Vilniuje transporto bilietai pardavimo vietose dingo dėl skolų

Lietuvos spauda
Lietuvos spauda
  © Eimantas Genys
Alfa.lt
2012-01-27 08:36

„Susisiekimo paslaugų“ atstovai iš pradžių tikino, kad jie bilietų turi užtektinai, ir pasiūlė kreiptis į „Lietuvos spaudos“ vadovus. O spaudos kioskus valdanti įmonė teigė, kad tiekiamų bilietų skaičių sumažino savivaldybės įmonė.

Po susitikimo savivaldybės pranešė, jog vienkartinių bilietų prekybos vietose trūksta ne dėl to, kad savivaldybės įmonė sumažino vienkartinių transporto bilietų skaičių, bet dėl „Lietuvos spaudos“ įsipareigojimų nevykdymo.

„Vilniuje esančius kioskus patikrinome sausio 22 d. Iš 111 kioskų daugiau nei 80 proc. neturėjo pakankamo skaičiaus vienkartinių bilietų, labiausiai trūko bilietų su nuolaidomis. Nors šiuo metu „Susisiekimo paslaugos“ sandėliuose turi pakankamą bilietų skaičių, „Lietuvos spauda“ atsisako už juos mokėti ir netiekia savo kioskų tinklui, nors pagal sutartį privalo tai daryti“, – susidariusią padėtį pakomentavo R. Adomavičius.

„Susisiekimo paslaugų“ vadovas Gintas Bliuvas dienraščiui teigė, kad pagal sutartį bilietai „Lietuvos spaudai“ gali būti tiekiami tik sumokėjus skolą.

„Mes bilietų turėjome pakankamai visada. Dabar susitarėme, kad jų turėtų ir „Lietuvos spauda“, – susitikimą su vadovais ir vicemeru komentavo G. Bliuvas. – Pagal sutartį negalėjome duoti daugiau bilietų, nes jie privalo padengti skolą, prieš gaudami kitą partiją.“