Po susidūrimo su policija senolė atsidūrė komoje

Greitoji ir policininkas
Greitoji ir policininkas
  © Andrius Vaitkevičius
Alfa.lt
2011-08-23 22:26

Policijos reidas Kauno Žaliakalnio turgavietėje vienai prekeivei baigėsi ligoninės reanimacijoje. 72 metų moteris greta turgaus prekiavo obuoliais ir vaistažolėmis iš savo sodo, o užklupta, anot policijos, pasipriešino ir bandė pabėgti.

Širvintų gatvėje greitosios pagalbos medikai rado pensininkę sunkiai sužalotą ir kruvina galva. Pasak įvykio liudininkų, nuo policijos pareigūnų bėgusi garbaus amžiaus moteris šiame kieme ketino nuo jų pasislėpti.

Policininkai senolę pasivijo ir išsivedė iš svetimo kiemo, o jau netrukus praeiviai pamatė ją sužeistą ir iškvietė greitąją pagalbą. Sužalota moteris paguldyta į Kauno klinikų reanimaciją. Medikai pacientei konstatavo kaukolės pamato lūžį. Po operacijos ją ištiko koma. Moteris jau keturias paras nepabunda. Artimieji tikisi, kad ekspertai išsiaiškins, kaip sužalotos pensininkės galvoje keliose vietose atsirado kraujosruvų.

Galvos nuotraukoje matyti, kad yra trys kraujosruvos, bet žmogus tris kartus nukristi negalėjo. Tad jos galėjo likti nuo smūgių.

Policijos pareigūnai neigia smurtavę prieš garbaus amžiaus moterį. Teisėsaugininkai tvirtina esą nuo jų sprukusi pensininkė ne tik nepakluso teisėtiems reikalavimams, bet ir užpuolė vieną policininkę, kai smaugė ją ant kaklo buvusia auksine grandinėle.

Kauno policijoje pradėtas tarnybinis patikrinimas siekiant nustatyti, ar visų incidente dalyvavusių pareigūnų veiksmai buvę teisėti.