Londono teismas tempia gumą: buvę „Snoro“ vadovai iki vasaros gali būti ramūs

V.Antonovas su R.Baranausku - bankininkų ar aferistų duetas (Petro Malūko nuotr.)
V.Antonovas su R.Baranausku - bankininkų ar aferistų duetas (Petro Malūko nuotr.)
  © „Lietuvos žinios“
BNS
2013-01-21 14:42

Vestministerio magistrato teismas pirmadienį nusprendė teisminių ginčų nerengti, nes pasikeitė buvusio banko valdybos pirmininko R.Baranausko advokatas. Teismas nusprendė, kad gynėjui reikia laiko susipažinti su byla, BNS sakė teismo posėdį stebėjęs asmuo.

Planuojama, kad bylos nagrinėjimas nuo liepos 8-osios vyks kasdien 10 darbo dienų.

Pirmadienį V.Antonovas ir R.Baranauskas atvyko į teismo posėdį, kuris prasidėjo apie 13 valandą Lietuvos laiku - viena valanda nei vėliau planuota.

Londone dabar gyvenantys „Snoro“ pagrindinis akcininkas V.Antonovas ir banko valdybos pirmininkas R.Baranauskas Lietuvoje pripažinti įtariamaisiais dėl turto pasisavinimo stambiu mastu ir dokumentų klastojimo.

Lietuva dėl šių asmenų yra išdavusi Europos arešto orderį.

V.Antonovui ir R.Baranauskui pateikti įtarimai pasisavinus apie 1,7 mlrd. litų „Snoro“ turto. Jie šiuo metu gyvena Didžiojoje Britanijoje ir nesutinka būti išduoti Lietuvai. Gynyba bando įrodyti, esą byla yra politinė.

2011 metų lapkričio mėnesį Lietuvos Vyriausybė nusprendė nacionalizuoti „Snorą“, o prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo, dokumentų klastojimo, piktnaudžiavimo, turto iššvaistymo ir pinigų plovimo.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.