Moteris, išleidusi 50 tūkstančių litų ekstrasensams: visi žadėjo padėti

Ekstrasensai
Ekstrasensai

Elena Paukštienė ir Jonas Gimbutis – du nepažįstami žmonės. Tačiau juos sieja vienas dalykas – abu, užklupti ligų, yra išbandę tiek tradicinės medicinos atstovų pagalbą, tiek alternatyvius gydymosi metodus.

E. Paukštienė – 57 metų moteris, kuri beveik keturiasdešimt metų kenčia nuo, anot medikų, nepagydomos odos ligos – žvynelinės.

Pašnekovė yra išbandžiusi bene visus įmanomus gydymosi metodus, kuriuos jai siūlė medikai, tačiau odos būklė pagerėdavo tik kuriam laikui. Be to, moteris kreipėsi pagalbos ir į visus žinomus netradicinės medicinos atstovus Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, vyko į Izraelį, prie Negyvosios jūros.

Šiandien moteris skeptiškai žiūri į alternatyvios medicinos atstovus ir pasakoja, kad, nors negali tiksliai suskaičiuoti, bet įvairiems patiems keisčiausiems gydymosi metodams išleido labai daug pinigų: „Manau, per visą gyvenimą išleidau netradiciniam gydymui apie 50 tūkstančių litų. Pavyzdžiui, Maskvoje vien už pušies šakelę, kuri turėjo padėti pasveikti, sumokėjau 90 dolerių.“

E. Paukštienė taip pat mokėjusi už „stebuklingą“ vandenį, specialias dietas: „Visi žadėjo man greitą pasveikimą, bet niekas nepadėjo niekas.“

Nusivylusi netradicinės medicinos gydymo būdais, pastaruosius 10 metų moteris nebesikreipia į jokius žiniuonius, ekstrasensus ir juos vadina apsišaukėliais.

Šiuo metu E. Paukštienė gydosi pas tradicinius medikus, vartoja hormoninius vaistus ir naudoja brangius tepalus bei kremus: „Susigyvenau su savo liga, praradau bet kokią viltį išsigydyti. Kaip sudėtinga gyventi su žvyneline, žino tik ja sergantys.“

Kitas pašnekovas, J. Gimbutis, 62 metų inžinierius-statybininkas, nuo 17 metų domėjosi joga, tačiau tuomet apie tai buvo labai mažai informacijos.

Staiga, pablogėjus vyro sveikatai, Jono žmona, medikė, laiku nukreipė jį į ligoninę. Medikai aptiko piktybinį auglį. Po operacijos, vyras nusprendė toliau domėtis Reiki filosofija bei joga.

Suradęs Reiki meistrą, pradėjo mokytis. Kas yra Reiki ir kaip gali padėti įveikti net sunkiausias žmogaus problemas?

„Reiki – tai mokymas, kaip panaudoti visatos energiją, kurios mes neišnaudojame tinkamai, nes nemokame to daryti. Reiki simboliai yra kaip natos, kai muzikantas žiūri į natas ir girdi melodiją. Taip ir su Reiki simboliais – kas juos supranta, jaučia energiją“, – pasakoja vyras apie būdą, kuris padėjo jam sunkiausiu gyvenimo laikotarpiu.

Ar išgirdę šių žmonių bėdas ir jų išbandytus gydymosi metodus, bioenergetikai, ekstrasensai, žolininkai šiandien galėtų ką nors pasiūlyti?

Save vadinanti žiniuone-žolininke Judita Kaminskienė pasakoja, kad nuo pat mažens žinojusi žolelių gydomąjį poveikį. Pirmiausia pradėjusi gydyti artimuosius ir ne kartą padėjusi sau, pradėjo gydyti ir kitus. J. Kaminskienė ruošia vaistažolių mišinių receptus, daro antpilus nuo daugybės ligų. Jie, pasak žolininkės, galėtų padėti ir minėtiems pašnekovams.

Moteris prisipažįsta už savo paslaugas pinigų neprašanti: „Žmonės palieka 10-20 litų, kartais šokolado, kiti atneša gilių, kaštonų, būna, kad ir nieko nepalieka. Ji dirba su virgulėmis ir švytuokle – taip, anot žiniuonės, patikrinanti žmonių, daiktų, patalpų, maisto, vietos energiją.“

Visos įdomiausios temos Jūsų laukia TV3 pokalbių laidoje „Ką manai?“ su Agne Armoškaite kasdien 17.40 val.!

 

Moteris, išleidusi 50 tūkstančių litų ekstrasensams: visi žadėjo padėti

Ekstrasensai
+4