Neįtinėtinas skirtumas: kiek per savaitę suvalgo šeimos iš viso pasaulio

​Kiek suvalgo šeimos iš viso pasaulio per savaitę (Nuotr. Petero Menzelio)
​Kiek suvalgo šeimos iš viso pasaulio per savaitę (Nuotr. Petero Menzelio)
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2014-12-06 06:30

Fotografas iš Amerikos, Peteris Menzelis, pusę metų keliavo po 46 pasaulio šalis ir prašė vietinių šeimų parodyti, kiek ir ką suvalgo per savaitę.

Vyras parinkdavo šeimą, kuri atspindėtų šalies vidutines pajamas, vaikų skaičių šeimoje ir gyvensenos būdą.

Rezultatas stulbinantis: į vieną vietą sudėtos šeimų nuotraukos parodė, kaip stipriai skiriasi pajamos ir maisto racionas 

4 asmenų vokiečių šeima per savaitę maistui išleidžia apie 1296,14 litų (375,39 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalai yra keptos bulvės su svogūnais, šonine ir silke, kepti makaronai su kiaušiniais ir sūriu, pica, vanilinis pudingas.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja mėsa, duona, daržovės, alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai.

4 asmenų šeima iš Liuksemburgo per savaitę maistui išleidžia apie 1200 litų (347,64 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalai yra pica su krevetėmis, vištiena vyno padaže ir kebabai.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja duona, vaisiai, alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai.

4 asmenų šeima iš Prancūzijos per savaitę maistui išleidžia apie 1088,21 litų (315,17 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalai yra makaronai „Karbonara“, abrikosinė varškė, tajų virtuvės patiekalai.

7 asmenų šeima iš Australijos per savaitę maistui išleidžia apie 1131 litų (327,56 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalai yra Australijos persikai, tortas, jogurtas.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja mėsa, vaisiai, įvairūs gėrimai.

5 asmenų šeima iš Kanados (Arkties teritorijoje) per savaitę maistui išleidžia apie 959,79 litų (277,74 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalai yra iš mėsos, pica su sūriu.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja mėsos, žuvies, daržovių produktai.

4 asmenų šeima iš JAV per savaitę maistui išleidžia apie 948,66 litų (274,56 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalai yra spageti makaronai, bulvės ir vištiena su sezamu.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja daug greito maisto produktai, picos, pusgaminiai, gėrimai iš parduotuvės.

4 asmenų šeima iš Japonijos per savaitę maistui išleidžia apie 882.40 litų (255,44 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalai yra suši, vaisiai ir sausainiai.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja žuvies produktai, padažai ir japoniškas maistas.

5 asmenų šeima iš Grenlandijos per savaitę maistui išleidžia apie 776.83 litų (224,74 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalai yra mėsos gaminiai, troškiniai.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja žuvies ir mėsos produktai.

4 asmenų šeima iš Anglijos per savaitę maistui išleidžia apie 709.53 litų (203,9 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalai yra sumuštiniai su avokadu ir majonezu, krevečių sriuba ir šokoladinis tortas su grietinėle.

8 asmenų šeima iš Kuveito per savaitę maistui išleidžia apie 615,18 litų (178,16 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalas yra vištiena su „Basmati“ ryžiais.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja vaisiai, daržovės, pita, kiaušiniai.

5 asmenų šeima iš Meksikos per savaitę maistui išleidžia apie 530,04 litų (153,51 Eu ). Šeimos mėgstamiausi patiekalai yra pica, krabai, makaronai ir vištiena.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja vaisiai, duona ir alus.

4 asmenų šeima iš Kinijos per savaitę maistui išleidžia apie 434,69 litų (125,69 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalas yra kepta kiauliena su saldžiarūgščiu padažu.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja vaisiai, daržovės ir mėsa.

5 asmenų šeima iš Lenkijos per savaitę maistui išleidžia apie 423,47 litų (122,51 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalas yra kiaulės koja su morkomis, salierais ir pastarnokais.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja vaisiai, daržovės ir šokoladas.

6 asmenų šeima iš Turkijos per savaitę maistui išleidžia apie 406,64 litų (117,58 Eur ). Šeimos mėgstamiausi maistas yra sausainiai.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja duona, vaisiai ir daržovės.

12 asmenų šeima iš Turkijos per savaitę maistui išleidžia apie 406,64 litų (117,58 Eur ). Šeimos mėgstamiausi maistas yra bananai.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja vaisiai, daržovės, prieskoninės žolelės ir mėsa.

4 asmenų šeima iš Mongolijos per savaitę maistui išleidžia apie 112.18 litų (32,48 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalas yra ėrienos kukuliai.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja mėsa, kiaušiniai, duona ir daržovės.

4 asmenų šeima iš Indijos per savaitę maistui išleidžia apie 109,37 litų (31,57 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalas yra ryžių dribsniai.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja vaisiai ir daržovės.

9 asmenų šeima iš Ekvadoro per savaitę maistui išleidžia apie 88,48 litus (25,48 Eur ). Šeimos mėgstamiausi patiekalas yra bulvių ir kopūstų sriuba.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja vaisiai, ypač bananai, daržovės, ypač bulvės ir grūdai.

15 asmenų šeima iš Malio per savaitę maistui išleidžia apie 74 litų (21,43 Eur ). Šeimos mėgstamiausias maistas yra patiekalai iš ryžių.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja daržovės ir grūdai.

13 asmenų šeima iš Butano per savaitę maistui išleidžia apie 14,86 litų ( 4 Eur ). Šeimos mėgstamiausias maistas yra grybai, sūris ir kiauliena.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja daržovės, prieskoninės žolelės ir šiek tiek vaisių.

6 asmenų šeima iš Čado per savaitę maistui išleidžia apie 3.45 litų ( 1 Eur ). Šeimos mėgstamiausias patiekalas yra ėriuko sriuba.

Nuotraukoje matyti, kad šeimos racione dominuoja grūdai.

Neįtinėtinas skirtumas: kiek per savaitę suvalgo šeimos iš viso pasaulio

​Kiek suvalgo šeimos iš viso pasaulio per savaitę (Nuotr. Petero Menzelio)
+17