Sašenko ir Mundis pusfinalyje susipyko

Edmundas Štengeris-Mundis ir Evelina Sašenko
Edmundas Štengeris-Mundis ir Evelina Sašenko
  © Ieva Budzeikaitė
Alfa.lt
2012-05-18 13:58

Iš trijų porų dvi pateks į didįjį „Žvaigždžių duetų“ finalą, kuriame jau yra Mariaus Jampolskio ir Irūnos bei Deivio ir Renatos poros.

Nė viena iš porų nenori palikti projekto likus vos žingsniui iki didžiojo finalo. Todėl pusfinalyje buvo mestos didžiausios jėgos – iškedentos gražiausios suknios, išrinktos geriausios dainos.

Tačiau ne visoms poroms pasiruošimas pusfinaliui buvo sklandus. Nuo tvyrančio įtampos susvyravo E. Sašenko ir jos partnerio Mundžio santykiai. Tarp karšto lenkiško kraujo turinčių atlikėjų perbėgo juoda katė.

„Žvaigždžių duetų“ komisijos nariams, ant scenos išvydusiems talentingą porą, iš karto kilo įtarimų dėl dueto santykių.

Komisijos pirmininkas po dainos pasiteiravo Evelinos ir Mundžio, ar šie nesusipykę. Duetas nepuolė to neigti. Geležinė komisijos ledi Rasa Vaitkevičiūtė taip pat sakė pastebinti tarp Mundžio ir Evelinos tvyrantį šaltuką.

Tuo metu, kai Evelina ir Mundis tramdė pyktį, kitų porų meilė liejosi per kraštus.

Mia ir G. Leškevičius „Žvaigždžių duetų“ pusfinaliui pasirinko tą dainą, kurią dainuodami lemtingai susipažino karaokė konkurse prieš gerą dešimt metų.

A. Butkaus ir I. Valinskienės pasirodymuos netrūko gilių iškirpčių, prasegiotų marškinių, meilės dainų žodžių ir aistringų apsikabinimų.

Komisija jau apsisprendė, kuriuos du iš trijų duetų deleguoja į finalą, tačiau galutinį žodį tars žiūrovai.

 

Sašenko ir Mundis pusfinalyje susipyko

Edmundas Štengeris-Mundis ir Evelina Sašenko
+2