Kūdikio vardas už 1 tūkst. dolerių

Miegantis kūdikis
Miegantis kūdikis
  © Flickr

Grupinio apsipirkimo internete pradininkas, interneto svetainė Groupon.com, pateikė netikėtą pasiūlymą – naujagimio susilaukusiems tėveliams siūloma mažylį pavadinti Groupon išrinktu vardu už 1 tūkst. JAV dolerių ( 2 tūkst. Lt) .

1 tūkst. JAV dolerių ( 2 tūkst. Lt) turės sumokėti šeima, kuri savo vaiką pavadins, pavyzdžiui, Clembough. Pasiūlyme rašoma: „Vaiko vardas – svarbus sprendimas, nes jis gali turėti didelės reikšmės jūsų atžalos gyvenimui. Groupon siūlo jums naują paslaugą. Tereikia mums atsiųsti įmokos už paslaugą kodą ir internetiniu paštu gausite laišką, kuriame bus pasiūlyti dienos vardai, įvertinti pagal visus vardų reikalavimus.“ Pasiūlyme taip pat įspėjama, kad pasiūlytų vaikų vardų geriau nekeisti – juos reikia rašyti taip, kaip siūloma. Vaikai, kurie gaus iš Groupon vardą, bus skelbiami internetiniame puslapyje.

Groupon atstovas spaudai žurnalistams patvirtino, kad pasiūlymas nėra pokštas – tai nauja paslauga. Vis dėlto specialistai neabejoja, kad tokia yra grupinio apsipirkimo internete pradininko reklamos kampanijos dalis. Panašu, kad reklaminė kampanija sėkminga, nes susilaukė daugybės nuomonių ir komentarų. Daugiausiai Groupon sulaukė skeptiškų ir net neigiamų atsiliepimų, bet susidomėjimas paslauga neįprastai didelis.