Nekuklu: Irūnos dukra bus Irūna

Irūna Puzaraitė
Irūna Puzaraitė
© Tomas Lukšys

Neseniai Alfa.lt klausė: „Kuris netradicinis Lietuvos įžymybės vardas jums gražiausias?“ Šie rinkimai sulaukė nemažo susidomėjimo, o laurus nuskynė nelietuviškai skambantis aktorės Ingeborgos Dapkūnaitės vardas. Gana aukštą vietą skyrėte ir grupės „Studentės“ narei bei laidų vedėjai Irūnai Puzaraitei. O ką ji pati mano apie savo vardą?

„Aš manau, kad šitas vardas man puikiai tinka, atitinka mano asmenybę ir mano charakterį. Kiek žiūrėjau, Irūna reiškia merginą, kuri yra atsargi. Aš savęs tiesiog neįsivaizduoju kitokiu vardu“, – teigė I. Puzaraitė.

Mergina pasakojo, kad jos mama, rinkdama dukrai vardą, turėjo ir kitų variantų: Gintarė, Samanta, Edita.

„Vis dėlto galiausiai buvo nuspręsta mane pavadinti Irūna – labai tuo džiaugiuosi. Žinoma, labai dažnai būna, kad iš pirmojo karto mano vardo neprisimena, juk jis yra labai retas ir Lietuvoje tokių vardų nėra daug. Buvau visokia: ir Irutė, ir Irena, ir Arūnė, dažniausiai – Irūnė. Tik dėl to, kad mano vardas neįsimenamas, turėjau kažkokių problemų, bet dėl kitko skųstis negaliu“, – kalbėjo dainininkė.

Paklausta, kokia jos vardo atsiradimo istorija, mergina pasakojo, kad jai vardą išrinko senelis – vyras pažinojo vieną moterį, atrodo, Lazdijų ligoninės seselę, vardu Irūna. Taigi I. Puzaraitė už savo vardą yra dėkinga savo seneliui.

„Ar duočiau savo vaikams netradicinius vardus? Būtinai. Jeigu kada nors gyvenime turėčiau mergaitę, pavadinčiau ją Irūna. Aišku, yra gražių, įprastų vardų, kurie niekada nesensta, bet aš manau, kad kuo įdomesnis vardas, tuo įdomesnė ir asmenybė. Mano nuomone, vardas atspindi ir žmogaus charakterį, ir būdą, ir visa kita“, – šypsojosi I. Puzaraitė.

 

Nekuklu: Irūnos dukra bus Irūna

Irūna Puzaraitė
+4