Ralio šou Maskvoje dalyvavo ir seksualusis ekipažas iš Lietuvos

Irina Jankvoskaja
Irina Jankvoskaja
© Organizatoriai
Alfa.lt
2012-04-23 13:04

„Tai buvo labai įspūdingos varžybos, – pasakojo Irina Jankovskaja – viskas apgalvota iki smulkmenų, todėl nesijautė jokios įtampos. Įspūdžiai patys geriausi!”, – negailėjo komplimentų varžybų organizatoriams ekipažo šturmanė.

Merginos džiaugėsi savo pasiekimu, tačiau neslepė, kad pirmame greičio ruože jos jautės itin puikiai, nes buvo 5-os! Juk šis greičio ruožas buvo neįprastas!

reklama

„Manome, kad mūsų ekipažas pasirodė puikiai, - teigia pilotė Inesa Tuškanova, - Ralyje dalyvavo ne naujokai, o tikri šio sporto asai, pasaulyje žinomi sportininkai, todėl ir 14-a vieta – yra puikus pasiekimas. Be to, ir mes sulaukėme puikių vertinimų, todėl tai, kad per varžybas šiek tiek nukentėjo automobilis – liko antrame plane.“

„Šios varžybos mums buvo rimtas iššūkis, nes jose dalyvaujama tik su specialiais kvietimais. Be to, labai jaudinausi, nes buvau vienintelė moteris iš Lietuvos, todėl jaučiau atsakomybę ne tik finišuoti, bet ir parodyti, ką galime“, - pasakoja Irina.

Kokie buvo kiti greičio ruožai, gal kažkuo įdomūs?

Irina: Pats įdomiausias ir tikrai netikėtas buvo pirmas grečio ruožas. Jis buvo ledo arenos viduje. Pirmą kartą mačiau tokią trasą, ten buvo grynas ledas. Ruožą susirašinėjome pėščiomis, o kai važiaviome su automobiliu jis tiesiog slydo. Smagi idėja, keistoka, bet įdomi.

Ar buvo kokių nors šou elementų, juk pats pavadinimas kažką byloja?

Irina: Šou buvo tai, kad viskas buvo patogiai pritaikyta žiūrovui. Visi greičio ruožai turėjo tribūnas, tv ekranus. Ralį buvo galima stėti rali patogiai ir iš arti. Šou elementų sportininkams nebuvo. Mums tai buvo varžybos, o žmonėms atrakcija.

Kaip vertinate savo pasirodymą?

Buvo puiki diena, nuostabus oras. Viskas praėjo ne taip kaip tikėjomes, tačiau 14-ta vieta absoliučioje įskaitoje, manau, labai neblogai. Prieš šį ralį treniravausi, taciau mano treniruotes vyko trasoje, kurioje buvo sausa danga. Automobilis buvo paruoštas būtent tokiai trasai, o teko važiuoti šlapiu asfaltu, o ir smelio bei žvyro buvo daug. Visi bandė „kirsti” posūkius, todėl įklimpo į purvą. Trasa nuolat keičiasi, kiekvienas posūkis vis kitoks. Reikia į tai atsižvelgti.

Kaip varžybose sekėsi Inesai?

Irina: Ramiai. Isterikoms čia ne vieta.Ji pakankamai užtikrintai vairuoja. Tai darbas, kurį reikia atlikti gerai, nes kitu atveju, tai gali būti labai brangi pamoka.

Paskutiniai komentarai apie ralį

Gaila Lietuvoje tokios varzybos nevyksta. Praėjusių metų pabaigoje mums teko pabuvoti varžybose Varšuvoje, o šį savaitgalį Maskvoje. Taigi dabar lauksime renginių Vilniuje.

Mūsų moteriškas ekipažas yra įdomus. Vyrai domisi kaip mes sprendžiame problemas trasoje, kaip pasikeičiame padangą. Mes puikiai su tuo susitvarkom. Treniravomes, kad viskas vyktų greitai ir mums visai neblogai sekasi.