Kometa Elenin grasina Žemei. Pabaiga jau arti?

Kometa
Kometa
  © Photos.com
anomalija.lt
2011-09-07 09:23

Rugsėjo 11 d. (sutapimai su datomis – lygiai 10 metų po įvykių New York‘e) ji atsidurs arčiausiai Saulės. Nuo to laiko numatomos milžiniškos magnetinės audros.

Rugsėjo 26-28 dienomis, Kometa atsidurs tarp Saulės ir Žemės. Tai reiškia Saulė, Kometa ir Žemė atsidurs vienoje tiesėje. Įvyks visiškas Saulės užtemimas. Ar ne apie šitas tris, visiškos tamsos dienas kalba paskutiniu metu visos pranašystės?

Prieš savaitę Krajonas savo naujausiam perdavime įspėjo apie kažkokius rimtus įvykius per Rudens Saulėgrįžą (rugsėjo paskutinį savaitgalį). Spalio 1-17 dienomis Elenin artės prie Žemės ir 17 d. bus arčiausiai. Kas tomis dienomis vyks ir kokie žemės drebėjimai supurtys planetą, galima tik spėlioti.

Lapkričio 3-7 dienomis Žemė pereis per Kometos uodegą, kuri sudaryta iš Vandenilio Cianido, mirtinai nuodingų dujų. Yra teigiančių, kad tuo metu žemės gyventojų skaičius sumažės iki 30 procentų. O lapkričio 27 d. Saulė, Žemė ir Kometa vėl išsirikiuoja tiesiai, tik šį kartą Žemė lieka per vidurį.

Beje Kometa nejuda šiaip sau link Žemės, ji yra vedama. Yra publikuoti mokslininkų straipsniai, kuriuose rašoma, jog specialistai nesupranta, kodėl ta Kometa taip keistai elgiasi, vis keisdama savo trajektoriją (tarsi ją kas nors valdytų – reptilijos?).

Nuotraukoje pavaizduota Kometos atstumas nuo Žemės ir Saulės pagal datas birželio–lapkričio mėnesiais.
Kometą Elenin 2010m. gruodžio 10 dieną atrado LEOnid ELEnin.

O dabar ir vėl įdomūs sutapimai:

1998 metais pas mus kino ekranuose pasirodė filmas Deep Inpact (Gilus Sukrėtimas) pasakojantis apie Kometą artėjančia prie Žemės, kuria atrado paprastas astronomas mėgėjas LEO Biederman. Ir Kometos pavadinimas (ir kodėl tai manęs nestebina) buvo – ELLIE. Nors valdžios atstovai apie jos egzistavimą žinojo daugybę metų, paprasti žmonės gavo informaciją kai iki susidūrimo buvo belikę kelios savaitės. Ar ne toks pats siužetas vyksta ir pas mus?

Panašu, kad rugsėjo 26,27 ir 28 kai kometa Elenin atsidurs tarp Saulės ir Žemės patirsime visišką Saulės užtemimą, kuris tęsis net tris dienas. Kiek teko girdėti, per Saulės užtemimus trunkančius 5-10 min. pasidaro labai šalta ir pakyla smarkus vėjas. Net įsivaizduoti sunku, kas darysis kai Saulės nebus net tris paras.