„Neišgalvoti gyvenimai“: Karaliūnaitė ant Raganų kalno patyrė stebuklą...

Adelė Karaliūnaitė
Adelė Karaliūnaitė
  © Tomas Vinickas
Alfa.lt
2011-10-18 12:27

Žmonės, kurie prieš keletą dienų nepaisydami itin blogo oro ryžosi kopti į stebuklingu vadinamą Raginėnų piliakalnį Radviliškio rajone neslėpė – tokios vietos, užkalbėjimai ir maldos – paskutinė jų viltis. Akli, nevaikštantys, sunkiai sergantys ligoniai. Šeimos, kurios dėl nepaaiškinamų priežasčių niekaip negali susilaukti vaikų. Ir tie, kurie tiki anapusinio pasaulio jėga.

Žolininkė Adelė Karaliūnaitė pažinojo beveik visus, kurie kartu su ja ryžosi atlikti keistas ir ne visiems suprantamas apeigas. „Turėti duonos, druskos, peilį ir degtukų“, - toks prašymas, atvykusiesiems ant vadinamojo Raganų kalno, nekėlė nuostabos. Kaip ir tai, kad norint pradėti maldas bei užkalbėjimus, reikėjo sulaukti pilnaties, kuri vieną spalio naktį buvo iš tiesų ypatinga. „Ši naktis – tai jungtis tarp negimusių, esančių ant žemės ir tų kurie jau yra išėję. Toks yra energetinis stiprus stulpas ir mes galim prašyti, kad vat nesusilaukiam vaikučių šeimoj, tai galim prašyti, kad kažkokia siela pasirinktų“, - sakė keistam ritualui vadovavusi A.Karaliūnaitė. Tačiau ne mažesnį įspūdį nei ypatinga piliakalnio atmosfera, miniai susirinkusių žmonių darė ir pačios A.Karaliūnaitės gyvenimo istorija. 8 onkologinės operacijos, baisūs gydytojų žodžiai ir... jokios vilties.

Šį vakarą 20.30 val. LNK laidoje „Neišgalvoti gyvenimai“ pirmą kartą atvirai apie tai, kaip A.Karaliūnaitė iš klestinčios verslininkės tapo žolininke, kaip iškopė iš baisių ligų pragaro ir kaip dabar tai daryti moko kitus.

 

„Neišgalvoti gyvenimai“: Karaliūnaitė ant Raganų kalno patyrė stebuklą...

Adelė Karaliūnaitė
+1