Namai pagal interjero dizainerį Vygintą Svidenį

Namai pagal interjero dizainerį Vygintą Svidenį
Namai pagal interjero dizainerį Vygintą Svidenį
Būsto vizija
2007-05-21 10:29

„Vilniaus dizainas“ dizaineris Vygintas Svidenis jau trejus metus tobulina savo namų interjerą. Pasirodo savojo būsto kūrimo procesas ne lengvesnis nei kurti klientams, o ir gautas rezultatas, pasak dizainerio, gerokai skiriasi nuo pradinės idėjos. Susitikimo metu su dizaineriu kalbame ne tik apie savų namų įrengimą, bet ir apie paties specialisto realizuotus projektus apskritai.

Vygintas nuo pat pokalbio pradžios akcentuoja dvi kuriamų stilistikų kryptis, tai klasika ir modernus stilius. Viduriuko, kuomet mėgstama suplakti minėtąsias stilistikas, stengiamasi nedaryti, nes pasak dizainerio, tai yra kažkoks nesusipratimas. Nors specialistas neslepia, jog jam imponuoja moderus stilius, realizuoti klasikinio stiliaus interjerus taipogi yra malonu. Juose kuriama prabanga ir jaukumas gražių detalių pagalba, pastebi dizaineris. Modernų – švarų, išlaikytą stilių, anot Vyginto, galima padaryti, tačiau nelabai kas nori tokį turėti, o juo labiau pastoviai tokiuose namuose gyventi.

reklama

Dizaineris Būstovizija.lt išvardintas vertybes (tradicijos, funkcionalumas, estetika ir mada) išdėliojo prioritetų tvarka:

Be interjero projektavimo, dizaineris mielai kuria baldus. Saviems namams Vygintas projektavo daugybę baldų: nuo žavingo ir ryškiaspalvio minkštasuolio iki šviesių spalvų ir pritaikytų konkrečiai erdvei virtuvės baldų. Nors namų pirminė idėja skiriasi nuo gauto rezultato, dizaineris džiaugiasi savaisiais namais, įgyvendintais įdomiais sprendimais.

Paprašytas patarti žmonėm,s kuriantiems namų interjerą, Vygintas siūlo atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

Nors dizaineris rekomenduoja naudotis įvairiais spaudos šaltiniais, žurnalais naujų idėjų atradimui ir įkvėpimui pasisemti, vis dėlto siūlo kreiptis į specialistus, kurie išspręs techninius klausimus, pasiūlys įvairių dizaino subtilybių.

Namai pagal interjero dizainerį Vygintą Svidenį

Namai pagal interjero dizainerį Vygintą Svidenį