Žinomi žmonės metė iššūkį „Vapiano“ virtuvės šefams
fotogalerija

Gražina Baikštytė
Gražina Baikštytė
  © Eimantas Genys

Pramogų centras „Europa“ kartu su visu pasauliu šventė 10-ąjį „Vapiano“ gimtadienį. Vakarėlio nuotaikai neleido blėsti pats DJ Mamania, o svečių aistras kurstė itališkas maistas ir raudona spalva.

Renginį pradėjęs Paulius Skučas kalbėjo: „Drąsiai galiu sakyti, kad šiandien čia susirinko tik draugai, kurie restorane lankosi nebe pirmą kartą. Draugų atsivesti draugai „Vapianui“ irgi yra draugai.“

Šalia savęs pasikvietęs Reditą Dominaitytę, Gražiną Baikštytę ir Egidijų Sidarą klausė, kokius makaronus jie mėgsta labiausiai. Redita, kaip visuomet, išliko šmaikšti: „Kaskart gamindama aš pagalvoju, ar tai bus valgoma. Su maistu, kaip ir išvaizda, nebijau eksperimentuoti“. Aktorė G. Baikštytė atskleidė, kad puikiai gamina lazaniją, kuri, sako, pavyko nuo pat pirmo bandymo. O štai vyriškoji pusė, E. Sidaras, liko kiek kuklesnė: „Nedažnai gaminu, tikrai nedažnai.“

Visi šie trys žinomi žmonės gavo nelengvą iššūkį – sukurti savą šedevrą iš makaronų (pastos), kurį vertino patys virtuvės šefai. Pasipuošę virtuvės šefų apranga, nieko nelaukdami, ėmėsi darbo. Per duotą laiką,15 minučių, laikinieji kulinarai iš visų jėgų stengėsi nustebinti profesionalus.

Specialus „Vapiano“ virtuvės šefo prizas atiteko draugystei, nes nugalėtojais tapo visi trys dalyviai. Paulius Skučas, vis dėlto išprovokavęs profesionalų šefą, išgirdo verdiktą: geriausiuoju tapo Reditos Dominaitytės kulinarinis opusas.

10-ojo gimtadienio proga restoranas siekė rekordo – gamino ilgiausią makaroną. Jo gaminimui prireikė dviejų ingredientų: nuo 20 iki 30 kg aukščiausios rūšies manų kruopų ir vandens. Pagaminto makarono ilgis siekė 30 metrų.

Virtuvės darbuotojai pateikė ir vakaro staigmeną – muzikinį kūrinį atliko grodami... indais! Puodai, šaukštai, keptuvės, šakutės... Žodžiu, viskas, ką įmanoma rasti tikroje virtuvėje, buvo įtraukta į pasirodymą.

 

 

Žinomi žmonės metė iššūkį „Vapiano“ virtuvės šefams

Gražina Baikštytė
+20