Bilevičiūtės gimtadienyje paaiškėjo – kalėjimu jai buvo grasinta nepagrįstai

Daina Bilevičiūtė, gimtadienis (S. Dovidavičienės nuotr.)
Daina Bilevičiūtė, gimtadienis (S. Dovidavičienės nuotr.)

Sostinės muzikiniame klube „Sinatra“ teismų maratoną bebaigianti dainininkė Daina Bilevičiūtė savo draugus ir drauges, savo mokinius – dideles ir mažas žvaigždutes – pakvietė atšvęsti pavėluotas Velykas bei savo „rožinį“ gimtadienį.

Tačiau to, kas nutiko, dainininkė sako nė sapne nesapnavusi. Vakarėliui įsibėgėjus jame pasirodė Dainos drauge ir samdoma finansininke žiniasklaidai prisistačiusi ponia Jana ir sukaktuvininkei įteikė dokumentą, kurį ji surado tvarkydama buvusio Dainos verslo partnerio Valdo Bruzgio įmonės dokumentus. Dokumente vyras savo ranka (tai įrodys teismo ekspertizė) rašo, kad „Daina apmokėjo 889 320,08, užaktuota (atlikta darbų) 1 118 064,6... “ ir t.t. Taigi jis pats pripažįsta, kad D. Bilevičiūtė už padarytus darbus yra sumokėjusi daugiau nei milijoną litų! Šio fakto vyras iki šiol nepripažino, ir tai buvo judviejų konflikto priežastis.

Šio dokumento p. Jana V. Bruzgio įmonės apskaitoje iki šiol pasigedo, o jį surado tarp šiukšlių, todėl mano, kad dokumentai buvo galimai klastojami. „Šis naujas dokumentas rodo, kad D.Bilevičiūtė yra nepagristai apkaltinta pinigų V. Bruzgio įmonei nemokėjimu, reiškia neteisėtai prarado namus, santaupas, tad gavus naujų įrodymų teisingumas turi būti atstatytas,“ – neabejoja nepaprastą gimtadienio dovaną Dainai įteikusi p. Jana.

Vos per plauką kalėjimo išvengusi ir nauja gera žinia besidžiaugianti D. Bilevičiūtė neabejoja, kad kreipsis į teismą, o naujasis dokumentas taps pagrindu naujam ikiteisminiam tyrimui. „Aš žinojau, kad taip turėjo būti. Visus dokumentus, kuriuos reikėjo, pridavinėjau į tam tikras institucijas, bet pareigūnai nekompetentingai nagrinėjo bylą, daug dokumentų nerado. Smagu ir malonu, kai žmonės randa ir atneša tokius dokumentus. Aš manau, kad tokių dokumentų dar atsiras. Be abejo, dėl to aš nukentėjau žiauriai,“ – kalbėjo geros nuotaikos dėl jai palankaus fakto neslėpusi sukaktuvininkė.

Gera žinia džiaugėsi ir vakarėlio svečiai, Dainos prašymu paklusę aprangos kodui „Mano rožinis gyvenimas“. Jis atsispindėjo daugelio drabužiuose, aprangos detalėse, klubo puošmenose. Dainos draugės – Daiva Tamošiūnaitė-Budrė su dukra Adele, Rūta Lukoševičiūtė su vyru Alvidu ir dukrele Lėja, dizainerė Vilija Šabunkaitė-Poškienė ir kitos – nešė Dainos mėgiamas dovanas – papuošalus ir tortus. Tuo tarpu draugai vyrai, dainininkę privertę „pakilti iš pelenų“, paruošė šventinį stalą – medžiotojai gimtadieniui dovanojo žvėrienos, išvirė fantastiško skonio sriubos su jūros gėrybėmis.

Ar bereikia sakyti, kad vakarėlio „vinimi“ ir Didžiąja rože išliko pati D. Bilevičiūtė? Ji svečius sutiko nuo galvos iki kojų apsitaisiusi rožiniais drabužiais ir netgi plaukus spėjusi nusidažyti rožine spalva. „Kelis metus mano gyvenimas buvo gana tragiškas, bet neseniai jis pašviesėjo, nusidažė rožinėmis spalvomis ir netgi tapo nuostabus, taigi sujungus du žodžius „tragiškas“ ir „nuostabus“, išėjo „Rožinis Bilevičiūtės gyvenimas“, – šypsojosi dainininkė.

reklama

Koncertinėje programoje pasirodė Dainos mokiniai – dideli ir maži, būsimos ir esamos žvaigždutės: pasirodymui realybės šou „X faktorius“ besiruošianti fantastiško balso savinininkė Kristina Radžiukynaitė, Dainos „išaugintos“ ir šiuo metu su Natalija Zvonke dainuojančios atlikėjos Dileta ir Eglė. Buvęs Dainos mokinys, realybės šou „Kelias į žvaigždes“ dalyvis Dūmas. Pati Daina atliko už širdies griebiantį rusišką romansą, kurį balandžio pabaigoje pristatys tarptautiniame festivalyje Jūrmaloje, taip pat smagius, uždegančius kūrinius, visą vakarą skambėjo prancūzų estrados legendos Frenko Sinatros dainos.

Bilevičiūtės gimtadienyje paaiškėjo – kalėjimu jai buvo grasinta nepagrįstai

Daina Bilevičiūtė, gimtadienis (S. Dovidavičienės nuotr.)
+18