Darbą pradeda „Specialybių mugė“

Specialybių mugė
Specialybių mugė
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2012-01-02 09:46

Jos metu bus pristatytos ne tik populiariausios, bet ir perspektyviausios specialybės, garantuosiančios sočią ir laimingą ateitį. Neįkainojama patirtimi dalinsis įvairių sričių specialistai: pasakos apie savo darbo dieną, reikalingas žinias, įgūdžius bei charakterio savybes, profesijos privalumus ir trūkumus, karjeros perspektyvas. Į renginį taip pat atvyks Lietuvoje ir užsienyje besimokantys studentai, tad moksleiviai turės galimybę pasisemti žinių apie universitetus, paskaitas, dėstytojus ir studentavimo ypatumus.

Mugė bus organizuojama „Galimybių kavinės“ principu: moksleiviai rinksis į specialybių ratelius, kuriuose bendraus su studentais ir tam tikros srities specialistais. Pokalbis vyks maždaug 30 min. Laikui pasibaigus, skambės gongas ir rateliai keisis — mokiniai keliaus į kitos specialybės grupelę.

Be to, renginių metu bus skelbiamas radijo stoties „ZIP FM“ eteryje vyksiantis konkursas, kurio metu bus galima laimėti kelionę į Olandijos ir Danijos universitetus. Bus išrinkti 5 laimingieji.

Sausio mėnesį „Specialybių mugė“ lankysis šiuose miestuose:

Sausio 9 - Alytuje

Sausio 19 - Utenoje

Sausio 10 - Marijampolėje

Sausio 20 - Visagine

Sausio 11 - Jurbarke

Sausio 23 - Tauragėje

Sausio 12 - Raseiniuose

Sausio 24 - Šiauliuose

Sausio 13 - Ukmergėje

Sausio 25 - Plungėje

Sausio 16 - Panevėžyje

Sausio 26 - Mažeikiuose

Sausio 17 – Kaune

Sausio 27 - Klaipėdoje

Sausio 18 - Vilniuje

Būtina registracija

Informaciją apie renginį sekite

Jau visai netrukus kelionę po Lietuvą pradės 10-12 klasių moksleiviams skirta „Specialybių mugė“, į kurią kviečia organizacija „FOX Universitetai“, oficiali „Dream Foundation“ atstovė Lietuvoje. Tad raginame mokinius ir jų tėvelius prie komentarų užduoti rūpimus klausimus, susijusius su įvairiomis profesijomis, apsisprendimu, kokį karjeros kelią rinktis, pasirinkimu studijuoti Lietuvoje ar užsienyje ir pan. Į visus juos bus atsakyta „Specialybių mugės“ metu, o atsakymai į populiariausius klausimus bus publikuojami portale alfa.lt.