Apdovanoti ateities dviračius kūrę studentai

Ateities dviračio konkursas
Ateities dviračio konkursas
© Dmitrijus Radlinskas
Lukas Pileckas | Alfa.lt
2012-01-23 17:17

„Studentų darbus vertinome pagal keturis kriterijus – idėją, dizainą, ergonomiką ir paprastumą. Juk visi geriausi dalykai yra labai paprasti“, - sakė konkursą rėmusios įmonės „Miromax“ atstovas Miroslavas Vengrovskij.

Iš šešių ekspertų sudaryta komisija turėjo gerokai pavargti, kol išrinko nugalėtoją. Keleto projektų surinktas balsų skaičius vos skyrėsi. Padėtį palengvino tik tai, kad trečiosios vietos nugalėtoją rinko internautai.

reklama

Pasirinko tradicines formas

A. Sadauskaitės kūrinys – neišsiskiriančių formų miesto dviratis. Vienintelis į akį krintantis bruožas, apačioje esanti vieta akumuliatoriams. Tačiau būtent šios savybės ir pelnė vertintojų simpatijas.

„Taikant tradicines, įprastas formas, nesunku pagrįsti jų naudojimą ir techninius sprendimus. Tuo tarpu jei būčiau naudojusi kokias futuristines formas, būtų buvę kur kas sunkiau sukurti ergonomišką, paprastą dviratį“, - sakė mergina.

Skatino dirbti

Darbus vertinusi komisija konkurse dalyvavusius studentus paskatino tobulinti savo kūrinius. Patarta ieškoti bendraminčių iš tokių studijų sričių, kaip vadyba, inžinerija, elektronika ir bandyti savo kūrinius paversti veikiančiais prototipais.

„Matysiu, ką darysiu toliau, tačiau faktas, kad įgavau drąsos ir tikrai tobulinsiu savo kūrinį“, - susirinkusiuosius tikino A. Sadauskaitė.

Mergina taip pat žadėjo būtinai pabandyti praktiškai išbandyti gautą prizą – elektrinio dviračio dalį.

 

Apdovanoti ateities dviračius kūrę studentai

Ateities dviračio konkursas
+10