Buvęs viceministras Galvonas iš žinomo žurnalisto reikalauja 0,5 mln. litų

V. Galvonas
V. Galvonas
  © „Lietuvos žinios“
BNS
2014-11-28 07:11

Buvęs finansų viceministras „tvarkietis“ Vytautas Galvonas iš žurnalisto Edmundo Jakilaičio, paviešinusio apie galbūt jo sudarytą paskolos sutartį su lošimų bendrovės savininku, siekia prisiteisti per 0,5 mln. litų, rašo 15min.lt.

„Žalą skaičiavome paprastai. 542 tūkst. ir kažkiek centų išvis išėjo, nes skaičiavome nuo tos minutės, kai praradau postą, prarastą algą. Dar nusprendžiau, kad, jei E.Jakilaitis man paskolino 300 tūkst., tai reikia ir grąžinti tuos 300 tūkst. litų. Tokio dydžio moralinės žalos atlyginimo ir prašau iš jo“, - portalui sakė V.Galvonas.

Generalinė prokuratūra birželį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl dokumento klastojimo. Į prokurorus kreipėsi pats V.Galvonas po to, kai LRT televizijos laidoje „Dėmesio centre“ E.Jakilaitis paskelbė paskolos sutartį, kurioje nurodoma, kad tuometinis viceministras, kuravęs lošimus, iš lažybų bendrovės „Top sport“ savininko Gintaro Staniulio pasiskolino 300 tūkst. litų už 0,2 proc. palūkanas.

Tiek V.Galvonas, tiek G.Staniulis teigė jokios paskolos sutarties nesudarę.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.