Merūnas: „Nežinau, koks jausmas turėti tėtį“ (audio)

Merūnas
Merūnas
  © LNK
Julija Kanavolaitė | „Dienraštis L.T.“
2007-06-02 09:15

Vakar visa Lietuva šventė Vaikų gynimo dieną, o rytoj sveikins tėčius. Tiesa, ne visiems ši šventė džiugi – kai kurios įžymybės šią dieną norėtų išbraukti iš švenčių kalendoriaus.

„Man tėvo diena nieko nereiškia, jos nešvenčiu“, – tikino Radži, šią savaitę surengęs solinį koncertą Panevėžio vaikų globos namuose, kuriuose užaugo.

Paklaustas, kodėl nesusitiko su tėvu, 44 metų Radži Aleksandrovičiumi, atlikėjas buvo lakoniškas: „Nenorėjau, ir tiek“, – atsakė atlikėjas. Vaikino tėvas vienam dienraščiui tikino, jog nesigaili sūnų atidavęs į vaikų namus, nes taip Radži buvo apdovanotas geresniu gyvenimu, tapo žinomas. Beje, vyras džiaugėsi, jog Radži vasario mėnesį gims brolis.

Galima sakyti, jog „Kelio į žvaigždes 2“ antros vietos laimėtojas talentą paveldėjo iš tėvo, kuris kadaise buvo garsiojo Maskvos čigonų ansamblio „Romen“ šokėjas ir dainininkas, tačiau Radži jo visiškai išsižada. „Man tėtį ir mamą atstoja globėja. Ją visada sveikinu su Motinos diena, įteikiu gėlių, nueiname į kavinę“, – šypsojosi Radži. Paklaustas, kaip švęs Tėvo dieną, kai turės savų vaikų, nusikvatojo: „Dar nieko nežinau ir nieko neplanuoju.“

Sveikins patėvį

„Ne, Tėvo dienos proga nesu suplanavęs koncertų, juk aš labiau patinku moterims. Bet nesiskundžiu – dailiosios lyties atstovėms daugiau švenčių“, – paklaustas, kaip praleis sekmadienį, juokėsi Merūnas. Per Tėvo dieną jis ketina sveikinti savo patėvį, sesers tėvą, su kuriuo vaikinas gyveno nuo aštuonerių metų.

„Augau tarp moterų, matyt, buvo lemta, kad turėjau augti su mama“, – pasakojo atlikėjas. O paklaustas apie emocijas, užplūstančias per Tėvo dieną, neslėpė jausmų: „Ar liūdna per šią šventę? Net neįsivaizduoju, nes nežinau, koks jausmas turėti tėtį. Nors turiu patėvį, sesers tėvelį, kurį visada sveikinu per Tėvo dieną, tai ne tas pats kaip tikras tėtis. Būtų kitaip, jei jis mane augintų nuo kūdikystės, o patėvis į mūsų šeimą atėjo, kai jau galėjau suprasti, kas tikra ir kas ne.“ Merūno tėvai išsiskyrė dar jam negimus, be to, būdamas

15-os vaikinas neteko mamos, tačiau tikina, jog Motinos diena jam teikia tik geras emocijas.

„Juk, atrodo, turėčiau liūdėti, tačiau man mama davė viską, ko reikėjo, ir pirmas gegužės sekmadienis atneša tik džiugesį ir šiltus prisiminimus“, – šypsodamasis pasakojo atlikėjas.

Su tėvu bendrauja mažai

Giedrė Rusytė, kalbėdama apie šio savaitgalio šventes, pirmiausia paminėjo visuotinę Vaikų gynimo dieną.

„Su sūnumi eisime į „Vaikų balso“ apdovanojimus, tai mano mažiukui bus didelė šventė“, – apie sūnų Majų pasakojo viena gražiausių Lietuvos moterų.

„Žinoma, tortų sūnui nepirksiu, švęsime, nes yra daug įvairių koncertų – ši šventė man aktuali tapo visai neseniai. O dėl Tėvo dienos – įbruksiu mažajam gėlę į rankas, kad vyrą pasveikintų“, – šypsojosi G.Rusytė, o paklausta, kaip sveikins savo tėtį, neslėpė, jog mažai su juo bendrauja.

„Mes nedaug bend-raujame. Taip jau susiklostė, juk kiekvienoje šeimoje yra savų problemų, tam tikrų asmeniškų dalykų, bet būtinai jį pasveikinsiu“, – kalbėjo moteris.

„Smagu, kad yra tokia šventė, kai gali pasimatyti su artimais žmonėmis, – juk anksčiau tėvai buvo visai pamiršti, sveikindavome tik mamas. Mes su tėčiu, nors ir mažai bendraujame, nesipykstame ir mūsų santykiai labai šilti“, – tikino Giedrė.

Pagalvos, ar sveikinti

Aistė Pilvelytė, paklausta apie tėtį, leidėją Algirdą Pilvelį, prisipažino, jog visada įpyksta išgirdusi šį klausimą. Jau anksčiau dienraščiui L.T. ji yra sakiusi, jog nenori būti siejama su tėvu, ypač su gandais, jog jo dėka padarė karjerą – jų gyvenimai yra atskiri.