Marčiulionio žmona: juk būtų nenormalu, jei jis neturėtų praeities

Laura Marčiulionis
Laura Marčiulionis
© Robertas Dačkus
Alfa.lt
2012-04-25 18:18

Legendinio krepšininko Šarūno Marčiulionio (47) ir Lauros Marčiulionis (31) vestuvės Jungtinėse Valstijose, kur mažiau smalsių akių nei dėl krepšinio svaigstančioje Lietuvoje, vis dar domina šalies žiniasklaidą. Visiems smalsu, kaip jauna mergina apsuko aplink pirštą 16 metų vyresnį donžuaną ir sugebėjo nusivesti jį prie altoriaus. Graži, žavi, išmintinga – tokia naujoji Šarūno žmona.

Š. Marčiulionis iš pirmosios santuokos turi jau suaugusią dukterį Kristę, nesantuokinį sūnų Augustą su Sandra Chlevickaite, krepšininko buvusi draugė Kotryna Kirdeikytė augina jųdviejų dukterį Urtę. Naujosios žmonos nė kiek netrikdo Šarūno praeitis. Ji patikino, kad visi sutaria civilizuotai, o apie buvusias vyro širdies drauges kalba tik gražiai.

„Juk būtų nenormalu, jei tokio amžiaus žmogus neturėtų praeities, vaikų. Tada gal būtų apie ką pamąstyti?, – žurnalui „Žmonės“ atviravo Laura. – Juk kiek įvairiausių likimų aplink, kiek visko patyrę tie, apie kuriuos nerašo, kurie nėra žinomi? [...] Statistinio lietuvio istorija bus ne mažiau įdomi. Mūsų santykiai ir santuoka nėra išimtis.“

Mikelionytės pavardę į Marčiulionis išmainiusi Laura, be naujų dokumentų ir vestuvinio žiedo, kitų permainų poros santykiuose neįžvelgia. Moteris dirba „Stars and Legends“ bare kaip ir dirbusi, rūpinasi tais pačiais dalykais kaip anksčiau. Ji patikino, kad labai vertina paprastumą: kiekvieno žmogaus ir pati sau patinka labiau, kai yra paprastesnė.

Šarūnas ir Laura susipažino dar 2006-aisiais, tačiau artima jų draugystė užsimezgė vėliau. Kada tiksliai, nė patys negali pasakyti, mat pažinties metinių nešvenčia.

 

Marčiulionio žmona: juk būtų nenormalu, jei jis neturėtų praeities

Laura Marčiulionis
+1