„Nepaprastas Žmogus-voras“ žvaigždė Garfieldas: aš esu neįtikėtinas keistuolis

„Nepaprastas Žmogus-voras“
„Nepaprastas Žmogus-voras“
© „AcmeFilm“
„Acme Film“
2012-07-13 13:26

Jau šiandien, liepos 13-ąją, Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti ilgai lauktas naujasis filmas apie Žmogų-vorą. Režisieriaus Marco Webbo sukurta juosta „Nepaprastas Žmogus-voras“ neabejotinai įneš naujų vėjų į šio komikso gerbėjų iki šiol žinotą istoriją. Kaip interviu Hollywoodreporter.com sakė filmo kūrėjas, sudėtingiausia užduotis jam buvo surasti tinkamą pagrindinį herojų – Piterį Parkerį.

Galiausiai buvo pasirinktas jaunas ir šlovės keliu tik pradedantis žengti 28-erių aktorius Andrew Garfieldas. Kaip teigė M. Webbas, šis vaikinas jam tiko dėl savo savito. „Reikėjo rasti teisingą herojų. Andrew puikiai atitiko reikalavimus – jis turi visas reikalingas žmogiškąsias savybes, jis – juokingas, žavingas, puikiai įsilieja į kitų aktorių gretas, tinkamai į juos reaguoja. Taip pat jis yra lankstus, tad galėjo atlikti fizinius triukus. Aš norėjau sudėtingesnių triukų ir tuo pačiu, kad po Žmogaus-voro kostiumu būtų matyti paauglys, o ne kaskadinininkas. Andrew yra puikiai pasiruošęs fiziškai ir mums tai pavyko“, – kalbėjo režisierius.

Pats A. Garfieldas tikino, kad jam vaidinti nebuvo sudėtinga, mat jis gyvenime jaučiasi panašiai kaip ir jo herojus Piteris Parkeris – tarsi būtų keistuolis paauglys. „Širdyje esu toks, kaip jis. Taip, aš – neįtikėtinas keistuolis. Piteris filme pajaučia pirmąją meilę ir atsiduoda jai apie nieką negalvodamas, tai – tarsi laisvas kritimas. Norėčiau, kad visi žiūrovai ateitų į kino teatrus atvira širdimi ir pajustų bent krislelį juostos emocijų“, – kalbėjo aktorius.

M. Webbas interviu taip pat paaiškino, kokius bloguosius personažus vertina. „Geras blogiukas yra tas, kuris atiduoda duoklę savai tiesai ir jo veiksmai gali būti paaiškinami. Norėjau, kad pats Beinas tikėtų filme, kad jis stengiasi padaryti kažką gero. Tiesiog jo gėrio interpretacija gana beprotiška. Jis tikrai labai stiprus, labai blogas ir bauginantis“, – juokėsi kino kūrėjas.

Neįtikėtinus Žmogaus-voro nuotykius Lietuvos publika šalies kino teatruose pamatyti gali jau nuo šiandien.

Filmo „Nepaprastas Žmogus-voras“ anonsas:

reklama

 

 

„Nepaprastas Žmogus-voras“ žvaigždė Garfieldas: aš esu neįtikėtinas keistuolis

„Nepaprastas Žmogus-voras“