„Kauno Baltija“ džiugina didesniais atlyginimais

Kojos
Kojos
© Andrius Vaitkevičius
ELTA
2013-02-08 10:08

Šiais metais įmonės vadovai nusprendė padidinti atlyginimus darbuotojoms-vienetininkėms (siuvėjoms, sukirpėjoms, lygintojoms ir kt.), gaunančioms atlygį už faktiškai atliktą darbą. Dėl to daug didenes pajamas gaus apie 65 proc. visų „Kauno Baltijos“ darbuotojų.

Nors nuo sausio pradžios Lietuvoje pakelta minimali mėnesinė alga, tačiau, pasak „Kauno Baltijos“ generalinio direktoriaus Vido Butkaus, įmonės darbuotojų atlyginimų didinimas su tuo nesusijęs.

reklama

Anot V. Butkaus, priimti tokį sprendimą paskatino išaugusios įmonės pajamos, gera ekonominė padėtis. O pasiekti gerų finansinių rezultatų padėjo gerokai prasiplėtęs klientų ratas ir tuo pačiu pagausėję užsakymai.

„Nors lyginant su kitomis siuvimo įmonėmis mūsų atlyginimai nebuvo maži, atsiradus galimybei nusprendėme juos dar padidinti. Pakeldami atlyginimus tikimės ne tik motyvuoti savo darbuotojus, bet ir pritraukti naujų“, - sakė V. Butkus.

AB „Kauno Baltija“ - viršutinių moteriškų drabužių siuvimo įmonė, gaminanti plataus asortimento gaminius: moteriškas palaidines, sijonus, kelnes, sukneles, švarkus, kostiumėlius bei paltus. Įmonė turi padalinius Kaune, Alytuje, Vilkaviškyje, Lazdijuose ir Leipalingyje, juose dirba daugiau kaip 400 darbuotojų.

„Kauno Baltija“ didžiąją savo produkcijos dalį eksportuoja į Didžiąją Britaniją, Prancūziją, Suomiją ir Rusiją. Įmonė siuva gaminius visame pasaulyje garsiems prekių ženklams „Karen Millen“, „Coast“, „Bastyan“, „Gerard Darel“, „Penny Plain“, „Hobbs“, „Marimekko“, „Texmoda“, „Shubette of London“, „Voucheron“, „Manzoni“, „Korpo Clas“, „Korpo Uomo“ ir kt. „Kauno Baltija“ taip pat kuria ir dvi savo drabužių kolekcijas „Loulu“ bei „Spencer“.