Keisčiausi garsenybių vaikų vardai: Obuoliai, Vaivorykštės ir Meškiukai

Nicole Richie su sūnumi
Nicole Richie su sūnumi
Alfa.lt
2011-07-25 11:15

Natalie Portman

„Oskaro“ laimėtoja Natalie Portman birželio viduryje susilaukė sūnaus. Aktorė vaikui davė Alepho vardą, kurio reikšmė – pirmoji hebrajų abėcėlės raidė, kuri įvardija pradžią arba 1 numerį. Iki šiol gražiosios moters sūnaus paparacams nepavyko nufotografuoti.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie

Visi svajonių poros vaikai turi ypač kūrybingus vardus – Maddoxas, Paxas, Zahara, Knoxas ir Vivienne. Pirmasis jų bendras vaikas vardu Shiloh. Tai hebrajiškas, biblinis vardas, kuris reiškia „Dievo dovana“.

Kim Basinger

Kas blogo sakinyje „Aš važiuoju pas Airiją?“ Nieko, jeigu tai sako Kim Basinger. Būtent Airija (Ireland) yra penkiolikmetė aktorės ir Aleco Baldwino dukra.

Nicole Kidman

Pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis, šeštadienis ar sekmadienis – kurį vardą savo vaikui išrinktumėte jūs? Nicole Kidman pasirinko paskutinį variantą. Jos dukters vardas – „Sekmadienė“ (Sunday).

Nicole Richie

Nicole Richie sūnus pavadintas Sparrow James Midnight (Žvirblis Džeimsas Vidurnaktis). O ir vyresnėlei sesei tėvai išrinko ne ką „pilkesnį“ vardą – Harlow Winter Kate (Harlow – viena Londono miesto dalis).

Katie Holmes

Aktorių Katie Holmes ir Tomo Cruise‘o duktės vardas Suri taip pat vienas retesnių. Tai žydiškas vardas, kuris yra vardo „Sarah“ atitikmuo ir reiškia „Raudona rožė“.

Gwen Stefani

Amerikiečių atlikėja su savo vyru Gavinu Rossdale‘u dievina Kalifornijos paplūdimį, kurio pavadinimas – Zuma. Tad taip pavadino vieną iš savo sūnų. Visas berniuko vardas skamba taip: Zuma Nesta Rockas Rossdale‘as. Nesta yra vardo Agnes forma, keistas pasirinkimas berniukui, tačiau Zuma gali didžiuotis, nes jo vardą puošia žodis rokas!

Geri Halliwell

Buvusi merginų grupės „Spice Girls“ narė savo dukrą pavadino Bluebell Madonna. Atlikėja paaiškino vardo reikšmę: „Bluebell – gėlė varpelis. Ji žydi retai ir yra nemokama.“ O Madonną pasirinko todėl, kad tai yra Dievo motinos Marijos ir popkaralienės vardai.

Gwyneth Paltrow

Aktorė ir jos vyras „Coldplay“ vokalistas Chrisas Martinas savo vaiką norėjo pavadinti tokiu vardu, kuris būtų „mielas ir sveikas“, tad pavadino pirmagimį Apple – Obuoliu.

Victoria ir Davidas Beckhamai

Trys berniukai pavadinti išties retais vardais – Brooklynas, Romeo ir Cruzas, ir mažoji mergaitė turėjo nuo jų neatsilikti, tad tėveliai pasistengė ir pavadino mažylę Harper Seven.

Madonna

Keturiolikmetė popkaralienės Madonnos duktė pavadinta vieno pietvakarinės Prancūzijos miesto Lourdes vardu.

Jamie Oliveris

Virėjo Jamie Oliverio keturi vaikai gavo kiek neįprastus vardus: visi jie iš pasakų knygų! Jie tokie keisti, kad reikia tikėtis, jog mokykloje jų vaikai neišjuoks: Poppy Honey – Aguonų Medus, Daisy Boo – Saulutė, Petal Blossom Rainbow – Žiedlapis Vaivorykštė ir Buddy Bear – Bičiulis Meškinas.

Tad gal atrasite idėjų ir savoms atžaloms, nors čia pateikti garsenybių vaikų vardai išties originalūs ir šiek tiek keistoki...

 

Keisčiausi garsenybių vaikų vardai: Obuoliai, Vaivorykštės ir Meškiukai

Nicole Richie su sūnumi
+5