„Maximos" savininkai prašo užregistruoti prekės ženklą „VP dešimtukas“

Akropolis
Akropolis
  © Kęstutis Vanagas / Fotobankas
BNS
2007-09-18 10:58

Mažmeninės prekybos tinklą "Maxima", bendrovę VST ir kitas įmones valdanti dešimties fizinių asmenų grupė suskubo saugoti savo prekės ženklą. Prekės ženklų registras gavo paraišką registruoti prekės ženklą "VP dešimtukas", kurio savininkė būtų bendrovė "Naugvilda", dabar pervadinta į "VP grupę", skelbia portalas www.vz.lt ir dienraštis "Verslo žinios".

Pasak "VP grupės" direktorės Jolantos Bivainytės, ženklas registruojamas dėl kelių priežasčių: norima jį ir naudoti, ir apsaugoti, kad ženklo nepanaudotų kiti.

"Grafinio ženklo nevaizdavome, jis bus žodinis. Mintis taip pasivadinti kilo po ilgų diskusijų. O užsiregistruoti buvo logiškas žingsnis", - sakė ji.

Valstybinio patentų biuras teigia, kad prekės ženklo įregistravimas užtruks apie metus.

Vadinamąjį "VP dešimtuką" sudaro Nerijus Numavičius, Julius Numavičius, Vladas Numavičius, Žilvinas Marcinkevičius, Mindaugas Marcinkevičius, Gintaras Marcinkevičius, Mindaugas Bagdonavičius, Ignas Staškevičius,Renatas Vaitkevičius ir Darius Nedzinskas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.