Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

Horoskopas
Horoskopas
© 123rf.com

Svarbiausia – gerai apsvarstyti sprendimus!

Rugpjūčio mėnesį Marsas mus vers greičiau apsispręsti ir per ilgai nesiblaškyti. Galėsime išlošti tik tuomet, jei priimsime atsakingus ir gerai apsvarstytus sprendimus bei nuosekliai veiksime. Teisingumas bus lemiamas dalykas! Tad geriau prisiversti ir padaryti ilgai atidėliojamus darbus, nei patiems būti prigriebtiems ir nukentėti dėl aplaidumo!

AVINAS

Spaudimas iš visų pusių!

Gimę kovo 21–31 d.

reklama

Rugpjūčio mėnesį avinai bus neįprastai kaprizingi. Pajutę nepasitenkinimą, pasistenkite išsiaiškinti jo priežastį ir ramiai pašalinti ją!

Gimę balandžio 1–10 d.

Drąsieji laimi! Taip skamba Avino šūkis. Rugpjūčio mėnuo jam bus ypatingas. Kosminė Jupiterio parama padės pasiekti sėkmės visur be apribojimų. Svarbu tik pačiam pradėti veikti.

Gimę balandžio 11–20 d.

Avinai bus spaudžiami iš visų pusių ir dabar turės įrodyti, kad jie yra įvaldę ne tik „kirsk-trauk“ metodą, bet sugeba žaisti ir subtiliau, gali pademonstruoti ištvermę ir strateginį sumanumą.

JAUTIS

Veiksmas vietoj emocijų!

Gimę balandžio 21–30 d.

Jaučiai įsikalė sau į galvą naują planą ir rugpjūtį darys viską, kad įgyvendintų savo viziją. Būdami apdairūs ir kantrūs jie gali padaryti stebuklus.

reklama

Gimę gegužės 1–9 d.

Viena vertus, atmosfera rugpjūčio mėnesį bus įkaitusi, kita vertus, Venera tuo metu suteiks jaučiams stiprią nuojautą ir supratimą, kaip švelniai numalšinti kylančias audras.

Gimę gegužės 10–20 d.

Jaučiai, kurie jau senokai atsidūrę slegiančioje padėtyje, taps vis nekantresni ir rugpjūčio mėnesį pagaliau įgaus drąsos priimti radikalų sprendimą ir žengti ryžtingą žingsnį, kuris daug ką pakeis.

DVYNIAI

Ramybės paieškos...

Gimę gegužės 21–31 d.

Jausmų chaosas? Dvyniai ilgėsis nerūpestingų laikų. Mat rugpjūčio mėnesį jų laukia jausmų sumaištis ir nusivylimai. Pasistenkite ištverti, po to gyvenimas vėl pagerės.

Gimę birželio 1–10 d.

reklama

Rugpjūčio mėnesį Dvyniai trykš energija, pajėgs versti medžius, rauti kelmus. Jeigu jų neapims didybės manija, jie iš tikrųjų galės atlikti mažų ir didesnių žygdarbių ir paskui mėgautis sėkme.

Gimę birželio 11–21 d.

Ateina meilės metas: kas dabar paklius į Dvynių širdį, įsitvirtins ten ilgam. Ir finansiniu atžvilgiu šiam Zodiako ženklui viskas klostysis puikiai.

VĖŽYS

Geri darbai

Gimę birželio 22 – liepos 1 d.

Verta pagarbos: Vėžys aptiks kūrybinę gyslelę ir intensyviai užsiims savo dvasiniu tobulėjimu. Tinkamas metas realizuoti save kūryboje ar daryti gerus darbus, skirti lėšų labdarai.

Gimę liepos 2–12 d.

Venera suteiks vėžiams galimybę rugpjūčio mėnesį mėgautis gyvenimu. Pasinaudokite tuo, leiskite sau atsipalaiduoti ir išgyventi nepaprastai malonių akimirkų dviese.

reklama

Gimę liepos 13–22 d.

Santykių su gyvenimo partneriu stresas apsunkins vėžiams gyvenimą. Paanalizuokite savo požiūrį, išsiaiškinkite patys, ar tikrai neklystate, ir elkitės su kitu taip, kaip norite, kad jis elgtųsi su jumis.

LIŪTAS

Teisingas kursas!

Gimė liepos 23 – rugpjūčio 2 d.

Liūtus rugpjūčio pradžioje įkvėps sugrįžęs Merkurijus. Nepatingėkite dar kartą apsvarstyti bei patikrinti savo originalias idėjas prieš pateikdami jas visuomenei.

Gimę rugsėjo 3–12 d.

Drąsiai laikykitės užsibrėžto kurso! Rugpjūčio mėnesį Liūtai darys viską teisingai. Jų sugebėjimas derėtis ir veiklumas greitai atneš sėkmę.

Gimę rugpjūčio 13–23 d.

reklama

Rugpjūčio mėnesį Liūtai turi sąmoningai mokytis diplomatijos ir tolerancijos. Dabar jie padės pamatus ilgalaikiam bendradarbiavimui, per kurį ateityje sulauks sėkmės.

MERGELĖ

Mažos ir didelės permainos

Gimę rugpjūčio 24–rugsėjo 2 d.

Mergelėms patartina rugpjūčio mėnesį per daug nesistengti visko atlikti tobulai ir pasiryžti smarkiems pokyčiams. Išgirskite savo širdies balsą ir eikite ten, kur traukia ilgesys.

Gimę rugsėjo 3–12 d.

Mergelėms patartina nebeignoruoti tyliai sėlinančio ir į sielą įsismelkiančio nepasitenkinimo. Norite, kad kažkas pasikeistų? Puiku, susikurkite planą ir veikite. Tik atsiminkite: permainos būna geras dalykas, kai jos – prasmingos.

Rugsėjo 13–23 d.

Mergelėms patartina nebūti tokioms griežtoms sau. Juk jūs – tik žmonės! Užuot abejoję savo sugebėjimais, verčiau paieškokite būdo, kaip praplėsti akiratį.

SVARSTYKLĖS

Padės entuziazmas ir atkaklumas

Gimę rugsėjo 24–spalio 2 d.

Jei draugiškas Svarstyklių elgesys ir sugebėjimas atsižvelgti į kitus šiuo metu nesukuria pageidaujamos santykių harmonijos, patartina rugpjūčio mėnesį tapti griežtesnėms ir atkakliau reikalauti paisyti jų poreikių.

Gimę spalio 3–12 d.

Taip smagiai laimė Svarstyklėms seniai besišypsojo! Nauji kontaktai įkvėps jas naujiems žygiams ir suteiks puikių galimybių, kuriomis pasinaudojusios jos dar ilgai galės klestėti.

Gimę spalio 13–23 d.

Klaida, kurią Svarstyklės padarė praeityje, dabar turės būti ištaisyta. Kad ir kaip tai bus sunku, turite tą padaryti, kad galėtumėte lengviau atsikvėpti.

SKORPIONAS

Meilės ryšiai

Gimę spalio 24–lapkričio 1 d.

Skorpionams rugpjūčio mėnesį seksis lengviau, nei praeitą pusmetį, susitaikyti su savo trūkumais ir nesikankinti dėl jų. Tokie atsipalaidavę jie darys geresnį įspūdį aplinkiniams ir daugiau pasieks.

Gimę lapkričio 2–11 d.

Kas nori tapti mylimu, turi būti draugiškas. Merkurijus sukurs įtampą ir skatins Skorpioną elgtis egoistiškai, Venera žadins artimo žmogaus ilgesį.

Gimę lapkričio 12–22 d.

Jeigu santykiai Skorpiono šeimoje jau senokai pašliję, rugpjūčio mėnesį gali pratrūkti ilgai slopintos nuoskaudos ir kilti aršus konfliktas. Pasvarstykite, ar tikrai norite išsaugoti šeimą, ir imkitės atitinkamų veiksmų.

ŠAULYS

Laikas galvoti apie ateitį!

Gimę lapkričio 23–gruodžio 1 d.

Rugsėjo mėnesį kritika žeis Šaulį smarkiau nei paprastai. Susitaikykite su savo silpnybėmis ir trūkumais. Juk jie įrodo, kad esate unikali asmenybė!

Gimę gruodžio 2–11 d.

Jei Šaulys rugpjūčio mėnesį per daug išsišoks, jis rizikuoja būti išjuoktas. O juk to jis labiausiai bijo! Daugiau santūrumo! Prieš prasižiodami pagalvokite.

Gimę gruodžio 12–21 d.

Rugpjūčio mėnesį Šaulys bus nepaprastai produktyvus ir ištvermingas, susitelkęs ir nuoseklus. Kurkite planus, ruoškite ilgalaikes strategijas, kurias vėliau galėtumėte įgyvendinti.

OŽIARAGIS

Kovos su stresu programa

Gimę gruodžio 22–31 d.

Rugpjūčio mėnesį verta galvoti apie ateitį ir kurti ilgalaikius planus! Pasvarstykite, kur labiausiai norėtumėte gyventi kitais metais ir ką galėtumėte dabar pakeisti, kad svajonės išsipildytų.

Gimę sausio 1–10 d.

Ožiaragis rugpjūčio mėnesį pasuks konfrontacijos keliu. Jo valdingumas susilauks pasipriešinimo. Stenkitės būti tolerantiški ir draugiški, kad dar labiau neįsiveltumėte į konfliktus, kurie jums ilgam apkartins gyvenimą.

Gimę sausio 11–20 d.

Rugpjūtis Ožiaragiui bus kupinas streso ir įtampos. Saugokite savo sveikatą! Ypač didelis pavojus gresia galvai ir keliams. Stenkitės atsainiau reaguoti į įvykius ir kuo daugiau ilsėtis.

VANDENIS

Aktyvumo metas

Gimę sausio 21–30 d.

Nesibaigiantys susitikimai ir varginančios diskusijos išves Vandenį iš pusiausvyros. Mokykitės perleisti dalį darbų kitiems, tada jums liks daugiau laisvo laiko poilsiui.

Gimę sausio 31–vasario 9 d.

Tiek daug įdomių dalykų rugpjūčio mėnesį turės būti atrasta. Palikite laisvų vietų savo terminų kalendoriuje, bus apmaudu praleisti puikias galimybes, kurios jums pasitaikys.

Gimę vasario 10–19 d.

Varžovas ar autoritetingas asmuo rugpjūčio mėnesį gerokai apkartins Vandeniui gyvenimą. Nesijaudinkite, jūsų kortos geresnės už jo! Jūs liksite, o jam teks pasitraukti.

ŽUVYS

Polėkių metas

Gimę vasario 20–29 d.

Rugpjūčio mėnesį Žuvys galės pasiekti tikras erotines aukštumas: Neptūnas žadins fantaziją, o Marsas stiprins seksualumą.

Gimę kovo 1 –10 d.

Telefonas netils, bus daug darbo, visi ko nors norės iš Žuvų. Per daug visko? Nėra pagrindo nusiminti. Išeikite atostogų!

Gimę kovo 11–20 d.

Jausmingi išgyvenimai pagal kosminę dienotvarkę laukia Žuvų rugpjūčio mėnesį. Taip nevaržomai Žuvys dar niekada neturėjo progos realizuoti savo erotinių fantazijų. Galima tik pavydėti!

Daugiau horoskopų ir kitokių įdomybių skaitykite čia: http://www.astromanija.lt