Ala Pugačiova prieš televizijos šou „Roždestvenskije vstreči“ neteko 25 kilogramų

A. Pugačiova televizijos šou "Roždestvenskije vstreči"
A. Pugačiova televizijos šou "Roždestvenskije vstreči"
© Asmeninis albumas
Vija Rūkaitė | Alfa.lt
2013-01-03 18:06

Sausio pradžioje Rusijos Pirmasis kanalas pagaliau parodys prieš mėnesį nufilmuotą Alos Pugačiovos televizijos šou „Roždestvenskije vstreči“. Jame rusų estrados primadona pasirodė neatpažįstamai pasikeitusi – netekusi net 25 kilogramų.

„Balachonus“ pakeitė trumpi sijonukai

Nenuostabu, kad pastaruoju metu ją buvo galima išvysti dėvinčią trumpą sijoną ir aptemptus džinsus. Paaiškėjo, kad primadonos kojos tokios pat stangrios kaip ir prieš daugelį metų. Bet svarbiausia – jos balsas. „Jis vėl skamba puikiai“, – sakė muzikos kritikai, išgirdę ją dainuojant Maskvos stadione „Olimpijskij“.

Į didžiąją sceną Ala vėl žengė po trejų metų pertraukos. Jos įvaizdžio dalimi tapusį „balachoną“ pakeitusi puošniu ilgu sijonu ir tokia pat palaidine. Šiemet „Roždestvenskije vstreči“ po 10 metų pertraukos bus parodyti 13-tą kartą. Šį šou A. Pugačiova rengė net keturis mėnesius.

Jo metu Ala beveik visą vakarą buvo scenoje: šoko, linksminosi ir padainavo net penkias dainas – keturios iš jų buvo visiškai naujos. Koncerte taip pat pasirodė Filipas Kirkorovas, Kristina Orbakaitė, Lolita, Borisas Moisejevas, grupė „A-studio“, Eva Polna, Aleksandras Buinovas ir daugelis kitų. Kažkas skraidė po stadiono „Olimpiiskij“ kupolu, kažkas pasirodė nauju amplua. Kai kas visai nepasirodė...

Neįtikėtina, tačiau šiame šou neišvysime visos plejados rusų estrados žvaigždžių: Josifo Kabzono, Levo Leščenkos, Valerijaus Leontjevo, Sofijos Rotaru... Rusų spauda rašo, kad primadona juos iš atlikėjų sąrašo išbraukė asmeniškai ir kad Rusijos šou pasaulyje iškastas karo kirvis, o atstumti atlikėjai sutrikę...

Po dietų kilogramai sugrįždavo

Nepaisant nieko, pati A. Pugačiova lieknėja ir gražėja. Nors daugelis teigia, kad dėl to kaltos plastinės operacijos, kūno korekcijos, bet pati Ala savo bloge tai neigia ir dalijasi savo lieknėjimo paslaptimi. Esą, netekusi 30 kilogramų svorio, ji jaučiasi tokia laiminga, kad pasiryžo savo laime pasidalyti su kitomis moterimis.

„Ne paslaptis – gyvenime mus nuolatos lydi stresai. Ir bet kuri mano metų moteris, gyvenanti tokiu ritmu, seniai būtų praradusi pusiausvyrą. Šios problemos ir aš neišvengiau. Nuolatiniai stresai, įtampa ir perkrovos padarė blogą įtaką mano figūrai“, – neslėpė atlikėja.

Jaunystėje Ala svėrė 75 kilogramus ir visada svajojo numesti bent penkis. „Sėsdavo ant dietų“ ir netgi badavo. Rezultatai buvo, bet, kai tik nustodavo laikytis dietos, svoris ne tik sugrįždavo, bet prisidėdavo papildomų kilogramų, taigi svoris nepaliaujamai augo.

„Nusprendžiau liesėti, – pasakojo Ala. – Atsisakiau riebaus, kepto maisto, valgymo prieš miegą. Pradėjau rytais bėgioti, o vakarais vaikščioti į sporto salę. Bet svoris augo toliau. Vienu metu svėriau net 84 kilogramus. Ėmiausi vienos drastiškos dietos, paskui – antros ir trečios. Valgiau tik vaisius ir daržoves, užsigerdavau vandeniu ir kefyru. Išbandžiau brangiausias liesėjimo arbatas – viskas buvo veltui. Svoris laikėsi ties 84–86 kilogramų riba!

Grikiai degina riebalus

Sykį sutikau vieną seną draugę Nataliją, su kuria esame pažįstamos nuo instituto laikų. Su ja buvome nesimatę kone 10 metų. Vos baigusi mokslus su vyru ji išvažiavo gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas. Mūsų ryšys nutrūko. Tik retsykiais susiskambindavome, kartą per 3–4 metus pasveikindavome viena kitą su šventėmis. Deja, nesusitikdavome. Kai ji atvažiuodavo į Maskvą, aš būdavau gastrolėse JAV.

Kodėl aš tai pasakoju? Mano draugė niekada negalėjo pasigirti dailia figūra. Dar daugiau. Antsvoris buvo jos problema. Kai mes susitikome tąkart, aš jos paprasčiausiai nepažinau. Iš storulės ji buvo pavirtusi į puikią ledi: puiki figūros, liekna talija, standus užpakaliukas. Aš nepatikėjau, kad priešais mane – moteris, kažkada svėrusi beveik 100 kilogramų!

Mes su ja užsukome į kavinę pasėdėti ir pasikalbėti prie puodelio kavos. Aptarėme naujienas ir permainas, kurios įvyko abiejų gyvenime. Tada jos paklausiau: „Kaip? Kaip tau pavyko atsikratyti tiek daug svorio, kai aš jau šitiek metų kankinuosi ir negaliu sublogti netgi 5 kilogramais?“ Nusišypsojusi Natalija papasakojo savo istoriją.

Po daugybės sekinančių užsiėmimų sporto salėse ir badavimų Natalija buvo visiškai praradusi viltį numesti bent šiek tiek svorio. Sykį viena draugė jai patarė užsirašyti į priėmimą pas žymų Niujorko dietologą... Mano draugė atėjo į susitikimą, o daktaras jai pasiūlė eksperimentinį lieknėjimo metodą, jau duodantį labai gerus rezultatus. Jis rekomendavo į savo kasdienį racioną įtraukti grikius. Ir paaiškino, kas ir kaip.

Po grikų – žuvies dieta

Naujausi mokslininkų-dietologų atradimai parodė, kad grikiai turi unikalaus fermento – bromelaino, tirpdančio maiste esančius riebalus. Šiuo atradimu kaipmat pasinaudojo įvairiausi gamintojai, kaipmat pasirodė daugybė lieknėjimą skatinančių preparatų, kurių sudėtyje – grikiai.

Deja, nors grikiai naudingi ir labai gerai degina riebalus, tačiau rezultato „nefiksuoja“, ir svoris sugrįžta. Tada pasitelkiama speciali metodika „Slender+“ – specialiai sukurtas videofilmas, veikiantis pasąmonę ir duodantis nuostabių rezultatų. Grikiai, derinami su šia metodika, malšina alkio jausmą. Svarbiausia sekti numatyta programa ir du kartus per savaitę į savo maisto racioną įtraukti grikių košę...

„Nusprendžiau bet kuria kaina išbandyti šitą metodiką. Man pasisekė, man pavyko susirasti tinklaraštį, kuriame galima ją įsigyti. Jau po dviejų savaičių mano pažįstami pastebėjo šokiruojančius rezultatus – sublogau 10 kilogramų. Pajaunėjau ir pradėjau jaustis geriau. Po mėnesio pati savęs nepažinau. Buvau labai laiminga ir patenkinta. Ir dabar esu patenkinta. Todėl visoms sakau: pabandykite sublogti, pradėkite tai daryti jau šiandien, ir jūsų gyvenimas pasikeis“, – savo bloge gerbėjas ragina Ala.

Beje, grikiai jau praeityje. Šiuo metu, kad kilogramai nesugrįžtų, Ala laikosi žuvies dietos... Asmeninis dainininkės virėjas prasitaria, kad dieną Ala pradeda valgydama vaisius ir daržoves, kartais išgeria puodelį kavos. Svarbiausias jos dienos patiekalas – žuvis. Pirmenybę A. Pugačiova teikia plekšnei ir tunui.

Dietologai patvirtina, kad žuvis – puikus pasirinkimas norintiems sublogti. Ji turi daug baltymų, kalcio, magnio, cinko ir geležies bei unikalios medžiagos „Omega -3“, kurią mes vadiname žuvies taukais, gerinančiais medžiagų apykaitą. Naujasis A. Pugačiovos stilistas Ališeras gėrisi žvaigždės valia ir džiaugiasi galintis jai pasiūlyti bet kokio stiliaus drabužį.

 

Ala Pugačiova prieš televizijos šou „Roždestvenskije vstreči“ neteko 25 kilogramų

A. Pugačiova televizijos šou "Roždestvenskije vstreči"
+1