Naktinė meno ekskursija garantuos neeilinį potyrį

Naktinė paroda garantuoja neeilinį potyrį
Naktinė paroda garantuoja neeilinį potyrį
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2011-10-07 10:24

Pirmasis naktinis turas menų fabrike vyks pirmosios parodos – britų menininko S. V. Mitchello ekspozicijos „Bardo“ – metu. „Bardo“ – tai būsena esanti tarp pradžios ir pabaigos – gimimo ir mirties. O Mitchello sprendimą kurti šią parodą palaimino pats Dalai Lamos ir Tibeto vyriausybės vyriausiojo dvasinio orakulo patarėjas.

Naktinėje parodos ekskursijoje S. V. Mitchello giliaprasmiai dvasiški kūriniai, nukeliantys į kitą jutimų dimensiją, įgaus tik dar didesnį emocinį krūvį. Parodoje bus galima išvysti ir keletą jo kurtų skulptūrų, turinčių didelę simbolinę prasmę.

„Vilniaus parodoje paveikslai tikrai vien nekabės ant sienų. Ši paroda – tai ištisa patirtis. Čia naudosiu šventą Tibeto geometriją ir paleisiu žiūrovus į meno labirintą. Per judėjimą šiuo labirintu ir vyks parodos patyrimas. „Patirtis“ – esminis raktažodis, o detales, įdomumo dėlei, kol kas palaikysiu paslaptyje“, – apie parodą trumpai pasakoja pats S. V. Mitchellas.

Taigi „Loftas“ nesugalvoja tinkamesnės progos organizuoti naktinius turus, kaip tik mistiškosios „Bardo“ metu. Naktinės parodos lankytojus įleis naktinis sargas ir tik Tu arba Tu ir Tavo pasirinkta draugų kompanija (iki 20 žmonių), nieko netrukdomi, galėsite išbandyti savo pojūčius daugiajutiminiame britų menininko S. V. Mitchello sukonstruotame labirinte ir patirti tai, kas pasaulyje jau seniai yra tapę tradicija – naktinę meno ekskursiją. Be to, finišas žada būti ne ką mažiau įspūdingas nei visas turas.