TV3: sutartis su Janutiene nutraukta dėl nepateisintų lūkesčių

Rūta Janutienė
Rūta Janutienė
  © TV3
Alfa.lt
2012-11-29 15:48

Anot jo, sutartį nuspręsta nutraukti, nes laida nepateisino žiūrimumo lūkesčių. S. Babilius taip pat teigė, kad sutarties nutraukimas niekaip nėra susijęs su praėjusį ketvirtadienį eterio neišvydusia R. Janutienės laida „Paskutinė instancija“, kurioje buvo aptariama prezidentės Dalios Grybauskaitės biografija.

Nepasirodžius laidai, televizija viešai buvo apkaltinta cenzūra.

reklama

„TV3 neatsisakė transliuoti laidos apie prezidentę, TV3 Rūtos Janutienės kaip ir kitų laidų rengėjų dažnai paprašo padaryti laidas kokybiškai, kad jos atitiktų įstatymus ir mūsų reikalavimus. Jos (R. Janutienės – Alfa.lt) buvo paprašyta tą laidą padaryti kokybiškai, kad nebūtų tų trūkumų, apie kuriuos mes jau kalbėjome“, – Alfa.lt teigė S. Babilius.

„Manau, priežastys yra ne tos, kurias jie įvardina. Jie tik pasinaudojo tuo punktu sutartyje, kurį galėjo šiais metais pritaikyti absoliučiai visiems prodiuseriams “, – portalui Lrytas.lt ketvirtadienį sakė R. Janutienė. Jos nuomone, sutartis nebūtų nutraukta, jei ji būtų patylėjusi po neparodytos laidos apie prezidentę D. Grybauskaitę.

„Iš principo visos laidos, kurios nepateisina lūkesčių, nelieka eteryje“, – teigė TV3 etikos sekretorius. Anot jo, ar TV3 eteryje galėtų nelikti ir kitų laidų, kurių žiūrimumas taip pat nepateisino lūkesčių, turėtų atsakyti TV3 programų direktorius.

„Visoms TV3 televizijai kuriančioms prodiuserių kompanijoms galioja tokios pačios taisyklės, kokios galiojo ir prodiuserių kompanijai UAB „Nataiva“ ir Rūtai Janutienei. Taip pat – ir TV3 etikos kodeksas“, – teigė TV3 televizijos programų direktorius Jurgis Jefremovas.