Sostinėje – specialus mikroautobusas iš autobusų stoties į oro uostą

Specialus mikroautobusas
Specialus mikroautobusas
  © Organizatoriai
eBus.lt
2011-07-28 08:35

„Sulaukiame keleivių skundų, kad susisiekimas iš Vilniaus oro uosto iki autobusų stoties nėra patogus. Tuo naudojasi taksistai, besistengiantys nulupti nuo savo keleivių, ypač užsieniečių, devynis kailius. Tikimės, jog naujasis maršrutas bus naudingas ne tik keleiviams, bet ir visiems vežėjams, kurių maršrutai driekiasi į Vilnių“, - sako bendrovės TOKS generalinis direktorius Arūnas Indrašius,

Pasak jo, atsiradus naujai paslaugai, dalis žmonių, atvykstančių į oro uostą iš kitų miestų, vietoj nuosavo automobilio turėtų rinktis viešąjį transportą. „Atvykstantiems iš kitų miestų ar šalių žmonėms nebereikės rūpintis savo transporto priemonės saugojimu, bus galima sutaupyti lėšas degalams, mokesčiams už transporto priemonės statymą oro uoste. Be to, keleiviams, atvykusiems iš oro uosto į stotį, bus itin patogu persėsti į miesto mikroautobusus, troleibusus, autobusus ar traukinius ir taip nuvykti iki reikiamos vietos“, - aiškina A. Indrašius.

Specialiai pažymėti šešiolikos vietų mikroautobusai išvyks iš autobusų stoties antrojo perono. Čia pat keleiviai ras tvarkaraštį bei kitą naudingą informaciją. „Tvarkaraščius derinome su lėktuvų išvykimo bei atvykimo grafikais. Keleiviai maršrutu Oro uostas – Autobusų stotis bus vežami nuo 7.40 iki 22.40 valandos, mikroautobusai išvažiuos kas keturiasdešimt minučių. Važiavimo kaina bus tokia pati, kaip ir miesto mikroautobusais – trys litai“, - aiškina A. Indrašius.

TOKS vadovo teigimu, pagerinti susisiekimą su oro uostu paskatino ir artėjantis Europos krepšinio čempionatas. „Tiek eiliniai Lietuvos piliečiai, tiek ir šalies bendrovės prieš vieną iš svarbiausių pastarojo meto renginių privalo susitelkti ir parodyti atvyksiantiems svečiams geriausias mūsų krašto savybes. Tikimės, jog ir mūsų pasiūlyta paslauga prisidės prie teigiamo Lietuvos įvaizdžio formavimo“, - sako A. Indrašius.