Milijonieriaus Guogos draugė – pasakiškai „teigiama“ manekenė

Antanas Guoga ir Aistė Šlapokaitė
Antanas Guoga ir Aistė Šlapokaitė
  © Karolis Kavolėlis / Alfa.lt
Alfa.lt reporteris
2012-06-19 10:27

Apie norą ištekėti ir sulaukti bent keturių vaikų žurnalui „Stilius“ atskleidusi A. Šlapokaitė su A. Guoga teigė susipažinusi prieš kiek daugiau nei metus. Tuo metu trisdešimtąjį gimtadienį su draugėmis šventusią manekenę viename Vilniaus klubų pažįstamas pakvietė prie to paties stalelio, prie kurio sėdėjo ir lažybų verslo savininkas.

Vakarėlio pabaigoje A. Guoga pasiūlė kitą dieną susitikti ir pavakarieniauti, tačiau moteris atsisakė, nes prastai jautėsi. Tuomet verslininko ir manekenės santykiai nutrūko beveik metams – tik po trečio susitikimo A. Guoga žengė drąsų ir romantišką žingsnį: nuskrido aplankyti savo dabartinės draugės į Tailandą, kuriame ji leido atostogas.

„Ar suviliojau Antaną? Tikrai ne, nes elgiausi paprastai ir natūraliai. Antanui neskambinau ir nepuoliau jam į glėbį“, – teigė A. Šlapokaitė.

Įvairiose valstybėse dirbęs modelis gimė ir augo Šiauliuose, dirbo su tokiomis garsiomis bendrovėmis kaip „Armani Jeans“, „Prada“, „MaxMara“. Nors didžiąją dalį laiko praleido užsienyje, A. Šlapokaitė tikino, jog nėra karjeristė, labiau jai rūpi šeima.

Anot moters, pažintis su vienu sėkmingiausių pastarųjų dienų Lietuvos verslininkų pakeitė jos gyvenimą – dabar manekenė nuolat bendrauja su naujais žmonėmis, gyvenimo tempas tapo gerokai greitesnis. Tačiau nei sužadėtuvių, nei vestuvinis žiedas A. Šlapokaitės rankos dar nepuošia, nors manekenė to ir norėtų.

Nežinia, kokią įtaką A. Guoga turi tam tikram spaudos leidiniui, tačiau žiniasklaidoje piešiamas tiesiog neįtikėtinai teigiamas jo draugės portretas. Teigiama, jog A. Šlapokaitė net gimusi jau buvo aristokratiško būdo, buvo pavyzdinga paauglė, kuriai nesuprantamos bendraamžių gyvenimo meilės dramos ir neaiškūs pasilinksminimai, o vienkartinių santykių ir trumpalaikių romanų patirties ji apskritai neturi.

 

Milijonieriaus Guogos draugė – pasakiškai „teigiama“ manekenė

Antanas Guoga ir Aistė Šlapokaitė
+1