Nuoga Šurnaitė papiktino LRT tarybą (FOTO)

Lavija Šurnaitė
Lavija Šurnaitė
  © LRT

Lietuvos televizijos laidos „Labas rytas“ vedėja Lavija Šurnaitė šiuo metu nuogut nuogutėlė puikuojasi ant vieno žurnalo, skirto moterims, viršelio. Tai patraukė LRT Tarybos narių akį. Tačiau apsinuoginusi įžymybė jų nesužavėjo. L. Šurnaitės elgesys bus svarstomas Tarybos posėdyje.

Visuomenės interesams atstovaujančios aukščiausios LRT valdymo institucijos – Tarybos – pirmininkas Romas Pakalnis, kalbėdamas su Alfa.lt penktadienį, buvo kritiškas. „Tai, kad Lavija nusifotografavo nuoga, yra visiška nesąmonė. Taip laidų vedėjas elgtis negali“, - sakė R. Pakalnis.

reklama

Pirmininko teigimu, nuotrauka kenkia sklandžiam laidos vedėjos ir jos pašnekovų bendravimui. „Kai ji savo laidoje ims interviu iš žmogaus, tas žmogus tuo metu gali prisiminti, kaip Lavija atrodė nuoga, ir sunkiai rasti atsakymus į klausimus“, - įsitikinęs R. Pakalnis.

Apie Lavijos fotosesiją Tarybos nariai žada diskutuoti antradienio posėdyje. „Spręsti atleidimo iš darbo klausimus – ne mūsų (tarybos – Alfa.lt) reikalas. Mes tik norime atkreipti televizijos administracijos dėmesį ir sakome, kad tokie dalykai - netoleruotini“, - kalbėjo R. Pakalnis.

Tuo tarpu kitas Tarybos narys, VU filologijos fakulteto docentas Marcelijus Martinaitis, apie nuogos L. Šurnaitės nuotrauką ant žurnalo viršelio sužinojo tik iš Alfos.lt „Tikrai? Nusifotografavo? Turėtų gražiai atrodyti...“, - kalbėjo M. Martinaitis, šiuo metu esantis Šveicarijoje.