Į klubinės muzikos pasaulį įsiveržė dar viena mergina-„didžėjė“ – Gintarė

Gintarė Greičiūtė
Gintarė Greičiūtė
  © Asmeninis albumas

Iš televizijos projektų gerai pažįstamas didžėjus Modestas Žilionis, prisistatantis ModessThe Sound vardu, į klubinės muzikos pasaulį atveda dar vieną narį. Naujoke ją sunkiai pavadinsi, nes Gintarė Greičiūtė jau kurį laiką sukasi radijo stoties „Power Hit Radio“ eteryje kaip laidos vedėja.

Lietuvoje didžėjų merginų nėra tiek daug, tad Gintarė – šviežias oro gūsis ne tik ausims palepinti, bet ir akims paganyti. Pirmąjį egzamininį išbandymą mergina jau atlaikė – gerą pusvalandį klubinėtojus judino savo dainų miksais. „Šįkart prie pulto stosiu jau pilna koja ir atliksiu pilną valandos programą. Dabar jau tikrai nebesijaudinu taip, kaip pirmą kartą. Tada tas jauduliukas tikrai buvo. Bet aš jau labai seniai to norėjau, tad labai džiaugiuosi, kad pagaliau galiu ir aš parodyti, ką galiu“, – entuziastingai kalbėjo mergina.

Ji atviravo, kad pirmas blynas nebuvo prisvilęs, o programa trumpesnė buvo todėl, kad sutrukdė paprasčiausia laiko stoka. Taip pat neslėpė, kad didžėjavimo yra bandžiusi mokytis prieš kelerius metus, bet tąsyk jos mokytojas išvažiavo daryti karjeros, tad nieko kito nebeliko, kaip tikslus stoti prie didžėjaus pulto palikti giliai lentynoje. ModessThe Sound geriausiai pažįstamas iš televizijos projekto „Šok su manimi“ atliko didelį mokytojišką darbą ir paskatino merginą atgaivinti įgytas žinias.

„Kritikos, komentarų ar kažkokių piktų atsiliepimų tikrai nebijau, netgi jaučiu atsakomybę, atsižvelgdama į savo darbo vietą. Be to, ir čia pasitaiko, kad visokiausio turinio laiškų ateina, tad nežinau, ar kas gali išgąsdinti labiau (juokėsi). Yra jau kažkoks gerbėjų ratas, tad nesinori nuvilti nei jų, nei savo mokytojo, nei savęs.

Didžėjavimas mane jau užkabino! Aišku, reikia turėti pašaukimą, įgūdžių, noro. Dainas pasirodymui rinkom su Modestu, nes, vis dėlto, jis tame turi daugiau patirties. Bet stengėmės, kad tai atspindėtų mano muzikinį skonį, kad stovėdama už pulto nesijausčiau blogai grodama dainas, kurios man visiškai nepatinka“, – laukdama penktadienį vyksiančio pasirodymo džiaugėsi Gintarė.

Penktadienio vakarą Vilniaus naktiniame klube „Tarantino“ Gintarė su ModessThe Sound ir DJ Janler kviečia visus, norinčius pašėlti iki ryto!

 

 

 

Į klubinės muzikos pasaulį įsiveržė dar viena mergina-„didžėjė“ – Gintarė

Gintarė Greičiūtė