Atidaryta pirmoji vieša besimokantiems vairuoti skirta aikštelė

Kol kas daugiausia vairuotojų parengiama privačiose vairavimo mokyklose (R. Krušinskaitės nuotr.)
Kol kas daugiausia vairuotojų parengiama privačiose vairavimo mokyklose (R. Krušinskaitės nuotr.)
  © „Lietuvos žinios“
Alfa.lt
2012-05-02 14:45

Regitros“ Vilniaus filiale (Lentvario g. 7, Vilnius) esančios naujosios aikštelės atidaryme taip pat dalyvavo „Regitros“ generalinis direktorius Dalius Prevelis, generalinio direktoriaus pavaduotojai Leonardas Kęstutis Jasūdis ir Saulius Šuminas, „Regitros“ Vilniaus filialo viršininkas Kęstutis Jadzevičius.

„Labai džiaugiuosi, kad atsirado aikštelė, kurioje įgyti vairavimo įgūdžių gali visi norintys. Tokios aikštelės poreikis yra akivaizdus – daugelis besimokančių vairuoti, o taip pat jau turinčių tokią teisę žmonių yra susidūrę su problema rasti mokymuisi ar įgūdžių tobulinimui tinkamą vietą. Tikiuosi, kad ši galimybė padės gyventojams geriau pasiruošti vairavimo egzaminams, o taip pat saugiau vairuoti mūsų keliuose“, – sakė vidaus reikalų ministras A.Melianas.

„Naujoji aikštelė mokinius priims kasdien nuo 8 iki 20 val., naudojimasis šia aikštele yra nemokamas. Mokymosi laiką joje reikia iš anksto rezervuoti „Regitros“ interneto svetainėje regitra.lt. (skyriaus „Elektroninės paslaugos“ poskyryje „Kitos el. paslaugos“). Galimybė rezervuoti laiką sudaryta visiems gyventojams, taip pat ir nebaigusiems vairavimo mokymo įstaigos bei nelaikiusiems vairavimo praktikos egzaminų „Regitroje“. Aikštelėje bus galima mokytis tik su neturinčiais papildomų pedalų (t. y. nepriklausančiais vairavimo mokymo įstaigoms) automobiliais.

Vieša vairavimo mokymosi aikštelė – ne vienintelė naujovė, kurią šiais metais visuomenei ketina pateikti „Regitra“. Siekiant sumažinti eiles, susidarančias registruojant automobilius, „Regitra“ vykdo registravimo paslaugų perkėlimo į elektroninę erdvę projektą – jį įgyvendinus, daugelį transporto priemonių registravimo, savininkų pasikeitimo ar pačių transporto priemonių duomenų keitimo operacijų, kurių metu nereikia atlikti transporto priemonės identifikavimo, gyventojai galės atlikti tiesiog internetu. Šį projektą planuojama baigti paskutiniame metų ketvirtyje“, - rašoma pranešime