Astrologas Pavelas Globa: pasaulio pabaigos nebus!

Astrologas Pavelas Globa
Astrologas Pavelas Globa
© Asmeninis albumas
Vija Rūkaitė | Alfa.lt
2012-10-18 12:32

Garsusis rusų astrologas Pavelas Globa ramina – 2012-ųjų pabaigoje pasaulio pabaigos nebus! Apokalipsės ir civilizacijos žūties astrologas nenumato. Vis dėlto, krizė ateis ir bus didžiausia po 1990-ųjų metų. Ji taps išbandymu ne tik Rusijai, bet ir išsivysčiusioms Europos šalims. 2008-aisiais prasidėję ekonomikos sukrėtimai tebus įžanga į šių metų pabaigoje laukiančią katastrofą. Turint omenyje būsimus jos padarinius, padėtį galima vadinti ir pasaulio pabaiga.

Teks kurti naują pasaulinės ekonomikos veikimo mechanizmą

„Pasaulio pabaiga“ pirmiausia palies ekonomiką, atsiras rimtų problemų politikoje. Šių metų viduryje prasidėję nesklandumai itin aštriai pasireikš baigiantis metams ir tęsis 2013 metais, kurie taps dar sudėtingesni nei ankstesni. Sunkusis periodas tęsis iki 2019 metų, o jo padarinius skaudžiausiai pajusime 2014-aisiais. Per artimiausius 5–7 metus itin susikomplikuos Rusijos ir Europos Sąjungos santykiai. Jie pagerės ne anksčiau kaip 2020-aisiais.

Atsinaujinę ryšiai bus visiškai kitokie – nuo krizės nukentėjusios sritys bus patyrusios didžiulius pasikeitimus, o Rusijos ir ES ekonomika taip smarkiai skirsis nuo dabartinių, kad, norint suvaldyti, teks sukurti naują veikimo mechanizmą.

Rusija atgims, nes atsisakys alkoholio ir rūkalų

Rusiją, pasak P. Globos, išgelbės žemės ūkis, jos kaimas, kurį rinksis po kataklizmų išlikę žmonės. Jis išgelbės rusus ir šalį pakels į naują išsivystymo lygį. Naujosios technologijos nebeteks dabartinės reikšmės, gyventojų skaičius po lemtingų įvykių, kurie vis dėlto mūsų laukia, sumažės.

reklama

Baigiantis krizei, Rusijos sostinė Iš Maskvos bus perkelta į kitą miestą – Rostovą prie Dono, Nižnij Novgorodą arba Kastromą. Būsimoji sostinė su vyriausybe persikraustys į vieną iš šių miestų.

Astrologas tikina, kad krizę įveikusi Rusija pasikeis: žmonės atsisakys alkoholio ir rūkalų, narkotikai taps nepopuliarūs tarp jaunimo. Krizės sąlygomis išaugęs jaunimas kur kas rimčiau rūpinsis savo sveikata ir mokslais. Sportas ir sveikas gyvenimo būdas taps prioritetu ir paauglių gyvenime. Itin išpopuliarės ledo rutulys, futbolas, tenisas, dailusis čiuožimas ir slidinėjimas.

Planetos rikiuotė nusitęs per visą Galaktiką

Vis dėlto, nereikia pamiršti, kad P. Globa – tik žmogus, o astrologinės prognozės neretai neišsipildo... Taigi, į mokslininkų, fizikų ir astrofizikų pastebėjimus, atradimus ir prognozes, susijusias su 2012-ųjų gruodžio 21-ąją, negalima numoti ranka.

Daugelis šiuolaikinės astronomijos faktų tik patvirtina senovės majų ir šumerų raštuose perskaitytas pranašystes. Tarp jų – apie kataklizmus, kuriuos sukels numatomas „planetų paradas“, kai jos išsirikiuos į vieną liniją.

Panašūs atvejai, pasak senovės išminčių, žmonijos istorijoje vyko ne kartą, tačiau 2012 metų gruodžio 21-ąją planetos išsirikiuos ne Saulės sistemoje, o išilgai Galaktikos. Dėl to „planetų parade“ dalyvaus ne tik Saulės sistemos planetos Žemė, Merkurijus, Venera, Marsas ir tokie gigantais kaip Jupiteris ir Saturnas, bet ir Paukščių takui, Andromedos ūkui, Magelano debesims priklausančios planetos. Senovės majai teigė, kad tai nutinka kartą per 26 tūkstančius metų, ir yra labai pavojinga.

Laukia potvynis ir susidūrimas su nepažįstama planeta

Kalbėdami apie artėjantį „planetų paradą“ mokslininkai teigia, kad šį reiškinį lydės keli planetų užtemimai. Vienas įspūdingiausių įvyks būtent 2012 metų gruodžio 21-ąją.

Saulė, Mėnulis ir kitos mums žinomos planetos šią dieną išsirikiuos labai arti linijos, einančios per Galaktikos centrą. Atstumai, skiriantys planetas, bus minimalūs. (Remiantis dangaus kūnų judėjimo mechanika, dangaus kūnai vienoje plokštumoje būti negali). Atstumai tarp jų bus tokie maži, kad tai sukels galingą planetų gravitacinių laukų susikirtimą.

Jau įrodytas Saulės blyksnių, sukeliančių kataklizmus, poveikis mūsų planetai, todėl dar didesnis Saulės aktyvumas – labai pavojingas. Veikiant Saulei ir Mėnuliui, Žemėje vyksta potvyniai ir atoslūgiai, o sustiprėjęs gravitacijos laukas gali sukelti galingą potvynį.

reklama

Sklando gana daug kalbų ir apie pavojingą Žemės susidūrimą su paslaptingąja planeta Nibiru, įvyksiantį kaip tik tuo laiku. Dviejų planetų gravitacinių laukų susidūrimas gali išbalansuoti Žemės magnetinius polius ir pakeisti jos ašies pasvirimo kampą.

Sunku pasakyti, kaip po tokių įvykių pasikeis mūsų planeta. Gali būti, kad sausumoje atsiras jūros ir okeanai, o vandenynuose iškils salos. Gali būti, kad pakitimai bus staigūs ir katastrofiški bei užsitęs. Juk gamta skubos nemėgsta. Kas benutiktų, bus pasaulio pabaiga ar nebus, aišku viena – Žemės ir jos žmonijos laukia rimti išbandymai.

 

 

Astrologas Pavelas Globa: pasaulio pabaigos nebus!

Astrologas Pavelas Globa
+3