Liepos mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

Horoskopas
Horoskopas
© 123rf.com

Sėkmės išgyvenimai

Bėdos skatina išradingumą. Pasvarstykite, ką prasminga būtų pakeisti, kur reikia atsinaujinimo. Jupiteris ir Uranas suteiks įkvėpimo ir parūpins gerų idėjų. Liepos mėnesį aktyvieji sulauks pripažinimo, o darbštieji – paskatinimo darbe. Ir galės smagiau praleisti laisvalaikį. Tie, kurie ilgą laiką jautėsi suvaržyti, dabar pajėgs ištrūkti ir žengti savo keliu, kuris atrodys prasmingesnis. Dirbantys savarankiškai atras naujų dalykų ir patirs malonumą.

AVINAS

Stabdomas greitis

Gimę kovo 21–31 d.

Avinai mėgsta iššūkius. Sveikintinas dalykas! Mat viską, kas Avinams kitu laiku sukeldavo didelių sunkumų, liepos mėnesį jie galės žaismingai įveikti.

Gimę balandžio 1–10 d.

Dėl Marso poveikio Avinai bus nervingi ir sudirgę. Stenkitės susitvardyti ir venkite įniršio protrūkių. Įsidėmėkite: pasiekti tikslą galėsite tik pasitelkę diplomatiją.

Gimę balandžio 11–20 d.

Avinams liepos mėnesį nesiseks kaip anksčiau lėkti maksimaliu greičiu. Jie jausis nuolat stabdomi. Gal jūs per daug skubate? Dar liko daug dalykų, kuriuos reikia išsiaiškinti ir pakoreguoti. Jeigu prieš kiekvieną startą pasvarstysite, išvengsite didelių nemalonumų.

JAUTIS

Dėmesys smulkmenoms

Gimę balandžio 21–30 d.

Liepos mėnesį Jaučiai bus kaip niekad kūrybingi ir jausmingi. Deja, ši emocinė ir kūrybinė energija bus tinkama tik kasdienybei paįvairinti, o siekiant pagerinti materialinę padėtį ir padauginti turtus, iš jos maža naudos.

reklama

Gimę gegužės 1–9 d.

Liepa bus ramus mėnuo, būtent toks, kokius mėgsta Jaučiai. Pasinaudokite tuo laikotarpiu energijai pasipildyti, semkitės jėgų iš gamtos, daugiau laiko praleiskite su draugais, skaitykite geras knygas.

Gimę gegužės 10–20 d.

Liepą susiklostys tokia situacija, kai Jaučiai, kad ir kaip jiems atrodys sunku, bus priversti ryžtis pokyčiams. Išlikite santūrūs, korektiški ir dėmesingi kitiems, tada ir jums bus lengviau prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių.

DVYNIAI

Judėjimas į priekį

Gimę gegužės 21–31 d.

Liepos mėnesį visas svarbias derybas ir pokalbius Dvyniai lengvai sugebės nukreipti jiems palankia linkme. Jų pasitikėjimas savimi darys stiprų įspūdį aplinkiniams ir žadins pagarbą.

Gimę birželio 1–10 d.

Liepos mėnesį Dvyniai bus nesustabdomi. Jų polėkis ir entuziazmas padės lengvai pasiekti to, kas jiems svarbiausia. Geri ryšiai čia labai pravers.

Gimę birželio 11–21 d.

Liepos mėnesį Dvyniai geriau nei anksčiau galės susikoncentruoti į esmę ir svarbiausius tikslus. Idealus laikas pradėti naują projektą ar pagilinti žinias, kurios vėliau duos vaisių.

VĖŽYS

Kažkas rezgama

Gimę birželio 22 – liepos 1 d.

Bręsta konfliktai. Vėžiai jausis įsižeidę ir suirzę. Pasistenkite ramiai pažvelgti į viską iš šalies ir surasti kompromisą.

Gimę liepos 2–12 d.

Liepos mėnesį Vėžiams sunkiau seksis išsaugoti pusiausvyrą ir nepratrūkti. Kartais būna visai neblogai išlieti pyktį, bet pasistenkite nenuskriausti kitų ir patys nepasirodyti juokingi, kad paskui netektų gailėtis.

Gimę liepos 13–22 d.

Liepos mėnesį niekas nekreips dėmesio į Vėžio jausmus. Pats laikas Vėžiui susimąstyti, ar jis su savo kaprizais ir pretenzijomis neperlenkė lazdos. Vėžiui reikia išmokti būti pakantesniam kitiems, kad žmonės nuo jo visai nenusigręžtų.

LIŪTAS

Didingi jausmai

Gimę liepos 23 – rugpjūčio 2 d.

Visi susižavėję klausysis Liūto. Liepos mėnesį Liūtas pasirodys ypač sumanus ir išmintingas, viskas, ką jis pasakys, bus taiklu ir neginčijama. Tai jam gali padėti padaryti nemenką profesinės karjeros šuolį.

reklama

Gimę rugpjūčio 3–12 d.

Marsas ir Venera liepos mėnesį globos Liūtą. Jam pasitaikys ne viena proga išgyventi karštą meilės nuotykį, tačiau pamesti galvos nepatartina – gali liūdnai baigtis!

Gimę rugpjūčio 13–23 d.

Konkurentai liepos mėnesį bandys išstumti Liūtą už borto. Jam patartina veikti taktiškai, bet ryžtingai. Jokiu būdu neišlieti įniršio ir būtinai išlaikyti pusiausvyrą!

MERGELĖ

Proga atskleisti savo privalumus

Gimę rugpjūčio 24 – rugsėjo 2 d.

Mergelės liepos mėnesį bus neramios. Galite ryžtis rizikuoti ir pakeisti tai, kas seniai jus trikdo. Tik netikėkite tuo, ką jums žada kiti. Šį mėnesį bus sunku išvengti apgavysčių.

Gimę rugsėjo 3–12 d.

Kažkas vis vyksta negerai, ne taip, kaip norėtųsi. Nuo liepos vidurio Mergelės bus linkusios į nepasitenkinimą. Pasistenkite abejingiau žiūrėti į viską, ne kiekvienas žmogus yra toks disciplinuotas ir tobulybės siekiantis kaip Mergelė.

Gimę rugsėjo 13–23 d.

Mergelės liepos mėnesį galės geriau įsitvirtinti, reikalauti savo teisių ir sutikti ne su viskuo, kas nepatinka. Ir nustebusios konstatuos, kad kitiems žmonėms patinka jų pasitikėjimas savimi ir savo interesų gynimas.

SVARSTYKLĖS

Ateitį lemiantys sprendimai

Gimę rugsėjo 24 – spalio 2 d.

Taip, kaip anksčiau, gyventi jau nebebus galima. Keiskite ką nors. Laikas priimti sprendimus, toliau atidėlioti nebegalima – nuo to bus tik blogiau. Kai pagaliau apsispręsite, jums palengvės ir pradės sektis.

Gimę spalio 3–12 d.

Liepos mėnesį Svarstyklės trykš energija. Pasinaudokite ja ir nuveikite ką nors prasmingo, kas jums ir kitiems suteiktų džiaugsmo. Toks jėgų antplūdžio ir aktyvumo etapas netruks ilgai, negaiškite veltui laiko!

Gimę spalio 13–23 d.

Netikėkite, kad jūs nesate pakankamai geri ir talentingi. Greičiausiai esate per daug aptingę ir atsipalaidavę. Disciplina ir geras pasiruošimas padės pasiekti tikslą.

reklama

SKORPIONAS

Jausmingumo laikotarpis

Gimę spalio 24 – lapkričio 1 d.

Liepos mėnesį būsite kur kas labiau emocingi ir kūrybingi nei paprastai. Pasikliaukite savo intuicija. Šiuo metu ji yra geriausia Skorpionų draugė.

Gimę lapkričio 2–11 d.

Nesusipratimai liepos mėnesį gali giliai sužeisti Skorpiono „ego“. Prieš smogdami kontrsmūgį patikrinkite, ar viską gerai supratote. Jums nenaudinga veltis į smarkius konfliktus!

Gimę lapkričio 12–22 d.

Pavydas Skorpionams – ne naujiena. Jei per dažnai jaučiatės apgaudinėjami, priimkite sprendimą ir laikykitės jo nuosekliai. Arba išsiskirkite su savo antrąja puse, arba pamirškite pavydą visam laikui!

ŠAULYS

Apdairus žengimas nauju keliu

Gimę lapkričio 23 – gruodžio 1 d.

Šauliai liepos mėnesį bus pernelyg linkę į aroganciją ir pasipūtimą. Jei per smarkiai rizikuosite ir viską statysite ant kortos, jums gresia pavojus likti be nieko!

Gimę gruodžio 2–11 d.

Apsvarstykite savo elgesį ir nesitikėkite iš kitų to, ko patys negalite duoti. Intensyvūs pokalbiai padės išsiaiškinti situaciją. Neapgalvoti poelgiai gali pridaryti nemalonumų!

Gimę gruodžio 12–21 d.

Šauliams liepos mėnesį netrūks disciplinos, todėl jie galės įgyvendinti savo senus sumanymus. Verta nesnausti ir aktyviai veikti, nes ryžtas ir atkaklumas duos gerų rezultatų.

OŽIARAGIS

Atskirkite grūdus nuo pelų!

Gimę gruodžio 22–31 d.

Ožiaragiai liepos mėnesį bus nepaprastai ištvermingi ir kantrūs. Jiems patartina neprisiimti per didelio krūvio, atsirinkti darbus, kuriuos tikrai verta daryti, kitaip grės pervargimas ir sveikatos sutrikimai.

reklama

Gimę sausio 1–10 d.

Būtent liepą, kai Ožiaragis norės kalnus nuversti ir bus kupinas ryžto, pajus, kad jo sveikata nusilpusi. Vaikydamiesi pripažinimo ir šlovės sumažinkite tempą ir krūvį, kad nepasiligotumėte.

Gimę sausio 11–20 d.

Ožiaragiams verta prisiminti, kad kiekvienas žmogus pats yra savo laimės kalvis. Liaukitės save varžyti ir menkinti. Jūs galite daug pasiekti, tik reikia pradėti įgyvendinti savo realistinius sumanymus.

VANDENIS

Ant sėkmės bangos

Gimę sausio 21–30 d.

Vandeniams liepos mėnesį atsivers puikios augimo ir klestėjimo galimybės. Jie iškils ant sėkmės bangos, tik reikia nesnausti. Sėkmė mėgsta aktyvumą ir ryžtą!

Gimę sausio 31 – vasario 9 d.

Kokia didžiausia jūsų svajonė? Liepą bus palankus metas įgyvendinti troškimus ir realizuoti fantazijas. Dangus suteiks Vandeniams gerų progų ir palaimins kiekvieną ryžtingą žingsnį.

Gimę vasario 10–19 d.

Liepos mėnesį Vandeniai galės įgyvendinti savo originalius planus, beveik nesusidurdami su kliūtimis. Tačiau kruopščiai patikrinkite kiekvieną sutartį prieš pasirašydami!

ŽUVYS

Laikas atrasti savo laimę!

Gimę vasario 20–29 d.

Žuvys liepos mėnesį bus nepaprastai emocingos ir jautrios naujiems išgyvenimams, kurie jas sutrikdys. Pieškite, rašykite, muzikuokite, medituokite – tai padės jums atgauti pusiausvyrą.

Gimę kovo 1–10 d.

Vasaros viduryje prislėgs nepasitenkinimas. Pokalbiai su žmonėmis padės geriau už apsipirkinėjimus. Nenuleiskite galvos. Verčiau susitikite su draugais, tik nešvaistykite pinigų beprasmiškiems pirkiniams, dėl kurių paskui gailėsitės ir graušite save.

Gimę kovo 11–20 d.

Išsiaiškinkite, kur verta investuoti savo energiją ir lėšas. Liepos mėnesį Žuvys geriau nei bet kada suvoks, kas joms iš tikrųjų teikia laimės pojūtį ir kur slypi jų pašaukimas.

reklama