Montvydo šokių studijos atidarymas – su Smorigino palaiminimu

Lab šokių studijos atidarymas
Lab šokių studijos atidarymas
  © Tomas Vinickas

Šokių laboratorijos atidarymas vyko be elito vakarėliams būdingos pompastikos, tačiau netrūko šiltumo ir nuoširdumo – be didelių ceremonijų D. Montvydas su savo mylimąja šokėja Veronika Brasaite pristatė visą dešimtį šios studijos mokytojų, tarp kurių – ir dalyviai iš populiaraus televizijos projekto „Tu gali šokti“.

Paprastai apie šokių laboratoriją kalbėjęs atlikėjas teigė, jog svarbiausia šios studijos dalis – susirinkę svečiai. „Jeigu jūsų nebūtų, žiemą sąskaitos už šildymą tikriausiai suėstų mane“, – juokavo D. Montvydas.

reklama

Vakaro kulminacija vos netapo maestro bei televizijos šokių projektų guru – Jurijaus Smorigino – pasirodymas. Nors baletmeisteris ir rėžė puikią kalbą, nei špagato, nei savo choreografinių sugebėjimų neparodė.

Geru žodžiu paminėjęs D. Montvydą ir pavadinęs jaunąjį atlikėją vieninteliu Lietuvoje dainuoti mokančiu choreografu. „Negali apsispręsti, ką jis turi daryti – ar dainuoti, ar šokti... Mūsų Lietuva yra tokia maža, o rinka – dar mažesnė, ir jeigu jam nepadėsim, jisai uždus. Arba išvažiuos“ – šmaikščiai sėkmės naujai D. Montvydo veiklai linkėjo J. Smoriginas.

 

Montvydo šokių studijos atidarymas – su Smorigino palaiminimu

Lab šokių studijos atidarymas
+16