„Ryanair“: su tvarkaraščio pasikeitimu keisis dalis skrydžių

Ryanair
Ryanair
  © Andrius Vaitkevičius

Katarzyna Gaborec, „Ryanair“ pardavimo ir marketingo vadovė Lenkijai, Lietuvai, Bulgarijai, Vengrijai ir Čekijai, portalui Alfa.lt tvirtino, jog skrydžiai į Stokholmą buvo suplanuoti kaip vasariniai, tad, spalio 30 d. įvedus žiemos tvarkaraštį, jie iš Kauno bus atšaukti. Ji tikino, kad skrydžių į Stokholmą užpildymas kompaniją tenkina.

Pasak K. Gaborec, kol kas žiemos tvarkaraščiai dar nėra patvirtinti, tačiau ji pakartojo anksčiau skelbtą informaciją, kad nuo lapkričio 2 d. „Ryanair“ iš Kauno dukart per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais – numatoma skraidyti į Lydso/Bredfordo oro uostą.

„Mes esame patenkinti matydami daugėjant keleivių tiek Vilniaus, tiek ir Kauno oro uostuose. Mes augame, plečiamės ir siūlome naujus skrydžio taškus Lietuvos keleiviams“, – sakė K. Gaborec.

Kauno oro uosto tinklalapyje skelbiama, jog per šešis šių metų mėnesius buvo skraidinta 436,5 tūkstančio keleivių, kai birželį – bemaž 73 tūkst. keleivių. Tai beveik dešimtadaliu mažiau nei pernai tuo pat metu.

Keleivių mažėjimas Kauno oro uoste fiksuojamas antrą mėnesį iš eilės po to, kai nuo gegužės pradžios „Ryanair“ pradėjo skraidyti šešiomis kryptimis ir iš Vilniaus.