Kodėl Šapranauskas paliko Jurkutę „ant ledo“?

Vytautas Šapranauskas
Vytautas Šapranauskas
© Fotodiena.lt

Balandžio 8-ąją vyko muzikinio projekto „Chorų karai“ finalas. Esame įpratę prie projekto vairo matyti šmaikštųjį Vytautą Šapranauską-Šaprą kartu su žavia kolege Jurgita Jurkute. Tačiau tą vakarą scenoje ji pasirodė kartu su iškalbinguoju Mindaugu Stasiuliu. Kur dingo Šapranauskas?

Prasidėjo įtarinėjimai, ar tik jis nebus „eilinį kartą užgėręs“. Populiarus laidų vedėjas jau buvo patekęs į skandalus, kai į teatro sceną išėjo neblaivus ar nepasirodė visai. Žiūrovų mėgstamas aktorius dažnai būna tikras galvos skausmas renginių organizatoriams.

Prieš keletą metų dėl prastos V. Šapranausko būklės žiūrovai neišvydo A. Čechovo pjesės „Vyšnių sodas“. Aktoriui teko palikti Vilniaus Mažąjį teatrą.

Ir serialai greičiausiai nėra skirti V. Šapranauskui. Jis turėjo filmuotis TV3 televizijos seriale „Moterys meluoja geriau“, tačiau filmavime pasirodė tik po kelių dienų.

Šį kartą V. Šapranauskas neprisidirbo ir turi pateisinamą priežastį, kodėl vedėjo vietą scenoje užleido M. Stasiuliui. Vyras šiuo metu keliauja po Lietuvą su „Juodojo humoro turu” ir linksmina anekdotų gerbėjus.

 

 

 

Kodėl Šapranauskas paliko Jurkutę „ant ledo“?

Vytautas Šapranauskas
+1