminukais ir vasariškos liūtys ne bėda – kojos niekada nesušlaps.

6. Medžiaginis maišelis – rankinė

Labai paprasta, nepaprastai patogu ir labai vasariška. Rekomenduoju maišelį su geometriniais motyvais, pavyzdžiui, dryžuotą ar šachmatinį.

7. Ryškus nagų lakas arba lūpdažis

Juk pavasaris ir vasara – toks metas, kai tikrai nereikia juodumos. Tad pirmyn atrandant spalvų!