Veronika: modelių vakarėliuose dažniausiai sukiojasi Holivudo garsenybės

Veronija Zaronaitė
Veronija Zaronaitė
Alfa.lt
2011-09-20 09:32

Veronika Zaronaitė – dar vienas stulbinančiai sėkmingas modelių agentūros „Modilinos“ veidas.

Mergina iš Kauno išvyko dirbti į Milaną, o ten pasinėrė į tikrą modelio karjerą: garsiausių dizainerių vardai, brangiausi prekių ženklai, garsenybių vakarėliai ir alinantis, tačiau širdžiai mielas darbas...

Ar būti modeliu sunku? Kokių pastangų reikalauja šis darbas?

Modelio darbas labai nuotaikingas, bet ir nelengvas. Reikalauja ir fizinių, ir psichologinių pastangų.

Ar gali modelio karjerą pavadinti darbu, ar labiau malonumu, kodėl?

Tai labai individualus dalykas. Vienoms merginoms, tai visai pasitenkinimo nekeliantis darbas, bet jos turi gerus duomenis ir joms tai būna pagrindinis pragyvenimo šaltinis, o kitos tiesiog mėgaujasi savo veikla ir dirba, nes joms patinka.

Aš tikriausiai esu iš tų, kurioms tai tiesiog patinka. Nepaskyriau viso savo gyvenimo šiam darbui ir dirbu tik tada, kai randu tam laiko, niekada neteko apleisti mokslų.

Koks buvo įsimintiniausias tavo pasirodymas?

Įsimintiniausios fotosesijos iš Graikijos. Gražūs paplūdimiai, saulė, jūra. Nepamirštami darbai iš Milano ir ne vien dėl garsių dizainerių pavardžių.

Kur tau dirbti patiko labiausiai? Ką ten darei?

Darbas Milane patiko labiausiai. Ten ir esu važiavusi daugiausiai kartų. Patį miestą, ko gero, pažįstu taip pat gerai, kaip ir gimtajį Kauną.

O darbai įvairiausi. Viskas prasideda nuo kastingų, baigiasi šou ir fotosesijomis.

Kaip tavo darbą vertina tavo draugai, šeima, vaikinas?

Jei gerai sekasi ir nuotaikos geros, patenkinti visi. Tėvams juk svarbiausia, kad vaikas paskambintų laimingas ir sveikas. Draugai ir vaikinas išsiilgsta, sunkiai sekasi kompensuoti nebūtą laiką.

Ar pastebėjai, būdama modeliu, kad daugiau žmonių nori su tavimi draugauti?

Šito nepajutau.

Kas tau modelio darbe labiausiai nepatinka, kas sunku?

Man nemėgstamiausia dalis yra kastingai. Į juos turi nueiti laiku ir išvis suspėti nueiti. Kastingų gali būti ir 5, ir 15 per dieną, nepriklausomai nuo savijautos ar oro reikia juose pasirodyti laiku ir geriausios formos.

Ar modelis turi gerai išmanyti vaidybą?

Tai, mano manymu, svarbiausias dalykas, ką turi sugebėti modelis. Kaip kitaip perteiksi idėją žmogaus, kuris tave pasamdė, įgyvendinsi jo siekiamą tikslą?

Antra vertus, pristatinėjant kolekcijas, dizainerio noras yra tik parodyti drabužius, tuomet modelis yra tik pakaba drabužiui.

Kuo norėtumei tapti tuomet, kai nebedirbsi modeliu?

Kol kas rimtų planų apie ateitį neturiu, bet ir nesu iš tų žmonių, kurie plaukia pasroviui. Turiu šiokią tokią viziją, ką norėčiau veikti ateityje, bet tai nesusiję su modelio darbu.

Kokių specialybių modelių esi sutikusi, mat visi mano, kad modelis – tai tik gražus veidelis be proto?

Mitas. Jei mergina dirba modeliu, nereiškia, kad ji kvaila. Yra daug merginų, kurios sugeba baigti mokyklą, universitetą ir dar padirbėti, o tai ir yra menas sugebėti suderinti nesuderinamus dalykus. Pati esu įsitikinusi, kad įmanoma tai padaryti.

Ar vaikštai į vakarėlius? Kokie modelių vakarėliai, ką esi apie juos girdėjusi?

Modelių vakarėliai pašėlę. Dažnai aplinkui sukiojasi Holivudo žvaigždės arba tie vakarėliai tiesiog vyksta jų namuose. Savaitgaliais dažnai tekdavo juose dalyvauti, juk ne darbo metu svetimoje šalyje nelabai yra ką veikti. Dienos metu apžiūrinėji miestą, naktį – naktinį miesto gyvenimą.

Ką pasakytum merginai, kuri beprotiškai nori tapti modeliu, tačiau yra tam darbui netinkamo kūno sudėjimo?

Patarčiau nenusiminti! Gyvenimas pasiūlys kitokią galimybę. Tikiu, kad galioja posakis, kad reikia tinkamu laiku atsidurti tinkamoje vietoje.

Veronika: modelių vakarėliuose dažniausiai sukiojasi Holivudo garsenybės

Veronija Zaronaitė