Ruošiamės pavasariui – tvarkomės

Tvarkomės
Tvarkomės
© Flickr
Parengė Karolina Karpavičiūtė
2013-03-02 18:00

Nors balandis yra švaros ir tvarkymosi mėnuo, bet tik pagalvokite, kaip gerai jausitės, kai pirmus šiltus saulės spindulius pajusite jau susitvarkę. Šį pavasarį kviečiame imtis ne tik įprastinių darbų – valymo ir apsitvarkymo, bet ir atsinaujinimo įvairiose gyvenimo srityse.

Patarimai tvarkantis šiam pavasariui:

· Išmeskite, padovanokite ar paaukokite viską, kas paseno, ko nenaudojate arba iš viso pamiršote, kad turite. Paruoškite didelius maišus – jų tikrai prireiks.

· Jei vis dar perkate ir renkate popierines knygas, nors lentynos nuo jų jau lūžta, laikas permainoms. Įsigykite elektroninę skaityklę, kurioje tilps apie 500 knygų. Ilgėsitės apsilankymų knygynuose? Dabar galėsite pirkti tik didelius ir vertingus meno albumus.

· Vis dar naudojatės kompaktiniais diskais? Parduokite juos. Viename USB rakte gali tilpti visa jūsų filmų ir muzikos kolekcija.

· Parduokite, paaukokite ar padovanokite drabužius, kurie jums netinka. Vis dar tikitės sulieknėti? Jei pavyks, padovanosite sau naujų drabužių.

reklama

· Apžiūrėkite savo indų kolekciją. Ar ji panaši į pigią suvenyrų parduotuvę, kuri mirga nuo įvairiaspalvių indų, kurie jums net nepatinka? Turėkite vieną ar kelis indų servizus, kuriais jums malonu naudotis – visa kita paaukokite.

· Išneškite iš miegamojo televizorių . Tyrimai rodo, kad jis neleidžia atsipalaiduoti ir neigiamai veikia miego kokybę.

· Žinote, kaip priversti šeimos narius atrinkti drabužius, kurių jie niekada nebenešios? Nustokite skalbti, kol namiškiai pradės skųstis švarių drabužių trūkumu. Viskas, kas liko spintose, gali būti paaukota.

· Susitvarkykite virtuvę taip, kad kiekvienas daiktas turėtų savo vietą. Jei atsiras daiktų, kuriems nėra vietos ar kurių jau seniai nenaudojate – jums jų nereikia.

· Pasiruoškite stovyklavimo sezonui – išplaukite miegmaišius ir palapines.