Su Venckiene suvedinėjamos sąskaitos?

N. Venckienė
N. Venckienė
© Tomas Lukšys
Alfa.lt
2012-01-23 19:39

Teisėjai vėl tirs Neringos Venckienės elgesį. Šįkart Kauno apygardos teismo komisija nagrinės teisėjos vaidmenį per skandalą Garliavos šeimos klinikoje, kai N.Venckienė reikalavo pažymos mergaitei mokytis namie, praneša LNK žinios.

Skandalas Garliavos šeimos klinikoje kilo prieš dvi savaites. Klinikos vadovė apkaltino teisėją N. Venckienę, kad ši siekė žūtbūt gauti medikų pažymą dėl mergaitės mokymosi namie. Esą teisėja triukšmavo gydytojų akivaizdoje, mažametę gąsdinta pedofilais, jai liepta įsidėmėti veidus gydytojų, kurie ją tariamai atiduos iškrypėliams.

Medikai du kartus kvietė policiją. Skandalo atgarsiai pasiekė ir N. Venckienės darbovietę. Dėl teisėjos elgesio šeimos klinikos vadovės ir Laimutės Stankūnaitės gavęs N. Venckienės viršininkas jau įsakė pradėti tyrimą.

N. Venckienės artimieji tikina, kad klinikos vadovė su teisėja suvedinėja senas sąskaitas. Esą teisėja N. Venckienė prieš 10 metų nagrinėjo klinikos vadovės skyrybų bylą, kuri buvo moteriai nepalanki. N. Venckienės mama Laimutė Kedienė tvirtino, kad Garliavos klinikos vadovė yra nestabilios psichikos, todėl ir kilo šis skandalas.

Skandalą klinikoje tiria ir Kauno rajono policija. Rezultatus ji žada paskelbti dar šią savaitę. Kauno apygardos teismas rezultatus persiųs teisėjų etikos ir drausmės komisija. Ji spręs, ar kelti drausmės bylą N. Venckienei. Tebesvarstoma galimybė siūlyti N. Venckienei kelti drausmės bylą ir dėl teismo sprendimo grąžinti mergaitę L. Stankūnaitei nevykdymo.