Išklausykime moterų nuomonę: seksas su keliais partneriais padaro gyvenimą spalvingesnį

Išklausykime moterų nuomonę: seksas su keliais partneriais padaro gyvenimą spalvingesnį
Išklausykime moterų nuomonę: seksas su keliais partneriais padaro gyvenimą spalvingesnį
© 123rf.com

Kai kurioms merginoms vieno vaikino neužtenka, todėl jos trokšta susipažinti su keliais vyrais iš karto. Vienos Jungtinės Karalystės pažinčių svetainės tyrimai parodė, kad ir moterys, ir vyrai miega net su keliais partneriais iš karto.

Dėl kokių priežasčių žmonės taip elgiasi? Trūksta naujų potyrių? Ar didesnės krūvos kojinių, besimėtančių po lova? Kelios merginos sutiko pasidalyti savo gyvenimiška patirtimi, nelaikydamos to begėdišku dalyku.

Monika Segetova (21 m.), gyvena Visbeche

„Esu turėjusi vienu metu penkis vaikinus. Nematau čia nieko blogo. Visada esu už saugų seksą. Nejaučiu gėdos jausmo, nes manau, kad tai yra normalu. Neketinu meluoti apie savo lytinį gyvenimą. Du vaikinus sutikau pažinčių tinklalapyje. Dažnai su savo partneriais žiūrime filmus, einame vakarieniauti. Jeigu paklaustumėte, kokie jie lovoje, atsakyčiau, kad kiekvienas yra skirtingas. Vieni – energingi, kiti – ramūs. Vieni – labiau patyrę, kiti – dar besimokantys.

Turiu kruopščiai planuoti savo darbus, nes dienotvarkė užsipildo gana greitai. Prisipažinsiu. Patinku savo kaimynui, tačiau jis nori rimtų santykių, o aš – praktikos.“

Barmenė Melisa (20 m.)

„Esu susitikinėjusi su trimis vyrais tuo pačiu metu. Tai truko tris mėnesius. Buvo labai painu, tačiau man patiko. Mano problema – su jais greitai tampa nuobodu. Jeigu rasčiau vyrą, kuriame būtų visų trijų mano vyrų savybės (geras būdas, sugyvenamas charakteris, panašūs pomėgiai, sugebėjimai), būčiau tik su juo. Vienam iš mano vaikinų Rory yra 19 metų. Jis taip pat dirba barmenu. Vėliau susipažinau su jo draugu Mike (23). Jis žinojo apie Rory. O dar vėliau sutikau Keithą (28). Keithas man labai patinka. Jis – rimtas, geras, dirba rimtoje įmonėje. Su juo mes galime bendrauti įvairiomis temomis ir tuo pačiu metu linksmintis, atsiriboti nuo visko. Rory žino, kad miegu su dviem vyrais. Mike labai geras lovoje. Tačiau negalėčiau išskirti nė vieno. Man patinka visi trys. Jie įneša į mano gyvenimą spalvų. Anksčiau kaltinau save, tačiau dabar viskas gerai. Gyvenimas yra per trumpas, kad dėl kažko gailėtumėmės. Nemanau, kad šiuo metu atsisakysiu tokio gyvenimo būdo, nes mane jis tenkina.“

Adele (37 m.), rašytoja, moteris turi 6 metų dukrą Keishą

„Daug moterų, kurių amžius yra apie 30 metų, gyvena laukinį gyvenimą. Myliu savo gyvenimą, turiu nuostabią dukrą, mėgstamą darbą, namą. Pasitikiu savimi. Vienu metu susitikinėju su keliais vyrais. Šiuolaikiniame pasaulyje mes galime rinktis partnerius ir išmokti mėgautis teikiamais malonumais. Dabartiniai trys draugai dirba žiniasklaidoje, pramonėje. Vienas iš jų – verslininkas.

Internetas padeda susipažinti su keliais žmonėmis vienu metu. Čia aš galiu žongliruoti, kaip noriu.

Moterys yra atsakingesnės seksualiniame gyvenime. Juk mes galime rinktis. Esu už saugų seksą.

Vienas vyras yra už mane vyresnis, kitas – bendraamžis, o trečias – keleriais metais jaunesnis, bet labai energingas. Su dviem vyrais susipažinau per internetą, o kitą sutikau bare. Bandžiau lankytis įvairiuose interneto tinklalapiuose. Žinoma, internete daugelis vyrų meluoja, kelia ne savo nuotraukas. Niekada nekviečiu vyro į namus. Pirmiausia einu susitikti su juo kur nors mieste.

Man patinka aukšti vaikinai. Ir atviri. Vyras gali neturėti paveikaus žvilgsnio, tačiau turi būti geras žmogus. Kol kas mane tenkina tokie santykiai.“