Balandžio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

Zodiako ženklai (flickr.com nuotr.)
Zodiako ženklai (flickr.com nuotr.)
© Flickr
Alfa.lt
2012-03-19 10:03

Meilė ore

Balandžio pradžia susijusi su romantiškomis svajonėmis ir erotinėmis fantazijomis. Ir finansinėje srityje pasitaikys fantastiškų viliojančių pasiūlymų. Daug kas bandys pažaisti su ugnimi, tačiau jiems patartina elgtis atsargiai. Rizikuokite tik tiek, kiek galimų nuostolių galite nesunkiai pakelti. Į jokias finansines spekuliacijas leistis nerekomenduojame. Meilės žaidimai šiuo metu taps ypač pikantiški, bet sadomazochistiniais nukrypimais geriau nesusivilioti.

AVINAS

Žiežirbos lakstys.

Gimę kovo 21–31 d. 

Avinai dabar išgyvens neįtikėtinai jaudinantį laikotarpį. Kas iki šiol gyveno tarsi sustingęs, taps neramus ir užsinorės kažką pakeisti. Gyvenimo pokyčiai – geras dalykas, tik nenusilaužkite sprando!

Gimę balandžio 1–10 d.

Nerūpestingas pavasario laikotarpis: Venera parūpins gerai nusiteikusius verslo partnerius ir kolegas, jūsų laukia emocingi pokalbiai ir įdomūs susitikimai. Gali įsižiebti meilės kibirkštėlė.

Gimę balandžio 11–20 d.

Per daug veržlūs ir įžūlūs Avinai, nuolat galvojantys tik apie save, sužinos savo ribas. Būkite dėmesingi ir tolerantiški aplinkiniams!

JAUTIS

Aš esu toks laisvas!

Gimę balandžio 21–30 d.

Jaučiai dabar galės padaryti kalnus darbų, kuriuos ilgai atidėliojo. Jausitės žvalūs ir kupini jėgų bei veiklos troškimo.

Gimę gegužės 1–9 d.

Šie Jaučiai pajus poreikį patenkinti visus savo erotinius troškimus ir gurmaniškus pomėgius be kompromisų ir apsimetinėjimo. Kodėl ne? Tik nepamirškite savo figūros.

Gimę gegužės 10–20 d.

Dėmesingi pokalbiai ir sugebėjimas įsijausti į pašnekovo būseną padės pasijusti saugiems ir mylimiems. Anksčiau kankinęs nerimas dėl partnerio jausmų išsisklaidys, santykiai gali stabilizuotis.

DVYNIAI

Žvelkite į priekį!

Gimę gegužės 21–31 d.

Po išgyvento nusivylimo Dvyniai norės galvoti apie ateitį ir pamiršti visa, ką nemalonaus patyrė. Geras sumanymas! Likite išmintingi ir neskubėkite verstis per galvą!

Gimę birželio 1–10 d.

Stenkitės kuo daugiau laiko būti su tuo žmogumi, kuris jums svarbus. Venera padovanos jaudinančių valandėlių, kurias praleisite dviese.

Gimę birželio 11–21 d.

Dvyniai galės išvengti nesusipratimų ir nemalonumų, jei daugiau paisys savo jausmų, o ne faktų. Tokiu būdu sukursite pagrindą ilgalaikiam darniam bendradarbiavimui.

VĖŽYS

Atsinaujinimas.

Gimę birželio 22 – liepos 1 d.

Šie Vėžiai turi susitvarkyti savo gyvenimą, išmesti tai, kas nebereikalinga ir nebefunkcionuoja. Išsivaduokite nuo balasto, kol jis jūsų neprislėgė, ir galėsite lengviau atsikvėpti.

Gimę liepos 2–12 d.

Sėkmę lemiantis Jupiteris suteiks ne vieną šansą papildyti savo sąskaitą. Galėsite ramiai mėgautis gyvenimu.

Gimę liepos 13–22 d.

Vėžiai dabar neturi nieko nuskriausti ar pasielgti neteisingai. Pasinaudokite savo taktu, ieškokite kompromisų ir atsiprašykite žmonių, kuriuos įskaudinote. Kai su visais susitaikysite, pradės sektis.

LIŪTAS

Saulėtos perspektyvos.

Gimę liepos 23 – rugpjūčio 2 d. 

Liūtams vėl prasidės sėkmės etapas. Uranas įkvėps juos naujoms ir genialioms idėjoms, Venera pasirūpins, kad jie būtų gerai sutinkami ir neliktų neapdovanoti.

Gimę rugpjūčio 3–12 d.

Liūtai turėtų pasinaudoti vidiniu nerimu ir pagerinti savo materialinę padėtį. Tačiau nepraraskite realybės jausmo, kitaip iš to nieko gero neišeis.

Gimę rugpjūčio 13–23 d.

Kadangi Liūtai pastaruoju metu elgėsi labai diplomatiškai, jie gali tikėtis sėkmės ir pripažinimo darbe. Tai bus geras pagrindas būsimai karjerai.

MERGELĖ

Nusiteikite laimei.

Gimę rugpjūčio 24 – rugsėjo 2 d.

Jums galioja šūkis: gerai suplanuota pradžia – pusė darbo sėkmės! O kas gali geriau ką nors suplanuoti už rūpestingąją Mergelę?!

Gimę rugsėjo 3–12 d. 

Mergelė turi pasitikėti savo laime: nėra jokių kliūčių, jokių debesėlių, kurie ją aptemdytų. Pamirškite abejones ir griebkite ją. Tiek daug laimės pasitaiko ne kasdien!

Gimę rugsėjo 13 – 23 d.

Pasikliaudamos savo intuicija Mergelės dabar nueis toliau, nei vadovaudamosi logika. Parodykite žmonėms, kad juos mylite, neslopinkite savo emocijų.

SVARSTYKLĖS

Kova už teisybę.

Gimę rugsėjo 24 – spalio 2 d.

Pastaruoju metu Svarstyklių gyvenime viskas virsta aukštyn kojomis. Žvelkite į viską su humoru ir pasitarkite su draugais. Jie nuramins.

Gimę spalio 3–12 d.

Antroje balandžio pusėje Svarstyklės pelnys aplinkinių žmonių simpatijas. Joms patartina stengtis nepraleisti nė vieno vakarėlio, nė vieno renginio, kur jos bus kviečiamos.

Gimę spalio 13–23 d.

Šį mėnesį Svarstyklės bus linkusios į apmąstymus. Neleiskite abejonėms ir liūdesiui užgožti džiaugsmo. Pataisykite tai, ką reikia taisyti, ir nuosekliai ženkite užsibrėžtu keliu.

SKORPIONAS

Daugiau atsargumo vietoj rizikos!

Gimę spalio 24 – lapkričio 1 d.

Atkaklūs ir kruopštūs Skorpionai, gerai suplanavę, pasieks bet kurį tikslą. Neptūnas sustiprins jų intuiciją ir nuojautą.

Gimę lapkričio 2–11 d.

Skorpionams patartina būti atsargiems ir nepervertinti savo jėgų. Užsitikrinkite sėkmę ir nerizikuokite paikai. Jūsų polinkis į ekstremalius dalykus gali pražudyti.

Gimę lapkričio 12–22 d.

Ieškokite mainų, stenkitės dalytis su kitais, ne tik imti. Geri nuoširdūs pokalbiai su draugais ir pažįstamais suteiks Skorpionams įžvalgumo ir padės geriau pažinti žmones.

ŠAULYS

Apdairiai ženkite nauju keliu.

Gimę lapkričio 23 – gruodžio 1 d.

Šauliai norės lėkti pirmyn visu greičiu, bet realybė juos stabdys. Jūs galite išvengti nudegimų, jei atkreipsite dėmesį į smulkmenas ir kruopščiai viską apsvarstysite.

Gimę gruodžio 2–11 d. 

Amūras bus palankus Šauliams ir įžiebs meilės kibirkštėlę. Mėgaukitės, bet nesitikėkite per daug, kitaip teks skaudžiai nusivilti.

Gimę gruodžio 12–21 d.

Smulkmenos gali sukelti katastrofą. Jei Šauliai dabar nepraras kantrybės ir nepasirūpins visomis detalėmis, jie neišvengs nemalonumų. Atidumas ir apdairumas juos išgelbės.

OŽIARAGIS

Fantastiškos galimybės.

Gimę gruodžio 22–31 d.

Ožiaragiams patartina nesilaikyti mėšlungiškai įsikibus senų įpročių ir nebijoti pasukti nauju keliu. Išdrįskite! Marsas suteiks jums daug energijos, kad galėtumėte lengvai perimti naujoves.

Gimę sausio 1–10 d.

Geradaris Jupiteris išties Ožiaragiams raudoną kilimą. Jūsų laukia fantastiškos galimybės ir laimė, taip pat ir finansinė sėkmė. Tik nežiopsokite.

Gimę sausio 11–20 d.

Ožiaragiams atrodo, kad jie nėra pakankamai gerai vertinami ir gerbiami. Dėl to nukenčia pasitikėjimas savimi ir pasiekimai. Išdrįskite paprašyti labiau išmanančiųjų ar specialistų patarimo, jums tai bus naudinga.

VANDENIS

Ateitis šaukia.

Gimę sausio 21–30 d.

Vandeniai šį mėnesį tiesiog trykš energija. Pasiryžkite imtis naujų dalykų, žengti neišbandytu keliu. Galite sutikti tikrą meilę, nes Venera jums šypsosi.

Gimę sausio 31 – vasario 9 d.

Stiprus nerimas apims Vandenius. Jie norės viską mesti ir pradėti iš naujo. Ši idėja gali būti gera tik tada, jei viską įvertinsite realistiškai ir suvoksite prasmę.

Gimę vasario 10–19 d.

Dėl savo sugebėjimo darniai bendradarbiauti ir sumaniai derėtis Vandeniai šį mėnesį daug pasieks. Jie sustiprins naudingus ryšius ir užmegs naujus kontaktus, visai nesuvaržydami savęs.

ŽUVYS

Laimės sraute. 

Gimę vasario 20–29 d.

Skaudus praregėjimas? Ar aistrų svaigulys? Viena tikrai aišku: Neptūnas aptemdys jausmus ir sveiką protą. Jei atsainiai nenumosite ranka į savo paklydimus ir nepamiršite jų, ilgai dar kankinsitės dėl sužlugusių meilės iliuzijų.

Gimę kovo 1–10 d.

Pasitaikys viliojančių galimybių, pavyzdžiui, įdomus darbas, atlyginimo padidinimas ar paaukštinimas. Linkime sėkmės!

Gimę kovo 11–20 d.

Kelkitės greičiau nuo sofutės, kuri traukia jus tingiai gulinėti! Balandžio mėnesį Žuvys turi parodyti savo sugebėjimą bendrauti su žmonėmis. Kvieskitės draugus, eikite su jais į smagius renginius. Merkurijus pasirūpins, kad jūsų pokalbiai būtų turiningi ir naudingi.