LNK laidoje „Pasaulis X“ – apie tai, kaip Larisa Kalpokaitė energetinį kūną valo kaimišku kiaušiniu

LNK laidoje „Pasaulis X“ – apie tai, kaip Larisa Kalpokaitė energetinį kūną valo kaimišku kiaušiniu
LNK laidoje „Pasaulis X“ – apie tai, kaip Larisa Kalpokaitė energetinį kūną valo kaimišku kiaušiniu
© Fotodiena.lt
Alfa.lt
2012-09-11 11:16

Šio antradienio vakarą, 19.55 val. LNK laidoje „Pasaulis X“ žinoma teatro ir kino aktorė Larisa Kalpokaitė pasakoja, kodėl jai teko naudotis senuoju Sibiro šamanų ritualu ir labai neįprastu būdu savo energinį kūną valyti paprastu kaimišku kiaušiniu. Kaip atliekamas šis ritualas, laidoje rodys žiniuonė Judita, kuri vienintelė Lietuvoje valydama kiaušiniu žmogų, neva padeda jam susigražinti gerą savijautą, užkerta kelią siunčiamam blogiui ir apsaugo jį nuo piktos akies nužiūrėjimo.

Pasaulio pabaiga, ar tik galimų didžiųjų permainų pradžia. Pradžia, apie kurią garsiai pradėjo pirmasis Lietuvoje kalbėti Merkinės Piramidės įkūrėjas Povilas Žėkas. Dievo žodžio pranašas skelbia, kaip baigsis šie metai ir kokiems pasikeitimams turėtume būti pasiruošę. Kiekvienam, nemokančiam atsižadėti civilizacijos malonumų , pavyzdžiu galėtų tapti pasakojimo herojė Violeta, kuri pasinaudojusi gamtos teikiamomis gėrybėmis, moka išgyventi be elektros energijos ir komforto. Išlikimas pasaulio pabaigos akivaizdoje neva nebaugina tų, kurie tam atsakingai ruošiasi ir žino būdų, kaip tai padaryti. Vieni kaupia maisto atsargas, kiti ieško prasmės dvasiniame kelyje, tikėdamiesi taip savo fizinį kūną išgelbėti nuo pragaišties.

Dar viena tema - nuotraukų anomalijos. Kodėl yra tam tikrų pasaulio vietų, kuriose užstringa fotoaparato mygtukas, o fotojuostoje užfiksuoti vaizdai, po jos išryškinimo ,sunkiai tampa paaiškinami net profesionaliems fotografams. Kaip nuotraukoje tarp debesų, kurie prieš audrą tvenkėsi virš Karoliniškių rajono namų, atsirado medituojančio Budos siluetas arba Šventų Mišių metu niūrią dieną virš dvasininko fotoobjektyvas užfiksavo vaivorykštę. Bioenergetikų, tyrinėjančių magiškas fotografijų paslaptis, patarimai vengti fotografuoti laidotuvių vaizdus ir mirusiuosius, antraip, jų tvirtinimu, galima prisišaukti rimtų bėdų.