Piekautaitės rudens-žiemos kolekcija: lengvumas ir prabanga turi naują vardą

Ramunės Piekautaitės nauja kolekcija
Ramunės Piekautaitės nauja kolekcija
© Tomas Vinickas
Alfa.lt
2011-09-09 01:51

„Mados nakties“ renginio kulminacija ketvirtadienio naktį Vilniaus rotušėje tapo dizainerės Ramunės Piekautaitės 2011–2012 metų rudens-žiemos kolekcija.

 

Pastaruosius keletą metų savo kolekcijų viešai nebepristatanti dizainerė Ramunė Piekautaitė nusprendė pamaloninti savo gerbėjus. Dizainerė renginiui paruošė naujausius 40 savo modelių.

 

Jau keletą metų R.Piekautaitė savo kolekcijas pristato tik žiniasklaidai išplatindama fotosesijos nuotraukas. Anot dizainerės, jai toks pristatymo būdas jai patogesnis.

 

“Šitaip man lengviau dirbti. Galiu išvengti nesusipratimų – per pristatymus viskas vyksta greitai, todėl sunku išvengti nesklandumų – tai suknelė ne taip užsegta, tai bateliai ne tie. Tačiau negalėjau atsispirti pagundai dalyvauti “Mados naktyje” ir įsilieti į pasaulinį renginį”, - pasakoja R.Piekautaitė.

 

Šiam rudeniui ir žiemai skirta jos kolekcija žavėjo kerinčiomis spalvomis: kakavos, pilka, žalsva, sodria chaki, vyno. Joje dominavo ilgi arba iki pusės blauzdos klostuoti sijonai bei suknelės.

 

Vienas pagrindinių akcentų – kailio ir odos derinimas paltuose, bei vilnos bei šilko jungimas kasdienių drabužių deriniuose.

 

R. Piekautaitė liko ištikima laisvam ir romantiškam stiliui. Sukneles ir palaidines puošė klostės, šaliai, kaspinai, atviros nugaros iškirptės ir dekoltė. Moterišką siluetą dizainerė pabrėžė juostomis ir diržais.

 

Dizainerė nepamiršo ir ištikimiausių savo gerbėjų, kuriems pristatė savo prekės ženklu tapusių vakarinių suknelių seriją. Rausvos, juodos, žalios mėlynos šilko suknelės kerėjo atvirumu, permatomais tiuliais, įmantriomis medžiagos dekoro detalėmis, giliais skeltukais bei prabangiomis kailinėmis bua.

 

R. Piekautaitės kolekcijos drabužiai nereikalavo aksesuarų. Jos kūriniai – tai drabužio ir papuošalo junginys, kurį puikiausiai išbaigia moters kūnas. „Lengva, subtilu, gražu, romantiška. Moteriška, įmantru, nauja, savita ir taip pažįstama“, - pasirodymui pasibaigus kolekciją vertino susirinkusieji.

Dizainerės kolekcijos pristatymą savo atvykimu pagerbė Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus su žmona. Taip pat atvyko visas Lietuvos žvaigždžių desantas: Jogaila Morkūnas, Gytis Ivanauskas, Vytautas Šapranauskas, Jolanta Mikalajūnienė, Jolanta Sadauskienė, Mantas Petruškevičius, Dalia Ibelhauptaitė, Kęstutis Verslovas, Natalija Bunkė, Inga ir Aivaras Stumbrai, Aleksandras Pobrebnojus ir daugelis kitų.

Piekautaitės rudens-žiemos kolekcija: lengvumas ir prabanga turi naują vardą

Ramunės Piekautaitės nauja kolekcija
+24