Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12 zodiako ženklų

Horoskopas
Horoskopas

Visą rugpjūčio mėnesį tikėtinas noras vadovauti kitiems žmonėms. Tokį norą jaus absoliučiai visi zodiako ženklai, tad, kaip manote, kokie bus jų santykiai su aplinkiniais?

Neįsijauskite į „vadovo“ poziciją, kad nesugadintumėte santykių su artimaisiais ir kolegomis. Deja, bet dar nesate patys svarbiausi, nesureikšminkite savo asmenybės, nesišildykite savo didybės spinduliuose – tai gali pakišti koją įvairiose srityse.

Taip pat – nedalinkite nepagrįstų pažadų.

Tam, kad išlaikytumėte turimą autoritetą, kaip tik verta šiek tiek sumažinti savąjį išdidumą.

Padės gebėjimas girdėti vienas kitą bei atidžiai išklausyti kitus.

Šis mėnuo tinkamas teisingai įvertinti save.

reklama

Energijos suteiks saulėgrąžos, kokybiškas sviestas, riešutai, ir, kad ir kaip keistai skambėtų – miežinis alus.

Tinka valgyti sūdytą maistą, kuris suteiks savotiško žvalumo. Per visą mėnesį nepatariama valgyti daug saldumynų ir mėsos. Žvalumo suteiks ir netgi „ant kojų pastatys“ chalva, kazinakai (įvairių grūdų batonėliai).

Tinkamas metas gaminti, kepti bandeles su varške, riešutais arba kitus kepinius iš nemielinės tešlos. Rekomenduojama visą rugpjūtį vengti niūrių spalvų aprangos (juk vasara!).

Avinas

Visą mėnesį Avino ženklo žmonės bus savotiškai pasiklydę savyje. Jiems norėsis ką nors staigiai atrasti, tačiau skubotumas ar naujos idėjos vis dėlto nepasiteisins.

Neišsipildys jiems duoti pažadai, o ir patiems Avinams sunkiai seksis įgyvendinti duotus pažadus.

Šis mėnuo skirtas paprasčiausiai meilei, šventėms, savęs demonstravimui ir „pasižmonėjimui“ – kaip atrodo kiti?

Karjera ir finansai. Avinams prieš akis – dideli pinigai, o tiksliau – aiškiai pastebimos perspektyvos ir galimybės jų užsidirbti. Kad idėjos taptų realybe – prireiks laiko. Kol kas stenkitės įtvirtinti santykius su esamais verslo partneriais. Su kaupu gali sugrįžti kažkada padarytos „gerosios“ investicijos – tiek finansinės, tiek geros valios, gerų darbų, tačiau geri darbai turi būti padaryti prieš kelerius metus.

Ne itin tinkamas mėnuo susižavėti naujais darbo pasiūlymais, o esama darbo kėdė gali lengvai išsprūsti iš po užpakalio – tikėtina, jog prarasite savo poziciją.

Nuo 21-os dienos atsiranda didelė galimybė gauti gana lengvo darbo, kuriame reikės būti puošniam, o pinigai bus uždirbami gan lengvai.

reklama

Kiek geriau seksis vadovaujantį postą užimantiems Avino ženklo žmonėms. Ypač tiems, kurie atsakingai žiūri į savo darbą. Avinai –vadovai turi pasirūpinti savo darbuotojų gerove, negailėti premijų už pavaldinių pastangas bei darbą.

Meilė ir santykiai. Seksis užmegzti naujus meilės santykius. Tačiau nepamirškite daug bendrauti su vaikais, ypač mažyliais. Palepinkite juos.

Na, o savąjį „AŠ“ paslėpkite kur nors giliai, užrakinkite ir išmeskite raktą. Vos imsite kalbėti sakiniais „AŠ, AŠ, AŠ“ – iškart pajusite, kaip kliūnate už įvairių nemalonių situacijų.

Nerodykite aplinkiniams nepasitenkinimo. Puoselėkite santykius su sutuoktiniu.

Patartina važiuoti į tolimas užsienio keliones su savo seksualiniu partneriu. Tačiau pagrindinis tikslas ir turi būti lovos reikalai, atsipalaidavimas. Taip paatostogavus išgaruos visi negalavimai ir nesėkmės. Galite aplankyti užsienio šventoves.

Šį mėnesį mėgaukitės meile, puošnumu.

Bet turėkite omenyje - rugpūtį meilės pažadai, sklindantys iš Avino ženklo žmonių lūpų, bus nedaug ko verti. Tad geriau šiais pažadais nesišvaistykite ir jais netikėkite.

Šį mėnesį norėsis prie ko nors glaustis ar apkabinti.

Sveikata. Vyrams šį mėnesį reikėtų pasirūpinti kūno švara ir higiena. Tokie vyrukai trauks žvilgsnius.

Gali kilti problemų su gerkle ir plonąja žarna. Nevalgykite neaiškios kilmės, nešvaraus maisto, bei saugokite savo balso stygas.

reklama

Tikėtinas savotiškas skaudulys, kai net nesuprasite, ar skauda galvą, ar širdį, ar sprandą. Toks skaudulys tikėtinas Avinams, kurie yra vieniši, ir šį jausmą savotiškai nešiojasi savyje, yra nemylintys ir nemylimi. Šį mėnesį būtina atrasti šią emociją.

Patarimai. Atsikratykite suplyšusių, senų, nudėvėtų drabužių, atnaujinkite savo garderobą. Šį mėnesį drabužiai turi būti gana puošnūs, kokybiški. Rugpjūtį prisiminkite šį patarimą: geriausias metas užsidėti naują rūbą – šiandien.

Tinka artimiesiems organizuoti įvairias šventes, renginius.

Avino ženklo vyrams tinkamas laikas įtvirtinti savo vyriškumą. Kaip tai padaryti? –Šiek tiek palepinti ir išpuoselėti save, kad būtų malonu į jus žiūrėti ir būti šalia.

Kadangi šis mėnuo Avinams – šventiškas ir puošnus, tinka lankyti prabangius spektaklius, garsių atlikėjų koncertus.

Gali būti, jog kils didelis noras daryti remontus, kažką iš esmės keisti, tačiau iš to išeis tik didelės išlaidas, kalnas statybinių dulkių bei nuovargis. Geriau šiuos darbus atidėkite palankesniam laikui.

Tinka nusiraminimo ar atsakymo į sudėtingus klausimus ieškoti šventose vietose, šventyklose. Tinka aplankyti masinius religinius renginius.

Jautis

Jaučiams rugpjūtį reikėtų pasikuisti namuose – daryti remontus, sutvarkyti sulūžusias lentynas. TAČIAU – nerenkite namuose kokių nors pasisėdėjimų ar pasiplepėjimų. Netinka daug kalbėti, pernelyg įsidiskutuoti. „Nekabėkite“ nuolat ant telefono laido. Kalbant telefonu namuose yra tikimybė gauti nereikalingos informacijos arba paskleisti tokią informaciją, kuri kažką įskaudins.

Jaučio ženklo žmonėms rugpjūtį gali kilti iliuzija, jog jie yra geresni nei iš tiesų yra.

reklama

Rugpjūtį verta puoselėti visuomeninius ryšius, bendrauti su visuomene. Raskite arba sugrįžkite į tokią erdvę, kurioje galite pafilosofuoti, kur jūsų mintys būna išklausytos.

Duokite žmonėms tai, ką galite: informacijos, paslaugų, netgi paremkite finansiškai. Kuo daugiau atiduosite – nesvarbu, ar tai bus patirtis, laikas ar pinigai – vis labiau stiprinsite savo asmenybės trauką ir nutiesite sau kelią į didelį kapitalą.

Visa tai padės Jums būti ir žmonių prisiminimuose išlikti geranoriškais. Taigi rugpjūtis - tinkamas metas aplink save kurti geranoriškumo aurą.

Jaučiams bus itin sunku suvokti spaudimą paskubėti, raginimus. Jiems nepavyks darbų atlikti greičiau, nors „skubintojų“ – visuomet atsiras. Visa, ką atliksite skubėdami, bus arba nekokybiškai padaryta, arba nereikalinga.

Tiesa šį mėnesį niekas Jums neatsakys į klausimus „kodėl?“ ar „už ką?“. Tad geriau apskritai susilaikykite nuo klausimų srauto, nes niekas nenori Jums į juos atsakinėti.

Karjera ir finansai. Būkite pasiruošę išlaidoms dėl kitų. Negailėkite šių išlaidų. Nebijokite išleisti santaupų vardan artimųjų, dėl šeimos poilsio ir sotumo. Galite „pajudinti“ ir padarytas investicijas, „juodai dienai“ padėtus pinigus. Visos jūsų buvusios santaupos netrukus atsistatys, tik reikia būti geranoriškiems.

Apskritai netinkamas metas laikyti užspaudus maišą pinigų, kai šalia yra tų, kuriems reikia pagalbos.

Drebėjimas ir prašymų ignoravimas tuomet, kai iš tiesų turite galimybę padėti – lems nuostolius, o investicija į gerumą – tikrai pasiteisins.

Tinkamas metas priimti pareigas, kurias jums primygtinai siūlo, gal net tyliai bando užkrauti.

Jos bus pasiūlytos gana geromis sąlygomis. Nebijokite keisti darbo, jei Jums siūlomos griežtos, bet teisingos sąlygos. Naujos pareigos turėtų pasiteisinti.

reklama

Meilė ir santykiai. Rugpjūtį seksis tiems, kurie turi nusistovėjusius meilės santykius, pastovų partnerį.

Neturėtų būti nei poreikio kažką keisti, nei kaitos santykiuose – tam netinkamas metas.

Puikus laikas puošti savo sutuoktinius ir partnerius. Tegu jie atrodo elegantiškai, puošniai – nesvarbu, ar tai būtų Jūsų mylimasis ar mylimoji. Šiek tiek padėkite jiems: nusiveskite į parduotuvę, patarkite įvaizdžio formavimo ar atnaujinimo klausimais.

Jokiu būdu nesileiskite į neištikimybę! Didžiulė tikimybė, kad būsite susekti, užfiksuoti ir visa tai iškils į viešumą.

Gali sumažėti Jūsų draugų skaičius, dėl to jausite tuštumą. Draugai išskris ar išplauks į kitas šalis.

Sveikata. Tam, kad rugpjūtį būtumėte sveiki, verta susidaryti griežtą dienotvarkę ir jos laikytis. Netinka būti atsipalaidavusiems ar apsileidusiems. Kiekviena diena turėkite tikslią dienotvarkę, susiplanuokite laiką.

Sėdėkite tiesiai ir saugokite stuburą. Kartu tai reiškia, jog šį mėnesį turite turėti tvirtą charakterį.

Skūpūs, gobšūs Jaučio ženklo žmonės gali netgi jausti stuburo, nugaros skausmus.

Jaučiai, turintys aiškias vertybes ir jas puoselėjantys įgauna savotišką užgrūdintą sveikatą. Jie greičiausiai bus tvirti kaip plienas ir nebijos jokių ligų.

Patarimai. Gali pasitaikyti ekstremalių situacijų.

Susitvarkykite su savo norais ir mokykitės norėti ko nors konkretaus ar paprasto. Užtvirtinkite ir kaip nors materializuokite savo norus tokiu būdu, koks Jums yra priimtinas. Galbūt rašysite norus ant lapelio, gal kažkaip kitaip juos įamžinsite.

Patartina rūpintis namais ir savo namuose gyvenančiais žmonėmis, ypač vyresniosios kartos. Toks patarimas galioja ir suaugusiems.

Patartina turėti aiškias vertybes ir suformuluoti savo norus bei siekiamybes. Jei tai niekaip nepavyksta pačiam, kreipkitės į žmones, kurie gali padėti šioje srityje.

Dvyniai

Rugpjūtį Dvyniai tarsi sugrįš prie buvusių situacijų, kartais jos primins prancūzų vadinamus „deja vu“.

Rugpjūtį Jums net kelis kartus gali pameluoti, tačiau ir patys nebūsite šventi bei griebsitės „balto“ melo, neva nenorėdami įžeisti. Negyvenkite iliuzijomis – „švento“ melo nebūna! Tad nemeluokite.

Tikėkimės – nesate ko nors prisidirbę praeityje, nes priešingu atveju būsite išaiškinti, demaskuoti.

Galima prieiti net iki arešto ir sunku bus išsipainioti iš užvirusios košės.

Karjera ir finansai. Kūrybingiems ir iš savo kūrybos gyvenantiems Dvyniams tinkamas laikas pasinerti į vienatvę, atrasti erdvę, kurioje galite būti vieni. Šioje erdvėje gali gimti Jūsų gyvenimo šedevras.

Visų kitų profesijų atstovai Dvyniai turėtų negailėti nei laiko, nei energijos, nei finansų dalykiniams reikalams. Gali kilti noras turėti savo banką. Norėsite būti turtingi ir nesukti galvos dėl sąskaitų apmokėjimo.

Gali atsirasti galimybių drąsiai uždengti dideles skolas ir priartėti prie didelių pajamų. Ypatingai priartėjimo prie pajamų galimybę turi Dvynių moterys, tačiau jos turi turėti tam tikro šarmo.

Neapsigaukite – geriausiai bus apmokamas „darbas po darbo“, arba liaudyje vadinamos „chaltūros“. Todėl tinkamas laikas – ieškoti ne pagrindinio, bet įvairaus papildomo darbo.

Rugpjūtį – dėkinga situacija Dvynių ženklo moterims, nes dideli pinigai gali atsirasti kartu su vyriškiu, partneriu.

Meilė ir santykiai. Jausite didžiulį bendravimo poreikį. Rugpjūtį būsite judrūs, komunikabilūs ir nenorėsite užbaigti pokalbių, paleisti telefono ragelio iš rankų.

Patariama nebūti pernelyg griežtiems vaikams ir savo mylimiesiems ar meilužiams.

Neįsijauskite į mąstymą „niekas manęs nemyli“. Taip nėra, tiesiog gali apnikti tokio pobūdžio mintys.

Tinkamas laikas atsirasti meilužiui, su kuriuo santykiai sies ilgus metus.

Savojo „aš“ paieškos gali padėti sukurti kokį nors svarbų kūrinį, nuveikti didelius darbus.

Vis dėlto būkite atsargūs – rugpjūtį jus gali išduoti draugai arba pajusite aplinkinių pavydo padarinius – netrūks Jums pavydinčių ir dėl to „griežiančių dantį“.

Sveikata. Šį mėnesį gali atrodyti, kad Jums kažkas vaidenasi – balsai ar šešėliai. Galite jausti netgi „niekeno prisilietimus“. Kita vertus, be kartais šiurpuliukus keliančių pojūčių ar vaizdinių, rugpjūtis bus tinkamas metas nugalėti savo turimas ligas, stiprinti savo kūną.

Gali kilti nepagrįsti išgyvenimai tarsi nežinia dėl ko, jie šiek tiek kenks Jūsų sveikatai.

Patarimai. Galite būti, jog įsigysite naują transporto priemonę: dviratį, riedlentę, automobilį (pakankamai prabangų, keliantį prestižą, galbūt kabrioletą) – tai gali būti netgi vandens transporto priemonė. Tam – tinkamas metas. Tačiau net ir vairuodami prabangiausią automobilį nepamirškite, jog egzistuoja kelių eismo taisyklės.

Tinkamas metas investuoti ne tik į automobilį, bet ir įvairią darbinę įrangą, įrankius, aplinką.

Tinkamas metas įsigyti prabangų telefoną ar fotoaparatą, tik svarbu išsaugoti šių prietaisų garantijas.

Norėsis ištrūkti iš namų. Tiesiog bėgsite iš jų, nenorėsite užsisėdėti.

Visiškai netinkamas metas meluoti ir slėpti tiesą. Gali kilti noras pabūti vienumoje.

Tinkamas laikas kūrybiškumui skatinti, tačiau neprisileiskite minties, jog kažkam esate kūrybiškai priklausomi.

Vėžys

Vėžiams metas - miegoti, skaniai valgyti, bendrauti su tais asmenimis, kurie Jums patinka.

Taip pat – tarsi strėle iššauti į savo norus ir perspektyvas. Į tuos, kuriuos jau esate apgalvoję. Rugpjūtį siekite savo norų ir svajonių taip, tarsi pilotuotumėte raketą tiesiai į savo siekiamybę.

Tai darydami nepamirškite gyventi skaniai, sočiai, patogiai.

Karjera ir finansai. Vien savo buvimu Vėžiai šį mėnesį skleis žavesį.

Rugpjūtį būkite aktyvūs ir dirbkite gan sudėtingus darbus. Savęs alinimas nepadės pasiekti jokio įspūdingo rezultato.

Aplinkybės gali klostytis taip, kad vien tik jomis pasinaudodami, sustiprinsite savo finansinę padėtį. Atsipirks įdėtos pastangos.

Tačiau šios galimybės galios Vėžiams, kurie žino kur jie eina, ko jie nori, ir kas yra jų siekiamybių viršukalnė.

Brandaus amžiaus Vėžiams (ir vyrams, ir moterims) atsiranda reali galimybė įgauti jėgą ir valdžią (jei tai yra jų siekiamybė).

Gali būti, jog darbdaviai sieks Jūsų, pateiks įvairių pasiūlymų.

Meilė ir santykiai. Vėžiai rugpjūtį žavės aplinkinius, ypač Vėžių moterys. Jos žavesį spinduliuos be didelių pastangų. Vėžiukės bus tarsi Kleopatros, žinančios savo vertę. Protingos moterys šį žavesį sugebės įdarbinti.

Baltasis mėnulis iš Vėžio ženklo rugpjūčio 7-tą dieną pereina į Liūto ženklą, tačiau jis palieka tam tikrą gerą šleifą: šalin nuvytas negeroves, ligas.

Vėžio ženklo merginų gyvenime rasis jų verti princai.

Vėžio ženklo moterys sulauks galimybių judėti į priekį, būti reikalingos ir be didelių pastangų gali būti aukštai įvertintos.

Gali būti, jog su Jumis rugpjūtį norės bendrauti ir draugauti įtakingi ar visuomenėje gerai žinomi žmonės.

Sveikata. Vėžiai rugpjūtį bus fiziškai aktyvūs. Norėsis konkuruoti.

Metas palankus sportininkams – turėsite agresyvaus ryžto ir užsispyrimo.

Jausitės ištvermingi, lengvai rasite priemones atsiradusiems negalavimams nugalėti.

Patarimai. Šio ženklo žmonėms puikiai seksis „skaityti tekstą tarp eilučių“ arba „girdėti tai, kas nepasakoma“. Vėžiai bus savotiškai saugomi nuo jiems netinkamos informacijos. Pavyzdžiui, jei ims snaudulys – atkreipkite dėmesį – galbūt jums šiuo metu meluojama ar bandoma apgauti. Tai – natūrali reakcija.

Vėžiams rugpjūtį netinka važinėti į keliones. Į Jūsų gyvenimą brausis tiek žmonės, tiek dovanos ar informacija iš užsienio.

Tačiau tinka apsirūpinti plazdančia apranga ar daiktais. Galbūt namuose trūksta vėliavos, o spintoje – šilko suknelės.

Liūtas

Rugpjūčio mėnesį Liūtus galima pasveikinti. Nuo rugpjūčio 7-osios Baltasis mėnulis septynis mėnesius šio ženklo žmones saugos, leis atrasti savo vietą po saule, padės būti puošniems bei žavėti aplinkinius.

Liūtai, mylintys save, turi progą atskleisti savo talentus, savotiškai „supykti“ ant savo nesėkmių ir jas nuvyti šalin.

Karjera ir finansai. Pinigų gal dar šiek tiek trūks, tačiau turėsite galimybę realizuoti save. Mintis apie pinigus atidėkite vėlesniam laikui.

Didesnės finansinės galimybės ateis vėliau.

Darbo bus pakankamai, tačiau už tai kol kas niekas gausiai neatsilygins. Nepykite už tai. Susikoncentruokite į savirealizaciją.

Netinkamas metas kovoti dėl kokio nors posto, ginčytis su viršininkais. Pernelyg neišgyvenkite ir netekę dabartinio posto.

Sulaikykite save nuo pinigų švaistymo, ypač tų, kurių dar neuždirbote.

Meilė ir santykiai. Mylintys liūtai, kurie sako: „Aš stengsiuos, kad MUMS būtų gerai“, bus sėkmingi, mylimi, sulauks palankių galimybių.

Netinkamas mėnuo apsispręsti dėl kokių nors ilgalaikių įsipareigojimų, netinkamas mėnuo duoti kokias nors priesaikas.

Deja, rugpjūtį Liūtai vyrai nesupras moterų, o moterys – vyrų.

Šio ženklo moterys bus žavios ir kerinčios, tačiau visiškai aptingusios.

Mylimi ir mylintis Liūto ženklo žmonės nenorės niekur eiti iš namų. Norėsis tik mylimo žmogaus artumo, buvimo kartu, glamonių, į ausį šnabždamų žodžių.

Sveikata. Jūsų sveikata rugpjūtį derės su jausmais ir savirealizacija – jausitės sveiki tuomet, kai jausitės patenkinti savimi.

Patartina gerti medetkų arbatą, ant darbo stalo ar namuose pasimerkti medetkų puokštelę bei praustis medetkų muilu. Šios vaistažolinės gėlės rugpjūtį padės atstatyti Liūtų bei gerą savijautą.

Medetkų aromatas padės panaikinti įtampą, dezinfekuos patalpas.

Patarimai. Lankykitės pas specialistus: stilistus, gydytojus, bendraukite su garsiais žmonėmis. Lankykitės koncertuose. Būkite gražūs, žavūs, puoselėkite save. Parodykite save ir raskite progų pasipuošti, stenkitės pabūti prabangioje aplinkoje.

Patartina nesigilinti į svetimas paslaptis. Jokiu būdu neišduokite draugų, artimųjų ar savo nusistovėjusių vertybių.

Kad ir kuo būsite viliojami, atlygio nauda bus abejotina.

Rugpjūtį patys sau įvadinkite savo norus, net ir nedidelius, juos aiškiai apibrėžkite.

Mergelė

Saugokitės nepatikimų asmenų, aklai netikėkite aplinkinių pažadais.

Bendraukite su žmonėmis, kuriuos gerai pažįstate arba su tais, kuriuos Jums kažkas rekomendavo. Netinkamas metas spontaniškoms naujoms pažintims.

Jei turite stiprių, labai drąsių ar labai didelių norų – jie artės link išsipildymo.

Rugpjūtį Mergelėms reikia norėti daug ir drąsiai. Taip pat – generuoti naujas idėjas, mintis.

Mergelių ženklo moterys šį mėnesį aiškiai supras, ko trūksta jų garderobe, taigi tinkamas metas padaryti savotišką spintos „reviziją“. Suvoksite, kokių esminių dalių reikia, kad atrodytumėte puošniai, įsigiję vos kelis naujus drabužius.

Karjera ir finansai. Šis metas palankus įsitvirtinti esamoje pozicijoje. Tam išnaudokite savo senas pažintis, ryšius. Galite pasitelkti netgi artimųjų turimas pažintis.

Rugpjūtis tinkamas ir atrasti savo vietą „po saule“.

Sudėliokite situaciją taip, tiesiog „užsukite“ mechanizmą, kad kiti dėl jūsų stengtųsi – nustebsite, bet jie iš tiesų tai darys. Įsijauskite į sotaus malūnininko vaidmenį - jo malūno sparnus sėkmingai suka vėjas, o rugius laukuose užaugina žemdirbiai. Žodžiu, suorganizuokite viską taip, kad be didelių pastangų reikalai judėtų Jums reikiama linkme.

Rugpjūti Mergelės mokės išlaikyti kišenėje savo pinigus, neišlaidauti.

Ant Mergelių pečių gali nukristi gana nelogiški darbai, tačiau už juos gausite milžinišką atlyginimą.

Meilė ir santykiai. Rugpjūtis – pats tas metas vystyti intensyvius meilės santykius. Abiejų lyčių Mergelės šį mėnesį jaus padidėjusią potenciją. Šio ženklo žmonės bus pasirengę mylėtis.

Jūsų seksualiniai santykiai įgaus savotiško ekstremalumo ir drąsos.

Sveikata. Rugpjūtį Mergelių sveikata dažnai priklausys nuo nuotaikos. Saugokitės kraštutinių temperatūrų – arba per didelio karščio, arba stiprių skersvėjų, darganos. Jei maudysitės kokiame nors vandens telkinyje, stenkitės negurkštelti jo vandens – tai gali atnešti netikėtų problemų.

Saugokite ausis ir apskritai visą klausos sistemą. Nebūkite ten, kur didelis triukšmas.

Saugokite akis nuo dulkių ar smėlio sūkurių.

Patarimai. Patariama atsargiai elgtis su aštriais įrankiais. Protingai vairuokite ir jokiu būdu nerizikuokite greičiu.

Būtų gerai, jei išmestumėte įvairius atitarnavusius ir avarinės būklės elektros prietaisus.

Mergelėms artėja laikas, kai atsakymai tarsi patys ateis. Jie gali nukristi vos ne „iš dangaus“.

Galbūt išgirsite labai naudingą informaciją ar nuorodą per televiziją, pamatysite gerą pasiūlymą, pakabintą ant skelbimų stulpo ar į Jūsų pašto dėžutę bus įmesta reikiama skrajutė.

Svarstyklės

Šį mėnesį Svarstyklės jausis laisvai, nors ir patys nelabai žinos, ko nori iš tikrųjų - tarsi pienės pūkas vėjyje – nešami ten, kur pučia vėjas. Svarstyklių ženklo žmonės įpratę, prisitaikyti prie įvairiausių sąlygų.

Rugpjūtį būsite gana neiniciatyvūs. Gali kilti noras aplinkiniams aiškinti, kas ką daro blogai, kas ko nepadaro bei girtis savo darbais ir pasiekimais.

Karjera ir finansai. Šį mėnesį verta būti puošniais ir elegantiškais.

Rugpjūtį tinkamo garderobo pasirinkimas turės didelės įtakos vėlesnio uždarbio dydžiui.

Šį mėnesį kils pagunda pasirodyti geriau, prabangiau, ryškiau, negu yra iš tikrųjų.

Darbo ieškotis lengva nebus ir ne ką lengviau bus dirbti turimą darbą. Gali trūkti motyvacijos.

Meilė ir santykiai. Šį mėnesį pasiteisins sugebėjimas gudriai prisitaikyti prie partnerio norų.

O Svarstyklių partnerius šį mėnesį kaip tyčia persekios „juodos katės“.

Meilės srityje jokių permainų nenusimato.

Situacija, kuri yra nusistovėjusi šiandien, tęsis ir toliau, nors Svarstyklės ir nesistengia keisti situacijos.

Svarstyklėms artimaisiais bendrauti trukdys „išdidumas“.

Sveikata. Stiprūs, žinantys ko nori – bus apsaugoti nuo problemų su stuburu, dantimis ir nagais (t.y. nuo problemų su kietosiomis kūno sandaros dalimis).

Norėsis eksperimentuoti su maistu, išbandyti viską, kas netradiciška.

Patarimai. Rugpjūtį ieškokite stabilumo, pusiausvyros gyvenime ir „aukso vidurio“. Tegu kiekviena aplinkinių nuomonė nenublaško jūsų į šoną.

Ar nepažįstama situacija, kai elgiatės maloniai, o mintyse galvojate: „ach, tu, niekadėjau!“? šį mėnesį verčiau jau atvirai kalbėkite. Mintys ir žodžiai turėtų atitikti.

Meluojantiems gali raukšlėtis oda, atsirasti „maišelių“ paakiuose. Veidmainiavimas vienu ar kitu būdu kenks Jums patiems.

Skorpionas

Skorpionams atėjo metas suformuluoti savo tikslus ir norus. Tai galite daryti atsipalaidavę, netgi paplūdimyje, atostogų metu. Susidėliojimas tikrai pasiteisins, priartins prie finansinės laisvės.

Skorpionų vyrai išdidūs ir išmintingi, tvarkingi bei sumanūs ir verta žinoti, kad įvairios bėdos apleidžia Skorpionų ženklą.

Moterims verta pagalvoti, ko trūksta, ką galima atnaujinti einamuoju metu: gal aprangos kažkokias detale, gal kremus ar kvepalus.

Karjera ir finansai. Seksis Skorpionų ženklo vyrams. Galite kilti karjeros laipteliu aukštyn ar išvykti į gan brangią komandiruotę.

Galite patekti į tokią aplinką, kurioje gurkšnojami brangūs alkoholiniai gėrimai ir tvarkomi patys svarbiausi reikalai.

Pinigai? Jų abiejų lyčių Skorpionams užteks. Tik nepatingėkite jų suskaičiuoti. Be to, šį mėnesį galėsite pakankamai lengvai pasiekti kažkur gulinčius pinigus.

Galvoje gali kilti įvairių grandiozinių idėjų. Tereikia pastangų.

Nelipkite per galvas. Jei tikitės, kad tokiu būdu pasieksite didelės naudos – būkite pasirengęs nusivilti.

Meilė ir santykiai. Meilėje puikiai seksis Skorpionams – pramonininkams. Jie bus ir mylimi, ir mylės.

Rugpjūtį neleiskite draugams per daug eikvoti Jūsų laiko.

Skorpionų charakteris gana sudėtingas ir tai trukdo Jums patiems. Per didelė meilė sau gali trukdyti jų asmeniniams santykiams.

Skorpionai turi didelę paslaptį, kuriai įvardyti neužteks rugpjūčio mėnesio – gali ir gyvenimo neužtekti.

Mylėti Skorpioną – tai mistiška patirtis. Jis taip giliai kapstosi savyje, kad kitam prisikapstyti iki jo paslapčių – vargu ar pavyks.

Galioja tokia teorija, jog Skorpionai pamilsta žmogų tik tuomet, kai jį praranda. Tik tuomet jie suvokia, kaip tą žmogų mylėjo.

Tikroji meilė Skorpionų gyvenime gali gimti iš pirmo žvilgsnio kartą ir visiems laikams. Tai akimirkos, keičiančios gyvenimus. Ir tokių akimirkų rugpjūty žada būti.

Sveikata. Energijos rugpjūtį trūks. Gali paskaudėti galva ar jaustis tempimas blauzdose. Gali būti, kad netikėtai įvairias kūno vietas trauks mėšlungis.

Baltųjų kalijų ar ekstravagantiškų orchidėjų puokštės malonins aplinką, suteiks žvalumo.

Patarimai. Užsispyrimą šį mėnesį sušvelnins ruda spalva. Disciplinos veiksmuose suteiks juoda drabužių spalva.

Skorpionų ženklo moterims šį mėnesį nuotaiką ir savijautą puikiai praskaidrins gauta didelių ryškiai raudonų rožių puokštė, o Skorpionų ženklo vyrams verta tokią puokštę padovanoti mylimajai.

Vyrams tiks rinktis kvepalus su muskato ar samanų aromatais.

Skorpiono ženklo panelės labiau spinduliuos aistrą ir seksualumą, jei kasdien pasilepins bandelėmis su vanile.

Šaulys

Laikas tapti dar svarbesniems, įsitvirtinti vadovaujančioje pozicijoje. Leiskite pastebėti savąjį svarbumą aplinkiniams.

Daugelyje sričių savotiškai atsivers durys. Naudokitės tuo, bet nepamirškite, kad tokios galimybės atsiveria tiems, kurie to nusipelnė.

Norai, tikslai išsipildo, jei kryptingai jų siekiate – rugpjūtį tikėkitės sėkmės.

Netinka veltis į ginčus.

Karjera ir finansai. Šauliams rugpjūtį tinkamas metas kilti nors vienu karjeros laipteliu aukštyn. Tinkamas metas tvarkyti reikalus su valdžios atstovais.

Bus lengva išreikšti save.

Jums tinkančios pozicijos užėmimas – tai vienas svarbiausių rugpjūčio mėnesio darbų.

Šiuo metu Šauliai turi galimybę priartėti prie milžiniškų finansų, tereikia turėti nusipelnymo raktus.

Darbų rugpjūtį bus daug. Palanku būti solidžioje aplinkoje, solidžiai apsirengus, būti pasitempus ir sočiai pavalgius.

Gerbkite verslo partnerių nuomonę.

Meilė ir santykiai. Netinkamas metas skirtis ar kaip nors keisti nusistovėjusius meilės santykius. Neskleiskite į aplinką netgi blogų minčių.

Labai gerbkite artimųjų nuomonę. Ginčytis visiškai nepatariama.

Būkite labai atidūs ir supratingi su mažais vaikais, kūdikiais.

Šauliai spinduliuos stiprią seksualinę energiją.

Trauksite įdomius, linksmus, išsilavinusius žmones.

Gali nutikti taip, kad pernelyg dalykiškai pradėsite bendrauti su draugais, nuolat žvilgčiosite į laikrodį. Tad jei iš tiesų einate susitikti su bičiuliais – visus mobiliuosius telefonus, kompiuterius ir kitas ryšio priemones tiesiog palikite.

Sveikata. Jei skaudinsite aplinkinius – gali skaudėti kepenys, o odai pristigti grožio.

Jei skauda sąnarius – tai ženklas, jog siekiate ne savo pinigų.

Ir vyrams, ir moterims patartina turėti profesionalius gydytojus, su kuriais bendraujate neformalioje aplinkoje, kaip su draugais. Gurkšnojant vyną ar ilsintis prie vandens telkinio sužinosite iš šių gydytojų gerokai daugiau, nei kabinetuose.

Patarimai. Nesistebėkite, jei nepavyks laikytis suplanuotos darbotvarkės.

Jei iškils painios situacijos – pasitikite puošnūs, pasitempę.

Jei tokia situacija kils Šaulio ženklo vyrams – vadinasi jie per mažai puošia šalia esančias moteris.

Šauliai vyrai pasieks daug daugiau, jei puoš savo moteris, mylimąsias, dukras.

Norėsis keliauti į užsienį ir tam bus palankus metas bei galimybių. Kelionės gali būti skirtos apsipirkimui, praktiškų daiktų įsigijimui.

Ožiaragis

Šio ženklo žmonės šį mėnesį per daug dėmesio skirs įvairiems nepasisekimams, trūkumams ir apie tai kalbės ir kalbės.

Netinkamas metas skųstis.

Vertėtų labiau saugoti save, nes gali kilti bėdų su krūtine, krūtinės ląsta, šonkauliais.

Ožiaragio moterims patariama saugoti iškirptės sritį nuo skersvėjų, negernoriškų žvilgsnių.

Karjera ir finansai. Atsakinėdami į gana nepatogius ar brangius klausimus, t.y. dalindamiesi vertinga finansine informacija, priartėsite prie galimybės kilstelti karjeros laipteliu aukštyn, gerokai sustiprinti savo pozicijas.

Šiaip, jau labai greitoje ateityje kiekvienas sunkumas atrodys tarsi saldainis.

Kelias dienas rugpjūčio mėnesį jausitės taip, tarsi kažkas netikėtai būtų atvėręs akis – nauju žvilgsniu matysite savo galimybes bei esamą situaciją.

Einant į svarbius pokalbius ar bendraujant su svarbiais žmonėmis, avėkite prabangia avalyne.

Meilė ir santykiai. Būsite linkę skriausti savo partnerius – ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Tegu iš Jūsų žodyno išnyksta posakis: „Man neapsimoka dėl jo tai daryti!”. Darykite ir nesulaukdami atlyginimo.

Šį mėnesį savo darbą ar veiklą mylėsite labiau nei mylimuosius.

Tiesa, gali pasitaikyti tokia situacija, kad užmegsite tarnybinį romaną ar pajusite šiltus jausmus savo vadovui.

Įsimylėjusios Ožiaragės – lyg katės: švelnios, meilios, geranoriškos.

Vieniši Ožiaragiai būna gana statiški.

Mėgaukitės aplink esančių geraširdžių žmonių bendravimu.

Sveikata. Ožiaragio ženklo moterys, norėdamos jaustis gerai, turėtų įsigyti prabangų, kokybišką ir patogų apatinį trikotažą, ypač – liemenėles. Tai padės apsaugoti ir krūtinę, ir krūtinės ląstą kuri rugpjūčio mėnesį– itin pažeidžiama zona.

Vyrai turėtų susirūpinti nešiojamais marškinėliais – jie turėtų būti patogūs, kokybiški, nevaržantys judesių, sugeriantys prakaitą.

Jei reikia atgaivos – tinka pasivaikščioti aukštų, tiesių pušų parkuose. Pušų kvapo prisodrintas oras kaip ranka nuims psichologinę įtampą ar nuovargį, padės paprasčiau pažvelgti į kasdienes problemas. Taip pat pušų kvapas savotiškai išvalys Ožiaragių mintis ir apsaugos juos nuo neteisingų sprendimų.

Kanapių aliejus veiks kaip antidepresantas.

Patarimai. Nėra ko bruktis į užsienį, jei ten neturite svarbių reikalų, nes gali kilti problemų su dokumentais, su anketų pildymu.

Patartina kartu su draugais ar draugėmis eiti pirkti drabužių, ypač Ožiaragiams vyrams – prabangių kostiumų. Laikas įsigyti dar vieną kostiumą, su kuriuo tiktų audiencijai pats Prezidentę.

Tinka puošti savo aplinką baltaisiais gvazdikais. Jie simbolizuoja nuoširdžią meilę, tačiau gali suteikti ir griežtumo.

Jei jausitės išsekę, trūks energijos – nukeliaukite ten, kur plaukioja juodosios gulbės. Žinoma tokį paukštį atrasti – sudėtinga, tai bent pasikabinkite juodos gulbės paveikslėlį namuose.

Kiparisų aromatinis aliejus rugpjūtį Ožiaragiams suteiks stabilumo.

Nevenkite mėlynos spalvos, kuri šio ženklo žmonėms simbolizuoja švarą, logiką, gebėjimą viską apskaičiuoti.

Vandenis

Vandenių situacija įdomi tuo, kad jiems rugpjūtį reikėtų iš visos širdies pasistengti, kad jų partneriai (ir darbinėje, ir asmeninėje srityje) priartėtų prie materialinės gerovės.

Norėsis naujų emocijų, susijusių su romantiniais santykiais.

Karjera ir finansai. Vandeniams ateina metas užbaigti iki šiol atidėliotus darbus ir išnaudoti galimybes, kuriomis anksčiau nepasinaudojote.

Darbo rugpjūtį netrūks, tačiau sutiksite pakankamai sudėtingų žmonių.

Sėkmingai keliaujantys į tikslą, gali sulaukti įvertinimo ir grąžos už savo įdirbį.

Meilė ir santykiai. Meilės srityje gaudysite vėją laukuose. Bus daug kalbų, tačiau tikrų jausmų...

Geriau prisiriškite prie žmonių, kurie jus myli. Vandenius mylėti ir su jais gerai sutarti –gana sudėtinga.

Santykius Vandeniai idealizuoja bei poetizuoja, moka kalbėti apie savo jausmus ir ištirpdyti savo išrinktuosius meilių žodžių lavinoje. Ir nuolat bando atnaujinti jausmus.

Vandenių seksualumas yra gana keistas – jį galima tarsi įjungti ar išjungti.

Sveikata. Valgykite įvairias salotas su kuo daugiau petražolių.

Mintis tvarkingai susidėlioti padės kvepiančių dekoratyvinių žirnelių aromatas.

Tinka ant palangės auginti kvapnią levandą. O jei tam neturite galimybės – pasikabinkite darbo vietoje ar namuose džiovintų levandų šluotelę.

Patarimai. Stenkitės dėl visų, kurie jus myli. Ir tik tokiu būdu gausite taip trokštamą santykių atsinaujinimą, naujus įspūdžius.

Gali kilti problemų su transportu ar ryšio priemonėmis.

Svarbi informacija gali susipainioti jūsų kompiuteryje. Vertėtų tikėtis, kad dėl atsitiktinumo, o ne sunaikinta piktybiškai.

Vertėtų išsaugoti svarbius dokumentus kokioje nors išorinėje laikmenoje.

Norėsis įsigyti galingą automobilį.

Žuvys

Žuvims palankus mėnuo. Būsite darbingi, seksis įvairi veikla.

Finansai ir karjera. Sukitės turimuose darbuose. Nesikuklinkite tariantis dėl atlygio. Jums tikrai užteks uždirbamų pinigų. Tik priartėkite prie jų.

Seksis bendrauti su aukštus postus užimančiais asmenimis. Palankus metas pasirašyti stambią, svarbią sutartį. Ir ne vieną.

Meilė ir santykiai. Vieniši Žuvų ženklo žmonės bus tarsi neišsimiegoję, prastai prisimenantys išdalintus pažadus.

Prisiminkite, jog esate daugumai zodiako ženklų reikalingi ir geidžiami partneriai.

Mylimiems ir įsimylėjusiems Žuvų ženklo žmonėms pakaks motyvacijos svarbiems darbams nuveikti.

Tikėtina, kad šį mėnesį rasis vertingų dalykinių pažinčių. Seksis sutarti su draugais.

Žuvų ženklo žmonės savo partneriams gali atverti erdves į sėkmę, į naujas galimybes. Dėl to sulauksite ne tik dėkingumo, bet ir turėsite grįžtamąjį ryšį.

Sveikata. Energijos suteiks įvairūs kepiniai su cinamonu.

Cinamono aromatas Žuvų ženklo žmonėms padės atsikratyti dvejonių dėl rytdienos, skatins atsipalaiduoti.

Kiečio (pelyno) vaistinės savybės padės sustiprinti erdvę, kurioje dirbate. Tiktų turėti džiovinto augalo šluotelę.

Stiprinkite dantis ir nagus.

Patarimai. Žuvų ženklo vyrai stiprės dovanodami rožių puokštes moterims.

Patariama rugpjūtį naudotis savo organizaciniais įgūdžiais, dalykine uosle.

Įdarbinkite savo imlumą. Duokite laisvę vaizduotei ...ir nepamirškite mylėti gyvenimo.

Rugpjūtį Jums pavyks „praplaukti“ ten, kur retam lemta patekti, kur beveik niekas nepraskrenda ir nepraeina.